Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesna wesja... niema się czym podniecać. może poza głupotą SONY że wypuszzca tak niedopracowane demo ;)

 

Bo pewnie to jest build sprzed miesiąca conajmniej... Zanim deweloper go przetestuje, zanim w Sony to wypuści do PS Store to mija trochę czasu. Teraz gra wygląda pewnie o wiele lepiej... Pewnie tak jak na filmikach. Nie bójcie żaby ;)

dokładnie ;)

 

nie widziałem demka, ale na GC nie było prawie aliasingu i gra wyglądała co najmniej na mocne 8. Świetne efekty wizualne i ostre tekstury. Upośledzone demko Wam dali xD

Mówię wam, że bulid na GC był nowszy od tego demka. Min. bost prezentował się znacznie lepiej.

 

Ale ogólnie demo w porządku, dobry stary MS, rozpierducha na trasie, biore w dniu premierę i widzimy się w trybie online ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
O lol wiesz ile by zajmował filmi w rozdzielczości 1280x720 przeskalowany do np. 960x560 i z powrotem do 720p... tak, dokładnie tyle samo. Ło jezu... można zmienijszyć bitrate osiągając gorszą jakość. Dlatego filmiki na gametrailer są tak żałosnej jakości. Gamersyde ce(pipi)e się świetną jakością, która reprezentuje to co gra na ogół. Widać przy MS2 nie. Tyle :D I co ma do tego Blu-Ray... Ale ja Ci powiem. Wyższy bitrate. Ale co tu ma skalowanie do 960x560 sam tego nie wiesz.

 

Koniec OFF TOPIC. Ja się na temat dema wypowiem w październiku. Pozdro all.

 

A ty Jacobss zacznij reprezentować jakiś poziom, bo pisanie "co się wypowiadasz" lub to co zaprezentowałeś w kolejnym poście to żenada.

Żeby się wypowiadać na jakiś temat, trzeba mieć też pojęcie. Tego najwyraźniej ci brakuje. Widzę, że nawet nie wiesz co to jest skalowanie. No cóż, z kim ja gadam.

 

Jak chcesz, możemy skończyć temat. Zdążyło jednak wyjść twoje buractwo. No ale to tyle mam w tej sprawie do powiedzenia. Jak masz jeszcze jakieś problemy ze sobą - oprócz tych powyższych oczywiście - to napisz na priva. Po co zaśmiecać temat tutaj.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy te właściewe demo co ma wyjśc w październiku to te co teraz z Qora.

bez zadnych napinek, ironiiczy innych sarkazmow

serio

 

 

czy odkad pojawily sie demka (jak dla mnie psx) to pojawilo sie demo gry w dwoch wersjach?

juz nie wazne czy dwa poziomy zaawansowania prac nad gra czy tylko rozne postacie/levele w demie?

bo ja sobie takiej sytuacji nie przypominam, a w rewolucje w tym temacie nie chce mi sie wierzyc...

 

Odnośnik do komentarza

to w takim razie jak wytłumaczyć te foty(już były w tym temacie wcześniej)-

091208012140mo4.jpg

091208011343sk6.jpg

 

Jedno to oczywiście trailer,a drugie to kadr z demka-lepsze oświetlenie,kolory,więcej detali i całkowicie inaczej wymodelowane wzgórze

 

Sony zrobiło w jajo,demko to stary build czy obcięli tyle w oprawie by było płynnie?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

było kolego Wielokropku za czasów pięknych numerowanych czarnych płytek z demami na szaraczka było to demo overboarda( no taka gierka gdzie pływało się statkiem i zbierało se znajdzki / power upy i naparzało się w inne starki i unikało pułapek , swoją droga miła gierka ) no i ta gierka miała dwa dema jedno było samym singlem a drugie było z co-opem i (chyba) deathmatchem.

 

Co do dema MS2 to czułem ,że będzie to stary bulid gry. Po prostu evolution nie chciało się rozgrzebywać nowego ( najnowszego) bulidu gry by zrobić demko na psstore więc użyli tego starego gotowca który prezentowali na Sony gamer day i tyle mam cichą nadzieje ze demko w październiku będzie pochodzić z lipska. Swoją droga z jedynką miło spędziłem czas , mam nadzieje , że dwójka też da radę .Ja chce tylko bardziej pokrętnych tras i więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

 

Swoją drogą wyobrażacie sobie wyścig z monster truckami online ? To dopiero będzie rzeż niewiniątek. Biedni motocykliści.hehe

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

No....te kadry z lewej to ja rozumiem-wzgórze wymodelowane jest tak jak na tym kadrze z trailera,jest więcej detali i lepsze oświetlenie.

 

Dziwne,że mając nowszy bulid ,firma wypuszcza stare demko-wkońcu to własnie wersje demonstracyjne mają zachęcać do zakupu fulla i powinny być dopracowane.

 

Po cichu liczę,że jednak w październiku ogólno dostępne demo będzie oparte na najnowszej wersji silnika

Odnośnik do komentarza

Może to taka specjalna zagrywka? Sony najpierw wrzuca demko na qore, które może nie pierwsza klasa, ale prezentuje się niczego sobie aby następnie zwalić wszystkich z nóg, jak duży postep uczynili przez te kilka miesięcy prezentując demko będące na aktualnym poziomie prac.

 

Trochę to mało wiarygodne ale nic innego mi do głowy nie przychodzi. Poza tym że w październiku dostaniemy dokłądnie to samo demo, które jest "tą" wersją jaką dostaniemy pod koniec października.

Odnośnik do komentarza

śmieszna sytuacja-ewidentnie ale widać,że o oprawę nowego MS nie ma co się bać-już teraz gra prezentuje się dużo ładniej niż demo,a pewnie jeszcze ją polepszą.

 

Ogólnie polityka Sony jest do mnie niepojęta ostatnimi czasy-demko MS,gotowy Wipeout HD którego nie wypuszczają,cyrki z softem,wiecznie przekładany Home,life with Playstation który miał wystartować w wakacje...itp

Odnośnik do komentarza
było kolego Wielokropku za czasów pięknych numerowanych czarnych płytek z demami na szaraczka było to demo overboarda( no taka gierka gdzie pływało się statkiem i zbierało se znajdzki / power upy i naparzało się w inne starki i unikało pułapek , swoją droga miła gierka ) no i ta gierka miała dwa dema jedno było samym singlem a drugie było z co-opem i (chyba) deathmatchem.

masz racje, w to pierwsz gralem namietnie, drugie odpalilem na chwilke i zaraz wylaczylem bo niie miallem z kim grac

mam cichą nadzieje ze demko w październiku będzie pochodzić z lipska.

Po cichu liczę,że jednak w październiku ogólno dostępne demo będzie oparte na najnowszej wersji silnika

nadal mi sie w to nie chce wierzyc

Odnośnik do komentarza
Może to taka specjalna zagrywka? Sony najpierw wrzuca demko na qore, które może nie pierwsza klasa, ale prezentuje się niczego sobie aby następnie zwalić wszystkich z nóg, jak duży postep uczynili przez te kilka miesięcy prezentując demko będące na aktualnym poziomie prac.

 

Trochę to mało wiarygodne ale nic innego mi do głowy nie przychodzi. Poza tym że w październiku dostaniemy dokłądnie to samo demo, które jest "tą" wersją jaką dostaniemy pod koniec października.

Co za bzdury :D . Potencjalny klient, który nie miał styczności z poprzednikiem (większość graczy na świecie nie grała nigdy w Motorstorma) po zagraniu w takie demko, zniechęci się do tej gry. Myślisz, że ktoś, kto waha się pomiędzy dwoma grami, będzie czekał (i w ogóle się tym interesował) aż producent łaskawie poda mu najnowszego builda? Sony nie robi konsumentowi łaski. To on decyduje jak ma wydać swoje pieniądze i to Sony powinno się postarać jak najbardziej, żeby to on wydał te pieniądze na MS. Dlatego też, zwykły klient po prostu grę oleje i zapomni. Idą twoim tokiem myślenia, to zwalić z nóg, mogą tylko tych, którzy na grę czekali, a tu chyba nie o to chodzi.

 

Ostatnimi czasy, branża gier jest komiczna. Zamiast gry być robione dla ludzi, to robi się je chyba dla dziennikarzy i producentów. Dlaczego tak się dyma klientów, skoro to właśnie klienci napędzają to wszystko.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Nie podoba mi się jeszcze jedna rzecz w nowym MS. Otóż widać, ze grafika jest równana w dół do poziomu dla split-screena. Otóż te screeny z porównania pochodzą ze splita (te po lewej) a gra wygląda na nich lepiej niż obecna wersja. A wiadomo przecież, że normalnie gra mogłaby wyglądać DUŻO lepiej niż na splicie.. mam nadzieję, ze jednak opracują też bardziej bogate w detale wersje dla trybów z niepodzielonym ekranem.

Odnośnik do komentarza

"gra wygląda lepiej niż obecna wersja"...tą obecną wersją jest demko z Qore oparte na starym buildzie :P

 

Co nie zmienia faktu,że dużo racji jest w tym co napisałeś.Split screen na tych obrazkach prezentuje się lepiej niż demko i mam nadzieję,że najnowsza wersja silnika w trybie dla jednego gracza dostarcza nam jeszcze lepszą grafikę,a nie jest równanana dla splita.

 

Zresztą nie pamiętam przypadku by gra była równana dla splita-takie np GT5P w splicie jest wykastrowane z multum obiektów wokół torów,kibiców 3d itp

Odnośnik do komentarza

Dostałam kod od Sony, ściągłam, zagrałam i:

 

- grafika jest dokładnie na poziomie jedynki, co w dzisiejszych czasach może kogoś rozczarować (mnie to nie robi)

- zdarzają się jakieś dropy animacji jak to we wczesnej(?) wersji

- momentami w różnych miejscach mało widocznych bardzo słabe tekstury

- model jazdy prawie identyczny z tym z jedynki

- klimat zachowany z jedynki

 

Podsumowanie:

 

To powinno być sprzedawane jako dodatkowe bilety / pojazdy do Motorstorma 1

Odnośnik do komentarza
To powinno być sprzedawane jako dodatkowe bilety / pojazdy do Motorstorma 1

A ha, czyli co twoim zdaniem powinni dodać do dwójki, aby to była prawna kontynuacja?

 

PS. A model jazdy jest inny, albo mi się tylko wydaje. Pojazdy prowadzi się trudniej i czuć ich ciężar.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

ja od dwójki oczekuje-

 

1-widoku z kierownicy w motorach

2-trybu gry single race,gdzie wybieramy trasę,pojazd i się ścigamy(w jedynce wszystko było z góry narzucone)

3-bardziej racjonalnego poziomu trudności na ostatnich ticketach

4-świetnej,płynnej grafiki

5-dużo sekretów i dodatków bo w jedynce praktycznie w ogóle ich nie było

 

 

jak widać,aż tak wymagający nie jestem,może to głownie dlatego,że cała formuła tej gry jest dla mnie mega grywalna i w samym gameplayu nie chce zmian

 

ps.model jazdy jest troszkę przebudowany-jakos mi się lepiej motorami ściga w tym demku

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Co dodać YETI? Więcej zniszczalnego otoczenia ( coś w typu chatki w jedynce) , Arenę w stylu Destruction Derby , i wyścigi Drużynowe coś jak w F1 i tyle(Dla maniaków kamera z kasku kierowcy ) byłaby to prawdziwa kontynuacja a tak mamy mocny mission pack . Alei tak go kupie hehe.

Odnośnik do komentarza
Co dodać YETI? Więcej zniszczalnego otoczenia ( coś w typu chatki w jedynce) , Arenę w stylu Destruction Derby , i wyścigi Drużynowe coś jak w F1 i tyle(Dla maniaków kamera z kasku kierowcy ) byłaby to prawdziwa kontynuacja a tak mamy mocny mission pack . Alei tak go kupie hehe.

Widzisz, akurat budynki które bedzie można zniszczyć, będzie ich znacznie więcej niż w jedynce, ale nie ma to jak wyciągać wnioski po jednej trasie ;)

 

Poprawili jeszcze kraksy, teraz prezentują się lepiej. Najważniejsze, że została zachowana ta cała dynamika i rozpierducha na trasie. Szkoda tylko, że udostepnili tak stary bulid, stracą trochę klientów, ale to ich problem.

 

Ficuś - co do punktu 2, pewnie coś takiego bedzie, a jeżeli chodzi o sekrety, będą trofea.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Yeti ja nie wyciągam wniosków tylko pisze co powinni poprawić/zrobić By Motorstorm PR był kontynuacją pełną gębą hehe. O tym ,że będzie wiecej zniszczalnego otoczenia było wiadomo od dawna . Ja tylko podsumowałem czego oczekuje od kontynuacji MS

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Motorstorm jest niepowtarzalny i to jest fakt! Po tym comparision na NeoGAF'ie nie wiem co mysleć! Skoro te demo to wczesny shit po co to w ogóle publikowali? Może jednak zauwazyli jazgot zniesmaczonych graczy i podrzucili co nieco na szybko?! Liczę że to bedzie tak wyglądać ale kupię dopiero po recenzji żeby przypadkiem żal mnie nie ogarnął ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...