Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

SEGA rozsyla juz kody do ostatniej paczki gier. Zrezygnowali tez z dawania kodow do Tau Commandera. Zeby dostac DLC, wystarczy wbic na strone w sklepie ( http://store.steampowered.com/app/56493/) i dodac do swojego konta (klikajac pobierz). Tau bedzie za darmo do godziny 19.00 we wtorek 23 lutego.

A teraz mozna dodac do konta Necron Overlorda (tryb Last Stand w Dawn of War II: Retribution).

The Last Stand Necron Overlord is available for FREE during the Sega Publisher Weekend. Download it now & keep it forever!

http://store.steampowered.com/app/378041/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra była technicznym kupsztalem (i jak widać również marketingowym), crashowała, błędy techniczne z menusami uniemożliwiające granie. Nie wiem jak programowali tą grę, ale każdy element UI to oddzielny proces dla aplikacji (dlatego w menadżerze jest z 16 procesów jak nie więcej normalnie Google Chrome v2). Nie wiem jak jest teraz ale odpalałem ją kilka miesięcy temu z humbla podejrzewam, że wiele się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza

On już ją miał w bibliotece steam. A zapisał się bo mógł. Nikt tu nic nie dostał. Ludzie w internetach piszą, że już dostali kody do sklepu golden joystick i po wpisaniu tego kodu dostaje się klucz steam. Ja nic nie dostałem i podejrzewam, że nie dostanę. Podobne cyrki były jak rozdawali XCOM. Zablokowali polaków i trzeba było przez proxy się łączyć. Pewnie starym zwyczajem mieli x kluczy a chętnych było 300000000% więcej.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Tak w skrócie:

 

Finally got a respond from them and this is the crap they said:

"Hi,

The keys were sent out last night. However due to limited stock and unprecedented demand several people were unsuccessful in their application for a Dark Souls Prepare to Die Edition download key. We don't want anyone to leave empty handed so if you didn't receive a download key you will receive an email explaining further + a gift from us.

George"

Odnośnik do komentarza

On już ją miał w bibliotece steam. A zapisał się bo mógł. Nikt tu nic nie dostał. Ludzie w internetach piszą, że już dostali kody do sklepu golden joystick i po wpisaniu tego kodu dostaje się klucz steam. Ja nic nie dostałem i podejrzewam, że nie dostanę. Podobne cyrki były jak rozdawali XCOM. Zablokowali polaków i trzeba było przez proxy się łączyć. Pewnie starym zwyczajem mieli x kluczy a chętnych było 300000000% więcej.

No typowo polaczki pewnie brali na handelek.

Odnośnik do komentarza

Było tylko 10000 kluczy...

 

"Your requested copy of Dark Souls Prepare to Die Edition

Due to limited stock and unprecedented demand you have not been successful in your application for a Dark Souls Prepare to Die Edition download key.

But there is still some good news!

We really appreciate you taking the time to visit us and, because we don’t want anyone to leave the Golden Joystick Store empty-handed, we’re giving you a free three month subscription to the digital edition of the brilliant PC Gamer magazine. 

To claim your free subscription, simply select your region by clicking the button below and use your unique code at the checkout"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...