Skocz do zawartości

Bioshock 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Myślałem, że albo dwójeczka wyjdzie na zewnątrz tą samą postacią, albo że dostaniemy to samo tylko inaczej... Póki co gra jako Big Daddy nie za bardzo mi się podoba. Być jednym z tych kolesi, których rozwalało się w jedynce? Troche wtopa jak na moje. No chyba że ten wyjątkowy Big Daddy może coś do fabuły wnieść oprócz samego ratowania Little Sisters.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wytrzymałem i obejrzałem ŁOŁ. Bez zbędnego gadania powiem tylko że, granie jako BD i cała LS to był za(pipi)isty strzał w 10. Wredne z niej babsko, coś mi się zdaje że, klimat zaszczucia będzie jeszcze lepszy niż w pierwszej części. No i wiertło tatuśka hehe piękna broń do ubijania.

Odnośnik do komentarza

Niezly gameplay, ciekawe tylko, ze splicery sa teraz slabiutkie dla nas,to wydaje sie ze gra bedzie latwiejsza. Tylko Big Sister moze nam zagrozic? Troche malo tych dobrych przeciwnikow :P Bedzie caly czas sielanka, a tylko chwile 'grozy' z BS ? :D A moze splicery beda sie na nas rzucac w grupach wielkich jak w l4d :)

 

Ciekawe jakie beda te trudne moralne decyzje, oprocz tego czy chcemy adoptowac czy zabic LS :P

 

Fajnie ze jest teraz wieksza customizacja plazmidow, maja byc nawet mixy dwoch ze soba right? Ciekawe jak to bedzie wygladac :P

 

Jest jakies info jak dokladnie bedzie wygladac multi? Fajnie IMO ze jest, bo po przejsciu bedzie jeszcze co porobic, bo w 1dynce przeszlo sie giere i koniec... ewentualnie drugie przejscie :)

Odnośnik do komentarza

Nie bój się gra nie będzie łatwa tylko dlatego że, gramy BD. Przecież sami autorzy mówią że, pojedyncze splicery nie będą stanowić zagrożenia, ale będą atakować w grupach zresztą już widać na tym filmiku ilu ich wyskakuje. A to pierwszy lvl. i podstawowe splicery, to wyobraź sobie co potem się będzie działo.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dzieki, znalazlem dodatkowo to na necie: http://www.ps3info.pl/story-843-BioShock-2...rybu-multi.html

 

Customizacja, plazmidy, levele, rozwoj postaci itp na multi... zapowiada sie miodzio :)

 

Tylko nie kumam jak mamy odkrywac jakies tajemnice na multi, to bedzie coop z fabula a nie vs? WTF?

 

Fajnie tez jakby demko z e3 trafilo na marketplace... jedynki demo bylo wiec moze i dwojki bedzie... oby, tym bardziej ze to ma byc demo multi :)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To w końcu to ma być po czy przed wydarzeniami z jedynki? Niby słyszałem, że ma to być po 1 częśći, a tu w tym 9 minutowym filmiku twórca mówi, że będziemy grać prototypem BD oraz, że stwór zamienia dziewczynki w Little Sisters.

Odnośnik do komentarza

Prototyp BD przeleżał w innej części miasta ileś lat plus całą pierwszą część i po dziesięciu latach został przebudzony przez Tennenbaum (Brzmi śmiesznie, cóż począć) bo duża siostra bruździ w krainie. Sama idea prototypowego BD używającego plazmidów jest trochę naciągana. Ale innego wyjścia twórcy nie mieli, biorąc pod uwagę założenie, że bohaterem będzie wspomniany prototyp tatuśka oraz przymus podarowania graczom przyjemności używania plazmidów.

 

BTW gameplay fajny. Jednym zdaniem - spojrzenie tatusiowym okiem na bioshocka ze wszystkimi ficzerami jakie widzieliśmy w jedynce obserwując ten duet.

Odnośnik do komentarza

ragus: pewnie pomyslales ze BS zamienia dziewczynki w LS, jako pierwsze ktore powstaly i ktore bedziemy widziec w jedynce, ktora mialaby byc po dwojce ... ale nie :D

 

W jedynce uratowalismy siostrzyczki i w dwojce jest ich deficyt, dlatego teraz BS probujac przywrocic naturalny stan rzeczy dla Rupture (czyli taki w ktorym siostrzyczki zbieraja ADAM) porywa normalne dziewczynki z nadbrzeznych miejscowosci i zamienia w LS, zeby bylo jak kiedys :)

 

Odnośnik do komentarza
To w końcu to ma być po czy przed wydarzeniami z jedynki? Niby słyszałem, że ma to być po 1 częśći, a tu w tym 9 minutowym filmiku twórca mówi, że będziemy grać prototypem BD oraz, że stwór zamienia dziewczynki w Little Sisters.

w drugiej czesci wcielamy sie w Big Daddiego. akcja dzieje ze 10 lat po wydarzeniach z pierwszej czesci, a nasz Big Daddy jest prototypem, takim, ktory jeszcze posiada wolna wole. nie wiemy jak przezyl ten czas, ale na poczatku filmiku budzimy sie, moze ze spiaczki, nie wiadomo. ten aspekt nie zostal jeszcze wyjasniony. nasz pionierski Tatuś potrafi uzywac plazmidow, a nawet je laczyc. Big Sister to juz kobieta, ktora kiedys byla Little Sister - jedna z tych, ktore gracz uratowal w pierwszej czesci gry. przez 10 lat zyla na powierzchni i nie potrafila sie odnalezc w prawdziwym swiecie. postanawia juz jako kobieta powrocic do Rapture. gdy wraca, zastaje miasto w kryzysie. Big Daddy ktorych napotka snuja sie bez celu, gdyz nie maja kogo chronic. Little Sisters zostaja wypuszczone na powierzchnie przez Jacka i "homeostaza" miasta zostaje zaburzona. ta luke postanawia naprawic, i z przybrzerznych miasteczek porywa dziewczynki w odpowiednim wieku i walorach fizycznych by przeistoczyc je z powrotem w Little Sisters i przywrocic harmonie w Rapture.

 

no, mam nadzieje ze pomoglem :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie twierdzę, że nie jest ;) Ale idąc twoim tokiem rozumowania wszystko w grach jest naciągane. Kratos jest naciągany, Killzone jest naciągany a Mass Effect to już w ogóle szczyt naciągania ;) Ja tylko wyśmiałem motyw budzenia na zawołanie naszego prototypka przez panią Tennenbaum oraz jego leżakowanie gdzieś tam w innej części miasta.

Odnośnik do komentarza

dokładnie;] wszystko można pod to podciągnąć - tak bez konkretnego celu

to przebudzenie wygląda zdeka infantylnie ale mam wrażenie (jak i nadzieję) że będziemy opowiadać swoją historię (BD) a nie historię Tennenbaum - tzn. wszyscyśmy trybikami w wielkiej machinie

prototyp tym się różni od innych BD że posiada wolną wolę, w jakimś stopniu, na pewno nie będzie tak płasko jak się może wydawać

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

BioShock 2 z datą

 

- 30 października dla Europy

- 3 listopada dla hameryki (hihi ^^)

 

During the company's conference call to discuss second quarter financial results, Take-Two CEO Ben Feder announced that BioShock 2 will hit Europe on October 30 and North America on November 3.

 

The game, which is expected to ship on PC, PlayStation 3 and Xbox 360, is still officially listed in the company's press release for second quarter earnings as coming to platforms "TBA."

 

za kotaku

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...