Skocz do zawartości

Persona 4


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Izanami

jest dosyć miękka nawet na harda.

 

Pokonałem ją teamem na 77 lv i nie było tak źle - trzeba było tylko trzymać rękę na pulsie. Yosuke rzuca evade/ hit-up na team, Tadek leczy + defense up i attack up na team, Heros u mnie z personą Sraosha wali Rakunde na bossa, ulecza Mediarahanem jak misiek rzuca buffy, a w wolnej chwili Power Charge i atak co Sraosha ma defaultowo na stanie, ale zapomniałem jak się nazywa:P, Chie Power Charge + God's Hand i w sumie tyle - na buffach nawet z takim levelem boss nie powinien nam nikogo zabić majac nawet 2 ataki na ture.
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Będzie odświeżona Persona 1 w cell shading'u na PSP, jak na razie nie wiadomo nic o starcie poza Japonią.

 

Edit by Serge : Tak, wiemy - ale to nie powód na pisanie o tym w temacie o Personie 4.

 

:-p

 

EDIT: Persona 4 wyjdzie w Europie 13 marca, w pudełku poza grą znajdzie się także Soundtrack.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Już się nie mogę doczekać marca, w końcu będę mógł zagrać w czwóreczkę. Jak dla mnie to najważniejsza premiera marca, no i soundtrack dodadzą co mnie bardzo cieszy,gdyż w końcu dostaniemy coś więcej niż samą płytkę z grą. Jeszcze pozostanie tylko zakup artbook'a, mam ten z P3 i jest świetny tak więc myślę, że z P4 również będzie bardzo dobry ^_^

Odnośnik do komentarza

Właścicieli DSa zainteresuje fakt, że można już składać preordery w USA na Devil Surviver, premiera czerwiec :)

 

Szykuje się za(pipi)isty marzec-kwiecien, i poźniej czerwiec :o

 

Sorry za double posta.

 

Na game.co.uk jest już preorder, z przesyłką do PL 20 funtów, więc nawet tanio....przyjęło nawet moją kartę co pierwszy raz się zdażyło z game.co.uk o_O no to byle do marca :)

Odnośnik do komentarza
Właścicieli DSa zainteresuje fakt, że można już składać preordery w USA na Devil Surviver, premiera czerwiec

Ah Megami Ibunroku, bardzo dobra gra - cokolwiek zrobi Atlus musi mnie wciągnąć :P (niemniej gra wydaje się póki co mocno specyficzna, specyficzna jak cała seria megatenu, Persona jednak jest najprzystępniejsza).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cena preordera na eBay'u oscyluje w granicach 110zł z wysyłką przy obecnym kursie. Na razie to jest najciekawsza oferta, ale widział ktoś może lepszą? Ile wynoszą koszta przesyłki do Polski na game.co.uk ?

 

I jeszcze z tematu o Persona 3, na temat ścieżki dźwiękowej:

a co najlepsze to fakt, że w pudełku poza grą będzie także Soundtrack :-) Szkoda, że nie mieliśmy tej przyjemności przy FES.
To będzie kompletny soundtrack czy też "wybrane utwory"? Zdaje się wydanie NTSC miało tylko ich część, podczas gdy reszta była sprzedawana osobno.

Ten dołączony do gry w wersji NTSC to Side A - zawiera 24 utwory, czyli faktycznie jest to połowa pełnej ścieżki dźwiękowej. Side B czyli dodatkowe kawałki można w USA kupić tylko w specjalnym expansion packu. Ja bym obstawiała, że w Europie będzie podobnie. No i z tego co czytałam, to artbook raczej do EU nie trafi.

Tak spytam, skąd w ogóle wzięła się informacja o ścieżce dźwiękowej w europejskim wydaniu? W każdym preorderze jaki widziałem nie było o tym ani słowa. Projekt okładki też nie posiada napisu "Includes bonus disc". Jedyne co znalazłem to oferta z allegro, gdzie gratis dodawana jest koszulka (brzydka, na ulicę bym w tym nie wyszedł ;p).

 

Oprócz tego, w tabelce "Nadchodzące premiery PAL" najnowszego PE nie było Persona 4 wymienionej. Przeoczenie?

Odnośnik do komentarza
Ile wynoszą koszta przesyłki do Polski na game.co.uk ?

Ja w styczniu płaciłam 2.95 funta przy jednej grze. Czy coś się od tamtej pory zmieniło nie wiem.

 

Tak spytam, skąd w ogóle wzięła się informacja o ścieżce dźwiękowej w europejskim wydaniu? W każdym preorderze jaki widziałem nie było o tym ani słowa.

W tych serwisach, które przeglądałam, niemal wszyscy powoływali się na oficjalną wypowiedź Square Enix - link, link, link.

 

Oprócz tego, w tabelce "Nadchodzące premiery PAL" najnowszego PE nie było Persona 4 wymienionej. Przeoczenie?

Prawdopodobnie, ale że nie czytuję szczegółowo, a raczej czasami przeglądam w sklepie, to nie zwróciłam uwagi. :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Persona 4 trafiła do oferty sklepu PSX Extreme w cenie 109zł.

 

Takie pytanie, czy game.co.uk uznaje zwykłe karty debetowe, czy też tylko kredytowe bądź inne paypale? Bo w sumie mam dylemat skąd zamówić. Przy obecnym kursie różnica wynosi jakieś 10zł (wliczając wysyłkę), więc może lepiej dopłacić i zamawiać z Polski? Może i dotrze szybciej niż z UK.

Odnośnik do komentarza

Obsługuje debetówki. Ja mam taką z mbanku i śmiga :)

 

Kurczę, i mam dylemat.

 

21 funtów (120zł) czy 109 złotych? Oczywiście, że wolę zamówić u nas, szcezgólnie że mam odbiór w Warszawie... Tylko czy to będzie takie same wydanie? OST i te sprawy? Jak sądzicie? :)

Edytowane przez Sephirath
Odnośnik do komentarza

Pytanie powinno brzmiec - Skad PE ma importy ?, bo sam bym sie skusil, i to za taka cene :).

 

Oj muzyka w P4 daje rade, moze w P3 jest bardziej zapamietywalna, niemniej to P4 pierwsza odsluchalem.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Tylko czy to będzie takie same wydanie? OST i te sprawy?
Wydaje mi się, że europejskie wydanie jest wszędzie takie same, ale mogę się mylić (nie wiem na jakiej zasadzie się dystrybucja odbywa). Zawsze można zapytać w odpowiednim temacie na forum (zakładając, że takie info jest dostępne).

21 funtów (120zł)
Czy ja coś przespałem czy funt znowu skoczył w górę? Wydawało mi się, że przy obecnym kursie cena z wysyłką wyjdzie coś koło 110zł.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...