Skocz do zawartości

Tales of Vesperia


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra kto mi powie jak uzywac innych skili niz Asure Edge domyslnie ustawionym na A tak aby nie zmieniac co chwile skila ;x

W odpowiednim miejscu w menu przypisujesz wyuczone skille do wybranych kombinacji klawiszowych (A, A + kierunki, prawa gałka)

i jeszcze jedno,

po pustyni wlazlem do lasu (tam gdzie poznalem Karola) i w tle widzialem duza muche, znaczy tylko skrzyda =d da sie jakos z nia stanac do walki?

 

Tak, to Giganto Monster. W dalszej części gry, kiedy ulepszysz pierścień będziesz mógł się do niego dostać i go ubić

 

Odnośnik do komentarza

Dziwne, bo ja na norweskim marketplace(z tym ze na x360...nie wiem jak na playa) mam juz od dawna demko ang, sciagnelem jakies tydzien temu...ale totalnie mi nie podeszlo, jak wszystkie serie tales, za stary chyba jestem na po(pipi)kowate bajeczki...no a bohater jakos tak smiesznie nosil miecz, jak damska torebke:\

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwsza ocena wersji na PS3 z Dengeki: 80/95/95/90

 

Generalnie autorzy podkreślają, że nowych elementów jest dużo i zostały umiejętnie wtopione. Zarówno jeśli chodzi o system, jak i fabułę (podawany jest przykład Patti).

 

Wymienia jeszcze jako plusy rankingi online, poziomy trudności (przeznaczone zarówno dla początkujących jak i doświadczonych), możliwość przewijania cut-scenek itd.

Odnośnik do komentarza

W sumie to i mógłbym, ale w recenzji nic na ten temat nie ma, a przeglądanie wcześniejszych skanów/informacji byłoby żmudnym zajęciem na które nie mam niestety ochoty. :P Pamiętam tylko że dodano nowych bossów, nowe umiejętności chyba też i co najmniej parę innych rzeczy których teraz sobie nie mogę przypomnieć.

Odnośnik do komentarza

Musisz mieć 3 lub 4 poziom Overlimita (synthesis - Limit Trio i Limit Quatro bodajże). W walce odpalasz Overlimita 3go/4go poziomu, robisz jakieś Altered Arte (podpinasz sobie jako skrót) i podczas animacji przytrzymujesz B aby zlinkować AA w Mystica :) .

 

Wymagany jest wyekwipowany skill 'Special' :) .

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...