Skocz do zawartości

Bioshock 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też nie pasuje ale co zrobić. twórcy chcą na siłe uszczęśliwiać graczy i sprawiać, że ich gry będą "pełniejsze". Zobaczysz że Ds2 będzie również miało multi. Takie czasy.

NO właśnie , gry napewno nie kupie w dniu premiery bo to wywalenie kasy w błoto jak i ta za 1-2 tyg gra bedzie kosztowac 150zl jak to było w przypadku MW2 . chociaż na alledrogo znalazłem B2 za 177zl :) .

Poczekam jednak na pierwsze oficjalne recki i opinie graczy i myślę ze pod koniec lutego gra zagości u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
wiesz dla mnie bioshock to przedewszystkim genialny singiel i niesamowity klimat .Jedynka tak mnie urzekła ze przechodziłem ją dosłownie 10 razy i za każdym razem mega ubaw . Jak na razie Bioshock jest dla mnie najlepszą grą w jaką grałem na X360 a 2( najlepszą ) w jaką grałem w życiu .I jakoś nie pasuje mi ten tryb multiplayer w drugiej części . No nie wiem mam jakieś mieszane uczucia co do tego .Od takie mój kaprys :)

 

Tak samo mam :D kilka razy przechodziłem Bio i dalej robił...najlepsza gra tej generacji, żadne przehypowane gry od gigantów tylko właśnie Bio.

Jeszcze kilka dni, jeszcze kilka dni do Bio 2 :potter:

Odnośnik do komentarza

Hehe, gorzej jako ktoś będzie chciał mieć calaka i chcąc nie chcąc będzie musiał się w takiej sytuacji zagłębić w multi:). Samo zagadnienie multi w Bioshocku może odstrasza na pierwszy rzut oka, ale może wcale nie będzie tak źle. Tez się trochę tego obawiam, ale ostateczną decyzję co o tym myślę podejmę dopiero jak sobie troszeczkę pogram online.

A co do singla to ten gameplay jeszcze bardziej podkręcił u mnie atmosferkę oczekiwania na tego hiciorka:D. Od razu rzucam się na wersję limitowaną, takich tytułów w innej nie kupuję(nie to, żebym była jakaś bogata - po prostu składam się z chłopakiem;p).

Zastanawia mnie tylko jedno - czy oni tak specjalnie zrobili, że ta Little Sister wbija ciałom igły albo w okolice zadka abo genitaliów?:D

Odnośnik do komentarza

Ten FTW: 10 Things We Are Looking Forward To In Bioshock 2

 

 

 

 

 

Ogniste tornado, fajnie :D

 

A multi... ja tam chetnie bym looknal :P Moce w multi brzmia ciekawie, choc probowal tego Shadowrun, ale jakos nie wyszlo.... moze tym razem. W tym ten ftw jest kawalek gameplay'a jak uciekamy z flaga (siostrzyczka) i napieprzamy ludzikow z plazmidow... mi sie podoba :>

Odnośnik do komentarza

Czekam również na Bioshock 2 i na pewno zagram, jednak jest jedna rzecz, która mi się nie podoba. Nie chcę wyjść na jakiegoś psychopatycznego sadystę, ale w tej grze ciała przeciwników mają archaiczną fizykę - w chwili i tuż po śmierci. Ja bym sobie życzył masakry a`la GOW. Mam na myśli headshoty(!), rozpadające się ciało po przyjęciu shota w klatę itp. A tutaj wygląda to tak samo biednie jak w B1. Dla mnie był to element, który odstawał jakością od genialnej reszty i mnie trochę raził. Póki co na filmikach nie widzę progresu w tej kwestii. No nic - nie można mieć wszystkiego...Oby fabuła, klimat i gameplay nie zawiodły i kolejna wielka gra zakręci się w czytniku. BTW - multi traktuję jako ciekawostkę, sprawdzę jak to działa, ale w kontekście nadchodzącego Bad Company 2 Bioshock nie ma raczej szans w tym aspekcie :P

Odnośnik do komentarza

Gram w Bioshock 2 przeszlo 12 h i co moge powiedziec - na to czekalem. Wizjonerstwo lokacji w designie wciaz aktualne, poprawiona grafioza, NIESAMOWICIE miodny tytuli mixowanie plazmidow wciaz daje rade. Niby nic sie nie zmienilo a wiele, gra urywa lepetyne ale szoku jak przy czesci 1 nie uraczycie. Powiem krotko - powrot do Rapture sie oplaca. ;)

 

Oryginal mam w pre0orderze. - Zebyscie nie jeczeli. ;/

Bałem się ,że kontynuacji starczy na 7 godzin. Good news ;)

Odnośnik do komentarza

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14240341/bioshock-2/videos/bioshock2_vdr_020410.html

 

9.1 od ing.com czyli tak jak się spodziewać można było :)

 

Za 155zł w zavvi.com można dostać Rapture Edition (gra+artbook).

tylko ze to edycja dla UK,zamawiałeś może ?

 

BO jak tak i wszystko odbyło się bez problemów to ja jutro też biorę :)

Odnośnik do komentarza

Za mną parę godziny gry, to kolejna tytuł która poszedł za ciosem (zupełnie jak Uncharted 2 i ME2) Wywalili-Zmienili wszystko co było złe i wnerwiające plus do rzucili trochę nowego. Graficznie trzyma ten sam poziom co jedynka, oczywiście są momenty które zasługują na uchy i achy, woda spływająca po schodach wygląda jeszcze lepiej Poprawili oświetlenie i cieniowanie, kolory są soczyste, a lokacje zrobione z rozmachem. Hakowanie jest dużo lepsze, dość z układaniem elementów rurki, teraz liczy się nasz refleks, fajnie, że jest opcja hakowania maszyn na odległość, mechanika gry ta sama, brak większych zmian. Miło, że można używać mocy i broni w tym samym momencie, gra przyjemna i wciągająca. Nowe bronie dają radę, jest kamera tyle, że zamiast zdjęć kręcimy filmiki, atakujemy oponenta czym popadnie, dostajemy ocenę, poznajemy DNA i wiemy co działa na niego najlepiej. Początek fajny, ale nie tak fajny jak w jedynce to samo z klimatem, w jedynce bardziej mnie trzymał, tu jest ok, ale to już nie to samo .No póki co tyle spadam grać dalej, jak skończę napisze więcej, pewno gra jeszcze nie pokazała na co ją stać . A gra jest trudniejsza od pierwszej części.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...