Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mejm napisał:

Dawac Jordana i Pippena ale w przeciwnych druzynach.

 Obczaj sobie na YT jakieś skróty Wizards - Trail Blazers.

 

Jak gram bratem w NBA 2k to zawsze wybieramy jakieś drużyny z lat 90 typu Bulls, Magic, Lakers, Jazz, albo Rockets. Niesamowite, że można sobie dziś odegrać takie pojedynki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No fajnie tak zobaczyć stare twarze, jak w Avengersach. Emmanuel Mudiay ma tylko 25 lat, i grał na Litwie? Lance Stephenson wypadł kompletnie i zapomniałem go? Joe Johnson żyje, jest w stanie biegać jakby cały czas grał w koszykówkę, i wraca do Celtics po... 20 latach? Zmieniły się trochę zasady co do tymczasowych kontraktów, teraz można je dawać dość liberalnie na cały sezon i nie wpływają na cap ani na podatek od luksusu. Zabawa zaczyna się na całego. 

 

 

Dla niektórych to wręcz nadzieja mdr. Taki Garrison Mathews, pamiętam jak go chwaliłem przed sezonem widząc szeroki skład Wizards, nie wiem czemu był kompletnie poza ligą, ostatnio Rockets go podpisali, a już teraz dali mu prawdziwy kontrakt na 4 lata. I już, kilka milionów dolarów sobie zapewnił. 

 

W ogóle przedziwny jest ten przypadek Matthewsa, bo Rockets są beznadziejni i... chcą być beznadziejni... ale gdy Matthews gra, to nie są beznadziejni... więc Matthews gra mało. Nie wiem, co oni planują. Może chodzi o to, żeby go wypromować i wymienić, ale nie może grać za dużo, bo jeszcze Rockets by wygrywali mecze i spadłyby ich szanse w drafcie. Wczoraj np. grali przez chwilę wyrównany mecz z Bucks, no problem, wpuszcza się DJ Augustina na boisko, zanim wrócił Matthews to już było 15 punktów straty, tankowanie zabezpieczone. Zarządzenie zespołami NBA jest dziwne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na NBA.com pojawił się nowy ranking MVP, i w gronie 15 kandydatów wymieniony został DeAndre Ayton.

 

Nie wiem no, to tylko koszykówka, sport na którym się kompletnie nie znam, ale jakoś mi to strasznie siadło na psychę, jak szczepionki na Cirexa. Nie mogę z tym się pogodzić. Już żyłem z tym, że w rankingu jest Zach LaVine, typy które rzucają masę punktów zawsze tam będą. No ale Ayton. Jak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Piękny zacięty mecz. Golden dało mocny sygnał. Wygrali z Suns, którzy byli w pełnym składzie, na ich parkiecie, bez 2,3,4 strzelca oraz bez Iggiego (Klaya czy Wiesemana to już nawet nie wspominam). 
Dziś w całym meczu zawodnicy gsw mieli skuteczność 10/13 z gry jak Curry był podwajany lub potrajany. Gdy Curry przebywał  na parkiecie to gsw byli +24. To tak tylko odnośnie jego wpływu na zespół.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

Mnie GSW nadal nie przekonuje jako ekipa na NBA Finals. Dla mnie faworyci na finały to niezmiennie Suns-Bucks. Obym się mylił bo jednak wolałbym pojedynek Curry-Giannis

Z ciekawości, co ciebie nie przekonuje? Bo obrona czołówka, atak czołówka, bilans czołówka. Do tego nie gra dwóch ważnych graczy, a ostatnimi czasy 6 i dalej wygrywają. 

Ja też bym z chęcią zobaczył finał bucks gsw. Systemowy, drużynowy basket, a co ważne z grajkami grającymi i budującymi od lat te marki. Lubię takie coś. 

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem, no jak dla mnie Warriors są nie do zajebania w tym sezonie i jeśli Klay wróci jako kozak, jakim był przed kontuzją (ewentualnie troszkę gorszy), to nie ma bata, że Curry wraz z nim jako drugą opcją, Poolem i Wigginsem jako trzecią i czwartą i takimi zadaniowcami jaki choćby Porter, nie wejdą do finału z Zachodu

 

Suns są bardzo dobrzy, ale bez przesady

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim małe doświadczenie w playoffs graczy rotacyjnych no i własny eye-test. Tak mi się wydaje też, że mają zbyt mały fire power. Wiem, że w sezonie może i atak czołówka ale w playoffs obrona się zacieśnia. Jak Klay nie wróci na playoffs taki jakiego go znamy to nie przejdą Suns. Ja widzę też sporą przewagę Suns na centrze.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...