Skocz do zawartości

Bioshock 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

http://xbox360.ign.com/articles/858/858635p1.html

 

-developerem zostało studio 2K Marin, jednak Ken Levine z 2K Boston będzie czuwać nad projektem

 

-data premiery to 4 kwartał roku fiskalnego 2009

 

 

No i tyle wiadomo. Kiedy wypłyną pierwsze screeny/filmiki? Obstawiam, że gra w jakiejś formie pojawi się albo na tegorocznym E3 albo X'08, jednak o wiele bardziej czekam na ujawnienie miejsca, w którym będzie rozgrywać się akcja s(pre?)equela. Mam nadzieję, że wkrótce się tego dowiemy, no i że Bajoszok ponownie zarządzi, tylko ten nowy developer...

Odnośnik do komentarza
Ale ja już wiem :P. Rok fiskalny T2 obejmuje okres od 1 listopada do 31 października, więc chodzi o miesiące sierpień, wrzesień i październik, 2009 roku oczywiście.

Jeżeli uda im się wydać w tym zapowiedzianym terminie (w co wątpię) :/

 

fabularnie licze na prequel...

I to byłoby idealnym rozwiązaniem. Prequel zapewne byłby tak samo oryginalny jak pierwsza część. W jedynce wymarłe Rapture a w dwójce tętniące życiem (bujną wyobraźnię mam).

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Bioshock 2 Coming To Sony PS3?

http://www.ps3center.net/story-1754-Biosho...o-Sony-PS3.html

 

 

According to reports, Take-Two and developer 2K Marin are working on Bioshock 2 for the PS3.

Reports are stating that Bioshock 2, which was revealed as being in development by 2K Marin just yesterday, will not be exclusive to the PC and Xbox 360.

Instead, Take-Two may be going to more than one home console, meaning a release on the PS3 as well as the Xbox 360.

None of this is confirmed as of yet, but it is certainly looking like this is the way in which the game is going to be going.

 

Pożyjemy zobaczymy raczej wątpliwa sprawa ,ale kij ich tam wie :hmmm:

Odnośnik do komentarza
czemu wątpliwa? równie dobrze gdyby Sony zapłaciło dobrze to by mogli mieć exclusive

przecież tu się wszystko rozbija o pieniądze

Exclusive by trochę głupio wyglądał musisz kupić sobie XO żeby pograć sobie w pierwsza cześć gry, która w jakimś stopniu będzie powiązana z Bioshock2.

mysle, ze developer akurat malo by sie przejmowal czy to wyglada glupio czy nie.

odpowiednie wsparcie od Sony + walizka szmalu i beda mieli gdzies to, ze Bioshock byl tylko na xbox'ie i Windzie.

to gracze maja sentymenty. developer patrzy na to by jak najwiecej zarobic na swojej pracy i nie ma sie czemu dziwic.

juz bradziej watlym atrybutem tej decyzji bylaby sama platforma. Windows i 360-tka maja kilkukrotnie wieksza liczbe uzytkownikow niz PS3. ale biznes jest biznes - jestem w stanie uwierzyc we wszystko jesli chodzi o szmal.

Odnośnik do komentarza
2jj, widzisz, ps2 miało bazę ale to MS wywaliło kasiorkę

T2 pójdą na multiplatform, pewnie gdyby mogli to by nawet na Wii zrobili

 

Mi osobiscie nie przeszkadza fakt, ze BioShock 2 moglby zostac wydany na PS3. Gram na tej platformie ktora w danym okresie czasu radzi sobie lepiej i bardziej mnie przyciaga, a ze akurat teraz jest nia Xbox 360 to nie znaczy wcale, ze kiedy Chlebak rozwinie pozadnie skrzydla to nie zaczne wiecej czasu spedzac przy nim.

 

Tak jak napisal ~jiloo, szmal rozstrzygnie wszystko, nie sentyment graczy. Wystarczy przywolac chocby ostatnio wydane DMC4.

Odnośnik do komentarza
Mnie tam w sumie grzeje wszystko, jak tylko plejaczek spadnie do kafla to go biore bez szemrania! ;)

 

Ciekawe kiedy producenci zaczna bombardowac nas skrinami, doniesieniami nt. rewolucyjnej grafiki, fabuly jeszcze bardziej miazdzacej czasze nizli w wypadku "jedynki". Osobiscie czekam na jakis nius, ktory zniszczy konwencje - moze widok tpp? ;)

 

FPS-ów na rynku jest od zatrzesienia. Niekiedy az mi brzydnie kiedy slysze, kolejna zapowiedz gry z widoku pierwszej osoby :P

BioShock jest jednak w tej kwestii inny, innowacyjny. Ile razy to slowo juz padlo? :/

Nie znaczy to jednak ze drugiej czesci nie przywitalbym z otwartymi rekami jesli zostalaby osadzona w TPP. Wrecz przeciwnie, mysle ze byloby to dobrą odskocznia od panujacych trendow.

Taki Uncharted wypadl i sprzedał/sprzedaje sie bardzo dobrze, to dlaczego BioShock powalajacy klimatem by nie mogl?

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88
Taki Uncharted wypadl i sprzedał/sprzedaje sie bardzo dobrze, to dlaczego BioShock powalajacy klimatem by nie mogl?

 

Uncharted to docelowy platformer z elementami strzelania, zreszta nazwa developera mowi za sama za siebie (trylogia Jaków). gdzie w Bioshocku elementy platformowe? po co zuzywac power na sylwetke bohetera kiedy w gre wchodzi cos tak cudownego do opracowania jak Rapture? jesli Bioshock to tylko FPS, nie wyobrazam sobie innej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Uncharted to docelowy platformer z elementami strzelania, zreszta nazwa developera mowi za sama za siebie (trylogia Jaków). gdzie w Bioshocku elementy platformowe? po co zuzywac power na sylwetke bohetera kiedy w gre wchodzi cos tak cudownego do opracowania jak Rapture? jesli Bioshock to tylko FPS, nie wyobrazam sobie innej mozliwosci.

Popieram. Klimat mógłby umknąć gdzieś gdyby był widok TPP. Bioshock to rasowy shooter i niech kolejna część taką pozostanie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Sequel - to gra kontynuująca wydarzenia z (w tym wypadku) pierwszej części gry, opowiada dalszą historię. Prequel natomiast - opisuje wydarzenia wcześniejsze niż te w pierwszej części.

 

Imho Bioshock w tpp nie byłby już taki genialny. Nie odpowiem dokładnie czemu, ale jakoś TPP nie pasuje mi do tej gry ;]

 

:/

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...