Skocz do zawartości

Bioshock 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

akurat to mnie nie interesuje bo IMO takie gry sa raczej do lazenia samemu i "obwachaniu kazdej sciany"

No właśnie o to mi chodzi. Podobno te informacje trzeba brać jako plotki, przynajmniej jedną z nich:

-co-op

-brak tatuśków

-historia dzieje się 7 lat później

-nowy bohater to Jack Abbott

-podwodne levele

-2 nowe plazmidy

-nowi wrogowie: zwierzęta

-sowieci poszukujący adam-a w Rapture

-jednym z bossów ma być gigantyczna kałamarnica

 

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
And then we have Game Informer magazine's response:

 

The Bioshock 2 news that is running around the web is quite...interesting.

While we can't confirm or deny anything that is being said, let us give you a quick piece of advice: don't believe everything you read from some dude on the Internet.

If people had actually read the Bioshock 2 cover story from this month's issue...well, you will see how it matches up with the real deal when it arrives this weekend, as the rumors floating around are so amazingly wrong on a very "big" point. Watch for the magazine in stores and in mailboxes this weekend, so you will have your information soon enough.

 

pr ruszył, ciśnienie będą podkręcać dłuuuugo

Odnośnik do komentarza

Ale co te informacje z neogafu są na 100 % pewne?

Jak tak to tylko mogę napisać GRUBOOOOO!!! Potwierdzony multiplayer nie wiem czy to dobrze. Zdanie "Game is supposed to be scarier than BioShock 1." cieszy jak cholera, przy jedynce momentami siadała mi pikawa. A zarys fabuły, hmm... szok szok i jeszcze raz szok oczywiście pozytywnie.

 

Edit: http://www.e-imagesite.com/Files/BIOSHOCK%...___13529013.jpg

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Myslę, że nie trzeba być jakimś niesamowitym optymistą, żeby wypatrywać z zaciekawieniem sequela dobrej gry. W 9/10 przypadków sequele dobrych gier są także dobrymi grami, na które narzekają tylko fanatycy poprzedników (dla których każda zmiana jest zmianą na gorsze), ludzie którzy - wręcz przeciwnie - spodziewają się niezliczonej ilości nowości i ci, którzy z zasady marudzą na sequele. Do głowy nie przychodzi mi żadna kontynuacja wielkiego hitu, która okazała się totalnym gniotem.

 

 

pierwszy z brzegu niewypal jesli chodzi o kontynuacje - Fallout 3 :D

chociaz tutaj jestem optymista i wierze ze BS2 bedzie dobra gra, juz sama stronka jest dla mnie klimatyczna wiec czekam z niecierpliwoscia

 

;P

 

Takich gier, jak Fallout 1/2, Baldur's Gate, Planescape: Torment itd. się już po prostu nie robi. Niestety. Co nie znaczy, że Fallout 3 jest słabą grą. Wręcz przeciwnie - obiektywnie patrząc jest jedną z najlepszych gier 2008. Jeśli takie gry to dla Ciebie niewypały, to współczuję, bo z takimi wymaganiami na "znośną" grę trafiasz pewnie raz na 2-3 lata. ;) F3 może Ci się oczywiście nie podobać - ale bez przesady z tym niewypałem. ;)

 

Koniec OT, musiałem się wypowiedzieć na ten temat. Zresztą wcale nie tak odległy od Bioshocka, który niezwykle szybko dołączył do grona gier kultowych. Mój mały postulat: przestańcie marudzić! Pierwszego Bioshocka nikt Wam nie zabierze, ani nie modyfikuje, jeśli zmiany w dwójce Wam nie przypasują, to zapomnicie o niej i tyle. Lepiej tak, niż żeby w ogóle nie powstała kontynuacja - w tej sytuacji zawsze jest szansa, że ta gra jednak zachowa poziom. I klimat.

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419
Pierwsze plotki na temat Bioshocka 2 okazały się tylko fantazją fanów, ale prawda wcale nie jest dużo gorsza, a może nawet dużo ciekawsza. Uważam jednak, że jest to dość duży spoiler, więc jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy to może wstrzymajcie się z czytanem tego wpisu.

 

Z najnowszego numeru Game Informera dowiedzieliśmy się, że:

 

* Gramy jako Big Daddy i będziemy używać wszystkich gadżetów, których tak bardzo baliśmy się w części pierwszej. Możemy używać plazmidów oraz odbierać Little Sisters by zebrały ADAM, tak jak miało to miejsce podczas poprzedniej wyprawy do Rapture.

* Wiertło zajmie miejsce klucza. Będzie się ono przegrzewać, więc nie będziemy mogli go używać cały czas. Będziemy mogli naprawiać przejęte przez nas wieże i kamery. Drzewo rozwoju zaostało rozwinięte by dać nam bardziej unikalne przeżycia.

* Historia dzieje się 10 lat po pierwszej części. Duża siostra wraca do Rapture, przywracając do życia Little Sisters. My gramy jako oryginalny, pierwszy Big Daddy.

* Little Sisters będą wyglądać mniej przerażająco, ponieważ widzimy je z perspektywy ich obrońców. Nie mamy naszej własnej siostry na starcie, ponieważ jesteśmy renegatem. Walczymy przez to z innymi Big Daddymi by uzyskać własną siostrę. Teraz możemy je ''adoptować'' i będzie ona jeździć na naszym ramieniu szukając ciała by uzyskać ADAM.

* Duża Siostra jest jedną z tych, które przeżyły poprzednią grę. Jest nową władczynią Rapture i głównym przeciwnikiem w grze. Z każdym Bid Daddym, którego zabijecie gra będzie informować jak blisko jesteście do gniewu Dużej Siostry.

* Vita Chambers powrócą. Potwierdzono również multiplayer, ale bez szczegółów.

 

Oj brzmi to naprawdę interesująco, już nie mogę się doczekać by jeszcze raz trafić do Rapture.

źródło: polygamia.pl

Edytowane przez krzychu_419
Odnośnik do komentarza

ten motyw z pierwszy Tatuśkiem intryguje, gdzie był jak była rozpierducha z Jackiem w roli głównej? uśpiony? czy może ich twórca i projektant jest "pierwszym"?

wiem wiem, równie dobrze szlajał się w innej części miasta ale to zbyt naciągane jest, motywator musi być mocniejszy

 

jeśli będziemy śmigać BD to można zapomnieć o jakimkolwiek skradaniu;] raczej będzie to coś w stylu jazdy czołgiem

Odnośnik do komentarza
Ja nie twierdzę, że ta gra będzie zła, pewnie będzie świetna ale ku.rwa Armia Czerwona w Rapture? To już nie Bioshock, to się prawie Call of Duty robi :/

To plotki Miłek. 2K potwierdziło już, że jedyne wirygodne info na temt dwójki ma Gameinformer a ploty w necie to tylko wyobraźnia graczy. Swoją drogą jak ktoś wymyśla Armię czerwoną, która chce zawładnąć rapture i wydaje mu się to całkiem "Cool" aby zaprezentować taką sensację światu to musi mieć strasznie kiepski gust. Ten pomysł jest po prostu tandetny. Coop i multi też do Bioshocka nie pasują. Niech zostawią te rodzaje rozgrywki seriom Halo, GOW czy Killzone a zajmą się robieniem dobrego singla.

 

PS: JEDNA Big Sister jako zakuta w pancerz Tennenbaum do mnie przemawia.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli podsumujmy dostępne info. Mamy jedną z LS, która dorosła i postanowiła lub jakieś wydarzenie ją zmusiło do powrotu do Rapture. Jeszcze inne motywy kierowały nią gdy dała się zakuć lub sama się zakuła w pancerz i stała się z Big Sister. Kolejne sprawdzone info to my jako Big Daddy (zapewne przez krótką część gry - mam nadzieję), który jest taki "utalentowany", że potrafi używać plazmidów oraz innych broni mając jednocześnie na sobie pancerz i wietrło (który zastąpi klucz). No cóż... sami sobie oceńcie czy podoba wam sie to co wiemy obecnie o B2.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Nadal wiemy tyle, że nie ma co oceniać? A może ocenimy to co zostało już ujawnione?

 

mam ci wypunktować czy narysować? skoro stwierdzam że koncept ciekawy to chyba raczej na pewno na tą chwilę mi się podoba tak więc można stwierdzić że ocena w moim dzienniku jest in plus

 

moja chcieć wrócić do Rapture pobiegać czołgiem i porobić kuku, nawet przez chwilę

 

developer by musiał naprawdę spierdzielić robotę żebym stracił zapał do tej gry

 

si?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...