Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba żartowałem, a tu ludzie naprawdę typują Atlante czy Denver. Nie wiem czy się napalać na takie cuda. Ale na pewno dawno nie było takiej pierwszej rundy, że większość ekip jest taki blisko poziomem.

 

Ten run bez Moranta był piękny, czyste Memphis, rzucać nie jest umieją ale zabiorą ci piłkę i wycisną stratę z każdej akcji tak że będą mieli dwa razy więcej akcji niż ty w meczu, i to jeszcze takich że tylko dwóch przeciwników jest na swojej połowie.

Odnośnik do komentarza

Przecie pisałem, że Edwards może być Morantem tego roku. Pierwsza seria, dużo ludzi patrzy i wskoczy na status prawdziwej gwiazdy. Takie odkrycie że mlody talent jednak jest naprawdę dobry, a Edwards może być  Edwards może być lepszy niż Kat bo nie wydaje się beznadziejnym obrońcą. Ale jak Kat nie będzie ceglił, to myślę, że Wolves wygrają serię.

 

Jokic w smutnym stanie, zanim jeszcze odebrał MVP. Na początku meczu, na Looneyu, wymiatał, grał fenomenalne 6 minut, jak to Jokic. Ale Warriors szybko przeszli na small ball I właściwie to zaczęli kompletnie rozwalać Denver. Zero szans. I nie wiem czy Denver ma na to jakąś odpowiedź. I teraz możemy zobaczyć ograniczenie Jokicia... Że sam nie odpowie na wszystko.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gregorius napisał:

Meczycho w Bostonie:obama: Remis do przerwy przy 17-tu zmianach prowadzenia. Zdecydowanie nr 1 z dotychczasowych meczów pierwszej rundy.

 

I zapeszył. Boston zaczęło sypać trójkami.

 

5 minut temu, Mejm napisał:

Fizjonomia Duranta mnie przeraza. Fajnie to ujal ktos na czacie: Durantchula xD

 

To już stara ksywa. Nawet komentatorzy meczowi czasami używają tego zwrotu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mejm napisał:

Dobry ten mecz.

 

Tak z innej beczki, jak byl sezon to w przerwach pokazywali jakies rozdawanie koszulek, tanczace dzieci, pomponiary itd. Teraz pizgaja same reklamy. To kwestia strimu/nadawcy czy w PO jest sirius shit i caly czas wykupionytylko  przez reklamodawcow?

 

W sezonie to wiele meczy na streamach jest z lokalnych tv i z lokalnymi komentatorami, te playoffowe są już pokazywane głownie przez TNT albo ESPN więc bloki reklamowe dopchane do maksimum i komentatorzy też zwykle ci sami, chyba najważniejsze mecze to ta dwójka co dzisiaj czyli Mike Breen i Van Gundy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, GearsUp napisał:

 

W sezonie to wiele meczy na streamach jest z lokalnych tv i z lokalnymi komentatorami, te playoffowe są już pokazywane głownie przez TNT albo ESPN więc bloki reklamowe dopchane do maksimum i komentatorzy też zwykle ci sami, chyba najważniejsze mecze to ta dwójka co dzisiaj czyli Mike Breen i Van Gundy.

Na LP bez reklam. Na czasach pomponiary, paczki z trampoliny, a w przerwie pomiędzy połowami  highlighty obecne i z przeszłości + krótkie wywiady z graczami.

 

 

Ten buzzer

:obama::obama::banderas::banderas::kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...