Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nieeee wierze, kur...... no przecież online miał działać sprawnie. No, aż nie chce mi się wierzyć...fuck. Do mnie jeszcze nie dotarła dziś przesyłka(Ultima). Ale jeżeli to prawda, co piszesz Insane, a pewno tak jest, no to klapa na maksa. Ale na Fife i tak się nie przerzucę, po prostu nie będę grał online w tym roku w piłeczkę. Jedynie mecze na jednej konsoli z kumplami....... <_<

Odnośnik do komentarza

Co do gry to bramkarza nadal maja zdecydowanie za duzy procent debilnych interwerncji na mecz i wyglada mi to na brak odpowiednich animacji, ot animacja takiego lekkie rzucenia sie w bok do niskiej pilki - uzywaja jej zdecydowanie za czesto i w 3/4 przypadkow odbijaja pilke pod nogi przeciwnika, bo innej nie ma do brony takiej pilki. Co do Be a Legend jedynym mankamentem na razie jest brak mozliwosci wyjscia bramkarzem ( nie reaguja na trojkat ) przez co w akcjach sam na sam stoja jak slupy soli w bramce a mnie kur%#$% strzela. A komputer nadal 3/4 bramek strzela po glowkach z rogu albo z rzutow wolnych ( od Stoke City po Manchaster okna leca jak marzenie )

Odnośnik do komentarza

Mialem dzisiaj okazje pograc... i wielkie rozczarowanie :(

 

a). Grafika prawie w ogole sie nie zmienila - lekkie zabiegi kosmetyczne, troche poprawiony wyglad zawodnikow, nic wiecej;

b). Trybynu i widownia - kompletna porazka :/. Widac ze to tylko tlo dla gry;

c). Malo jakichs nowych ruchow, prawie nie zauwazalne roznice na tym tle w porownaniu do 2008;

d). Granie jest wielka meczarnia, nie odczuwam jakos wielkiej radochy z gania. trzeba sie ukombinowac zeby cos bylo dynamiczniej - spowolnienie gry tylko pogorszylo sprawe

e). Online to kompletna PORAZKA. Lagi sa tak wielkie ze to sie w glowie nie miesci. Niejednokrotnie zdazy Ci sie stracic bramke z tego powodu, albo zawalic sytuacje podbramkowa :/. Nie ma mowy o kiepskim laczu, gdyz w Bad Company czy Command&Conquer gra mi sie prze cudnie...

f). Co z tego ze jest Liga Mistrzow, jak z ligi hiszpanskiej moze tylko 3 druzyny sa prawdziwe (Robinho w Realu Madryt rzadzi)???

g). Jedna z niewielu zalet to sciezka dzwiekowa ktora wypada na +

i). Gdzie sie podzialo w pelni manualne przelaczanie miedzy zawodnikami ?!?!?!

 

Po zapoznaniu sie zarowno z Fifa 09 jak i PES 2009, definitywnie stwierdzam ze Konami dalo niesamowicie dupy, przez co Fifa 09 w tym roku skopala niemilosiernie dupsko PES`owi. Gratulacje dla EA bo zasluzyli na to. A Konami niech robi tak dalej :/

 

Pozdrawiam;

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Co do Be a legend jeszcze, to nie bierzcie nic ponizej 5* bo wasi partnerzy beda tak glupi debilni i pomyleni ze szkoda rozwalac pada o sciane, a nawet na 5 czasem odstawiaja takie akcje ze az sie wlos jezy - dodajac do tego przyspawanego do linii bramkarza nieraz to az przeklenstw w slowniku brakuje.

Odnośnik do komentarza

Tak Konami dba o klientow. Nie chce mi się cytowac ludzi, którzy do niedawna jeszcze wierzyli w ten tytul, albo do tej pory pisza, ze tyle rzeczy zostalo poprawione. "Przeciez nie można było się spodzierwac zlotych gor, Konami nie obiecywalo ze zrobi nowy silnik, tylko ze naprawi bledy"

acha i dlatego na każdej konferencji padaly slowa "stworzyliśmy wszystko od podstaw, poprawiliśmy grafike, postawiliśmy na multi playera i gre w sieci !"

:blink:

Ciekaw jestem co ile będą robic aktualizacje składów. Przeciez już powinna być dostepna, a może się okaze, ze ze względu na licencje za wiele zrobic nie mogą i beda tak czeste jak w 2008 i 6tce. LOL. Konami chyba niczym mnie juz nie zdziwi.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Czego się spodziewać po japońcach. Od czasu gdy siedzę na konsolach M$, zabawa w japońskie popierdółki w ogóle do mnie nie trafia. Arcade w PES2009 już kompletnie dopiął swego. Skośnoocy stoją w miejscu, ja już sporo widziałem i z wieloma seriami i edycjami gier jestem za pan brat więc oczekuję nieco innego kierunku tworzenia gier, stąd też padł wybór na dalsze siedzenie przy konsolach billa, nawet gdyby ROD był co tydzień.

 

Konami ugrzęzło i jedynie co można dobrego powiedzieć o PES 09, to to, że jest alternatywą dla Fify, tą gorszą. Jestem online'owcem więc multi z kumplami przy bronku to nie moje klimaty. nie mam czasu, chęci sprowadzania itd. minęły czasy bezpowrotnie, tak samo jak świetność Amisi 500 :]

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Konami nas olało nowym Pesem ale ciągle jest to najlepsza gra piłkarska i nowa fifa09 tego nie zmieniła. Gram w obie ale tylko PES2009 traktuje poważnie mimo, że nas skośnoocy dymają coraz bardziej z każdą kolejną wersją. Fifa daje rade po raz pierwszy ale ciągle brakuje jej tego błysku który całe szczęście ciągle jest obecny w grze konami.

Odnośnik do komentarza

jezu, jaka kara jest ta gra. Grafa akurat mi pasi le do mometu gdy sie nie zaczna ruszac, animacji zero !!! do tego najbardziej denerwujaca mnie rzecz w grach zespolowych (czyli padania do typa do ktorego chce podac a nie do hu.. wie kogo) zamiast zostac poprawiona, zostala jeszcze bardziej z(pipi).. a co pilka wycznia w polu karnym to juz w najlepszym fliperze takich akcji nie widzialem.

Nie wiezylem ze dozyje dnia ze bede sie musial zastanawiac czy kupic PES czy Fife, a co najlepsze to jakos ta druga mnie barziej przekonuje

Odnośnik do komentarza

Ja tylko nie rozumie jednego. Dlaczego w 6tke dalo sie spokojnie grac, rozmawiac i nie bylo wiekszych lagow ? Jezeli udalo im sie w 6tce zrobic dobry online, to musieli sie bardzo starac, zeby z roku na rok bylo coraz gorzej...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Konami przyznalo ze mieli problemy z serwerami:

 

As of 17/10/2008 08:30 (BST) we can confirm that the server is fully operational. We apologize for any inconvenience caused.

 

Juz jest OK. Gra sie za(pipi)iscie, ale nie da sie uniknac sytuacji ze trafiasz na kolesia, ktory ma czerwona lampke i tutaj Konami juz g... moze zrobic. Takich ludzi nie powinno wpuszczac online na serwer i juz. Albo umozliwic stworzenie pokoi z opcja ze moga wejsc osoby z zielonymi lampkami - i finito Moze zrobia taka opcje.

Gra sie super, podczas meczu widzimy pod numerkami przyporzadkowanymi do danego gracza (1 - 2) lampki, ktore zmieniaja kolor w zaleznosci jakies kto ma lacze aktualnie. Fajna sprawa, od razu widzimy ze koles ma go... nie lacze, wlasnie gralem z takim jednym, ja caly mecz zielona dioda a tamten albo czerwona albo zolta, byly chwile ze troszke lagowalo ale dalo sie grac. Dostal za swoje i przegral.

Kocham ta pileczke, jest za(pipi)ista, Konami na poczatku listopada wydaje patcha, bedzie wiecej druzyn z licencja!!!!! Sklady aktualne i jakies inne zmiany:

 

Konami unveils first PES 2009 club update as eagerly-awaited football epic hits stores across Europe…

 

As Konami Digital Entertainment GmbH’s PES 2009 hits stores tomorrow for PLAYSTATION®3, Xbox 360 and PC-DVD, the publisher has announced a free downloadable update for early November, expanding upon the games licensed teams and in-game elements.

 

The download will be available in about three weeks, and updates four Spanish sides – Athletico Madrid, Sevilla, Racing Santander and Valladolid, – all of whom will be officially licensed. Furthermore, it will also update the kits and team rosters of many teams within the game. The UEFA Champions League mode will also benefit from the new update, with twelve more teams added to the club list, with proper UEFA Champions League kits and kit markings added. Amongst the teams fully updated within this mode now will be Marseille, Juventus, and Basel.

 

The new raft of additions further demonstrate Konami’s commitment to expanding the licence roster in the PES series. Every aspect of PES 2009 has been reworked from the ground up, with new player models, AI elements and physics routines all combining to create the most advanced and realistic football game ever. The game also includes new Become a Legend and Legends modes, wherein players guide one player within a team either solo or online. Expanding upon this, the update also adds a new Theatre of Legends function which allows users to upload replay data for friends to view, and to view those of others.

 

Chlopaki z W.E.N.B juz pracuja nad pliczkiem Option File dla PS3 - wszystko wyglada cudownie, stroje, herby, nazwy druzyn :)

Fajna sprawa z nakladaniem facjat zawodnikow prosto z fotki z danym delikwentem :)

 

Maly przykład, przed:

DSC00128.JPG

 

i po:

DSC00129.JPG

 

Do tego wstawianie wlasnych spiewow kiboli - TO JEST MIAZGA!!!! Co powiecie jak gracie Polska i slyszycie: Kto wygra mecz?? Polskaaa, kto?? Polskaaa, kto Polskaaa!!! Polskaaa!! Polskaaa!! do bojuuuuuu!!!! :thumbsup:

Ta gra jest za(pipi)ista, powrocil dany feeling z PES - wspanialy rok z pileczka od Konami mnie czeka :imprezka:

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Pograłem online. O ile sama gra jest za(pipi)ista to gra w sieci póki co ssie odrobinę :mellow: Może lagi są znośne ale sporo błedów napotkałem. Np. gdy mój bramkarz wybija "piatke" jest jakieś doczytywanie, goalkeeper podbiega do piłki...nie trafia w nia :o , zostawia piłkę bezpańsko i stoi jak słup :o jedyny ratunek to wybić obrońcą..ma tak ktoś czy ja jestem pechowcem?

 

Dziś grałem Lyonem przeciw Zenitowi. Jest replay. Widzę akcję Zenitu, doładowuje się coś a na stop-klatce widże Park Ju Sunga i C. Ronaldo..... :o

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj do sprzedaży w Europie trafiła tegoroczna odsłona serii Pro Evolution Soccer, na którą z pewnością czekały rzesze fanów. Korzystając z tej okazji koncern Konami zapowiedział, że wypuści na początku listopada sporą, darmową aktualizację do gry. Plik dorzuci do stale rosnącej listy licencjonowanych zespołów kolejne drużyny z Hiszpanii (Athletico Madryt, Sevilla, Racing Santander, Valladolid), wprowadzi wszystkie aktualne zmiany w składach oraz strojach piłkarzy. Do tego w planach jest wrzucenie 12 następnych klubów z oryginalnymi nazwiskami i uniformami do trybu Liga Mistrzów, m.in. chodzi o Juventus czy też Basel.

 

Skopiowane z www.onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza
Dziś grałem Lyonem przeciw Zenitowi. Jest replay. Widzę akcję Zenitu, doładowuje się coś a na stop-klatce widże Park Ju Sunga i C. Ronaldo..... :o

 

haha

 

ja dostałem czerwoną kartke za symulowanie faulu i pojawił się c ronaldo ;p myślałem, że to taki żart konami czy coś :)

 

 

Jesli nie poprawią tego...bo toż to na kpinę zakrawa..to jest to OSTATNIA EDYCJA kiedy kupiłem oryginała...

Odnośnik do komentarza

Czy komukolwiek przyszła gra z ultimy? Grają mi na nerwach, zamawiam już u nich nty tytuł przedpremiorowo.. paczka przychodzi po kilku dniach, na dodatek cena "przedpremierowa" jest normalną ceną.. wręcz wyższą od cen u konkurencji. Ew. gdzie w Krakowie dostanę fizycznie egzemplarz gry, bo do poniedziałku, to mi się czekać nie chce.

Odnośnik do komentarza

dla mnie kaszana. w ogóle nie ma kontroli nad zawodnikiem. jakiś ruch można wykonać jak skończy się klatka aniamcji. strzały z dupy. zawodnicy tylko wyglądają ładnie (lepiej niż w fifie - mowa o twarzach) szczerze to PES 2008 jest dla mnie 100 razy lepszy od 2009

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...