Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś widziałem otwarty trening 76ers. Dwa słowa Simmons kuuuuuuuuu rwa. Gość jest prawie 10cm wyższy od Lebrona (tak, tak ma prawie 7'0, bo urósł przez ostatni rok 2-3 cale) i ponoć przy tym biega szybciej od niego 100m! Masakra gość grał większość treningu na PG. Mówimy tu o gościu co ma prawie 213, a co ma kozioł i przegląd pola. No masakra. Od 23 lat ogądam NBA ale czegoś takiego sobie nie przypominam.

Odnośnik do komentarza

w dniu urodzin Duranta

 

Podobno to była tylko formalność i to dobrze zaplanowana. Insiderzy OKC ćwierkają, że GM miał od Russa zapewnienie, ze podpisze to już kilka miesięcy temu na początku offseason i moim zdaniem się całość ładnie skleja - GM ma pewność, że Russ zostanie, idzie po George'a i potem wyciąga za czapkę śliwek Anthonego. Co prawda oznacza to, że za rok samego podatku może być 140mln, ale widać stać ich :)

Odnośnik do komentarza

o kierva tego to się nie spodziewałem. koniec z meczami wschód-zachód na ASG. trochę smuteczek bo w końcu lata tradycji ale może teraz będzie ciekawiej. większa mobilizacja i bardziej zacięte mecze mile widziane. nagle wyścig w ilości głosów nabiera nowego znaczenia. no i potencjalne dramy jak ktoś nie wybierze kumpla ze swojej drużyny hehe

 

p.s. zapraszam do wbijania na forum fantasy bo w tej chwili ciężko określić ilu mamy menagerów na ten sezon.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

o kierva tego to się nie spodziewałem. koniec z meczami wschód-zachód na ASG. trochę smuteczek bo w końcu lata tradycji ale może teraz będzie ciekawiej. większa mobilizacja i bardziej zacięte mecze mile widziane. nagle wyścig w ilości głosów nabiera nowego znaczenia. no i potencjalne dramy jak ktoś nie wybierze kumpla ze swojej drużyny hehe

 

p.s. zapraszam do wbijania na forum fantasy bo w tej chwili ciężko określić ilu mamy menagerów na ten sezon.

Nie no zaciętę nie będą bardziej, bo dlaczego? W tamtym roku myśleli np że zwycięzka koferencja ma np przewagé parkietu w finałach ale przy obecnym, tragicznie słabym wschodzie to byłob mega nie fair.

Odnośnik do komentarza

Sixers zaoferowali Embiidowi maxymalne przedłużenie debiutanckiego kontraktu - 5 lat 146.5 mln. Jednocześnie jest to chyba najdłuższy kontrakt w historii ligi zawierający mnóstwo zabezpieczeń na wypadek kontuzji. http://www.espn.com/nba/story/_/id/20985023/joel-embiid-extension-protects-philadelphia-76ers-case-contractually-specific-catastrophic-injury. Póki co jak ktoś wyliczył zapłacą niecałe 5mln dolarów za każdy rozegrany dotychczas przez Embiida mecz w NBA :)

Odnośnik do komentarza

Sixers zaoferowali Embiidowi maxymalne przedłużenie debiutanckiego kontraktu - 5 lat 146.5 mln. Jednocześnie jest to chyba najdłuższy kontrakt w historii ligi zawierający mnóstwo zabezpieczeń na wypadek kontuzji. http://www.espn.com/nba/story/_/id/20985023/joel-embiid-extension-protects-philadelphia-76ers-case-contractually-specific-catastrophic-injury. Póki co jak ktoś wyliczył zapłacą niecałe 5mln dolarów za każdy rozegrany dotychczas przez Embiida mecz w NBA :)

 

Nie ma co się dziwić, zdrowy Embiid, to gracz największego kalibru. Raczej każdy popiera decyzję.

 

Btw.

 

Adam Silver tydzień temu wspominał też, że liga musi w dalszym ciągu poszukiwać rozwiązań, które ograniczą kontuzje graczy, łącznie z ilością spotkań rozgrywanych w sezonie.  Ilość 82 meczy chyba trzyma tylko tradycja (i kontrakty z TV),  na zmniejszenie  nie zgodzi się ani związek zawodników, ani właściciele. Dochodzi jednak sytuacja - imo co raz bardziej prawdopodobna -  rozszerzenia NBA do 32 drużyn. Wtedy pojawi się możliwość skrócenia sezonu, np. do 76 spotkań (wraz z rozszerzeniem, ogólna liczba meczy odbywających się w sezonie spadłaby tylko o 14).

Odnośnik do komentarza

76 raczej nie mieli wyjścia. Czas na przemyślenia już minął. Chciałbym, żeby Joel nie wysypał się przedwcześnienie i nie podzielił losów Granta Hilla czy przede wszystkim Odena. oglądanie jego gry to wielka przyjemność a będzie przecież jeszcze lepszy. Jednak dotychczasowa historia kontuzji nie nastraja zbyt optymistycznie.

Odnośnik do komentarza

W kontrakcie jest podobno zapis, który umożliwia skasowanie umowy, jeśli nie zagra odpowiedniej liczby spotkań i minut, więc przynajmniej się zabezpieczyli. Co do kontuzji, najważniejsza będzie praca z trenerem i zmiana nawyków z siatkówki (zmiana sposobu lądowania i obciążanie stopy). Imo kolana raczej problemem nie będą. Oden i Roy mieli problemy i zwyrodnienia jeszcze na wstępie swojej kariery. *


*Medycyna idzie naprzód też, wielu sportowych lekarzy uważa, że dzisiaj Oden byłby w stanie kontynuować swoją karierę, może nie dominując, ale będąc wartościowym graczem.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Do tej pory idzie łezka za Roya, damn, uwielbiałem jego finezyjną i odpowiedzialną taktycznie grę. Liczę, że jeszcze trafi do NBA, w roli trenera, co pewnie prędzej czy później się stanie. Stawiam na prędzej, bo to jak poprowadził drużynę ze szkoły średniej do bilansu 29-0, robi wrażenie, w pierwszym roku pracy  zdobył nagrodę Naismitha dla trenera roku.

Odnośnik do komentarza

Brandon Roy  :banderas: Nie zapomnę comebacku z Mavericks w playoffach, akurat oglądałem na league passie i miałem wyłączyć przy -20. Ostatni wielki mecz Roya.

 

https://www.youtube.com/watch?v=WaTBKC2loLw

 

Mam nadzieję, że Teodosić wywalczy jak najwięcej minut w NBA, takich podań nie widziałem chyba od czasów Jasona Williamsa.

 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Swoje wywalczy, pewnie 20-22 minuty każdej nocy.  Szkoda, że tak późno dołączył do NBA, no ale był "królem: w Europie, więc jednak trochę rozumiem. Swoje highlighty dostarczą jeszcze Simmons i Ball, kolejni z dalece ponad przeciętnym podaniem, szczególnie w transition game. Dla fanów wszelakich topek, to będzie dobry sezon pewnie.


Ten mecz Roya :banderas:


No nic, nie mam wątpliwości, że zostanie kiedyś dobrym trenerem w lidze.

Odnośnik do komentarza

Hayward łamie nogę w kostce w 7 minucie meczu z Cavs po zderzeniu z Lebronem, karma to suka :( :( TYM JEDNYM RUCHEM WYGRAŁ WSCHÓD [ZOBACZ MEMY]

 

Rockets po świetnym meczu pokonal Warriors, tam kontuzji kolana doznał Green, oby nic poważnego, a Durantowi zabrakło 0,05s do wygrania meczu.

 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...