Skocz do zawartości

Tales of Vesperia


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

Fell Armsy są poukrywane po świecie. Fell Armsa dla Yuriego dostajesz w trakcie fabuły, ale on wtedy ma jakieś określone staty i tyle. Gdy odblokujesz wszystkie inne Fell Armsy i przejdziesz do nowej gry z zachowaniem itemów z poprzedniej to wtedy ich moc się "odblokuje" i z każdym zabitym przeciwnikiem będziesz zadawać co raz to większe obrażenia. Na razie się tym nie przejmuj, bo jeszcze za blisko początku jesteś ;]

 

@QstomPL

Nie grałem w Destiny, ale wszystkie Tales.. są do siebie podobne, więc jak podobał ci się jeden to drugi też łykniesz. Ja zacząłem od Abyss, który uważam za jeden z najlepszych erpegów na PS2, teraz łyknąłem Vesperie przy której również się nie zawiodłem (chociaż Abyss lepsze) i czekam na Xille, która musi u mnie wylądować na premierę ;)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

najtaniej 80 dolarów, free shipping standardowy lub 20$ EMS z trackingiem z Korei :)

 

Pudełka mają po Koreańsku, ale gra jest JP i działa z DLC JP jakby co.... wziąłbym, cholera wziąłbym i zajadał się frytkami przez miesiąc, ale na obecnym poziomie zrozumiałbym maks z połowę gry.... więc nie dla mnie, na razie....

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj przeglądając sklepy Japońskie trafiłem na...

 

テイルズ オブ ヴェスペリア [ベスト版] [PS3]/ ゲーム

 

Nie wierząc w to co widzę szybko pobiegłem na cdjapan skąd przeważnie kupuje japońszczyzne... i proszę 2 Sierpnia 2012 http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=BLJS-50024

Taniej chyba się nie da ;p

 

Zastanawiam się czy się nie szarpnąć w celach kolekcjonerskich, jeszcze nie wiem bo grać to chyba nie znajdę czasu.... Xillie musiałem odsunąć bo nauki w cholerę -.- okazało się, że muszę napisać test zaraz na dzień dobry w Październiku jak wrócę na zajęcia z JP ehhh.... kurczę no....

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Haha, gram sobie w tales of vesperia

Rozwaliła mnie pewna sytuacja, w tym porcie nor harbor czy jakos tak, co deszcz pada.

Gość mnie namawia do zagrania w grę, ja taki podjarany, bo lubię takie mini gierki.

Gada, że jest mistrzem, że szuka wyzwania bla bla, no dobra ciekawa jaka to gierka będzie.

 

Się okazuje, że gość rzuca 3 koścmi i ja mam zgadnąć czy wynik będzie poniżej 11 czy powyżej... haha xDD

I do tego trzeba zgadnąć 3 razy z rzędu inaczej ten "mistrz" wygrywa.

 

Nie no niezłą gierkę sobie wymyślił, sie nie dziwie, ze jest w niej mistrzem...

Do tego chyba kantował, bo jak brałem ciągle np, ze bedzie powyzej to za nic w świecie nie chciało wejść : p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z ciekawości się zapytam

Komu się udało odgadnąć bez żadnego patrzenia w jakiejś solucji czy coś te hasło, co trzeba było wpisać w tym dungeonie, ruinach, w których używało się teleporterów, które wysyłały nas w zależności od wyboru do przodu, w lewo lub w prawo.

 

Mam nadzieję, że wiecie o jakie miejsce chodzi

 

Mi się udało odgadnąć tę zagadkę, żeby otworzyć te drzwi na dole po jakichś 10 min może i byłem z siebie naprawdę dumny xD

Sądziłem, że to przegięcie i praktycznie, że nie da się tego odgadnąć, ale jednak jakoś to rozkminiłem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...