Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Po 9-cio miesięcznym wyjeździe za granicę wreszcie wróciłem do domu i mogłem zrobić aktualne zdjęcie mojej kolekcji gier. Troszę tego się uzbierało, ale braki ciągle duże.

 

PC:

th_DSC08439.jpg

 

parę figurek:

th_DSC08438.jpg

 

PSP:

th_DSC08437.jpg

 

Promki i inne badziewia (brakuje Modnation Racers na PS3/PSP i Motorstorma na PSP):

th_DSC08435.jpg

 

PSX:

th_DSC08434.jpg

 

DS:

th_DSC08433.jpg

 

PS2:

th_DSC08432.jpg

 

Blu-Ray:

th_DSC08431.jpg

 

PS3:

th_DSC08430.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Twoja kolekcja również robi wrażenie (zwłaszcza karty). BTW co to za gry, które są na pierwszym zdjęciu? Chodzi mi o te gry po lewej stronie, które mają bardzo długie tytuły.

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze konsolek od Nintendo, ale mam zamiar to nadrobić ;)

Poza tym, jeśli chodzi o moją kolekcję to najbardziej dumny jestem z Amplitude i Frequency - ciężko było zdobyć te tytuły (a Frequency po polsku to już w ogóle). ;)

Odnośnik do komentarza

Troche nie wyraźne zdjęcia, nie pozwalające ukazać za(pipi)istego stanu prawej kolumny gier na n64 :D :D

 

img3901g.th.jpg

 

img3893b.th.jpgimg3896vg.th.jpgimg3897g.th.jpg

 

img3900ky.th.jpg

 

img3898wq.th.jpg

 

Fable, DOAU i JSRF (NTSC-J) są oryginalnie zafoliowane, tak samo Wind Waker japoński. 90 % gier na PS2 kupione mniej więcej w czasach premiery jako nówki i też do dzisiaj jak nowe wyglądają. Później zacząłem dokupywać za groszę reszte gier na eBayu. Gierki na PSXa też w idealnym stanie, zero pęknięc, tak samo na dreamcasta, ale póki co mało, kiedyś planuje redukować wishliste jak fundusze pozwolą. Gry na N64 też super stan, Mario, Banjo, Wave Race, F1 mogę śmiało określić "nowymi bez folii :D", reszta od dobrych do bardzo dobrych a karty nie poobdzierane.

 

Najlepiej wygląda ten Arcade Disc, z bundla Xboxa :D. Gier na X360 nie kolekcjonuje i nie wiem czy będę. Za pare lat pokupuje pozycje które mi się podobały (około 15-20).

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Azjatyckie gry na gacka to był dobry deal. Eternal Darkness i Wave Race nówki za 20zł sztuka na allegro, Biohazard 0 nówka 50zł (w komplecie jest karta pamięci), Star Fox i Mario są po angielsku (Mario wydanie koreańskie, jest w całości po angielsku i było tańsze w porównaniu do japońca), a Zelda WW też kupiona na wyprzedaży w Play Asia, cały czas zafoliowana. No i oczywiście bardzo ładnie wyglądają te pudełeczka :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...