Skocz do zawartości

Tales of Vesperia


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrzy ludzie wiecie moze co zrbić w miejscówce Zaphias Castle ,mam na liczniku ok 30h. gry i niewiem o co chodzi z tymi 4 posongami ,weim ze trzeba znimi coś zrobić aby sie otworzyły drzwi.

Wie ktoś o co kaman ,bo ja już nie mam pojecia zupełnie ??? :(

 

Musisz je uruchomić w odpowiedniej kolejności, masz podane wskazówki (najpierw para skrzydeł, potem dwie itd, pamiętam jedynie, że ten w więzieniu jest ostatni). Otwierają te wielkie drzwi za salą tronową

 

Odnośnik do komentarza

Cudna gra , 64 h na liczniku i zapowiada sie po mału koniec(choć takie uczucie już mi towarzyszyło gdy miałem 30 h :P ) . tyle rzeczy nie odkryłem więc liczę na jakieś jeszcze 10-15 h, ring mam lvl 3 postacie nie pamiętam , ale coś ok 60 lvl. Zbudowano miasto Flynna, jakoś na "A" się zaczynalo (nie pamiętam nazwy) 4 spirity zebrane , ale jeszcze nie znam "mystic artów" i czuję że pierścien musi mieć jeszcze ze dwa lvl bo widziałem masę skrzyń do których dostęp był zagrodzony skałami/krzakami(podejrzewam więc że nast lvl ringa pomoże mi się do nich dostać) dobra kończę to pisanie bo bez ładu i chaotycznie piszę pewnie ale...

CUDNA GRA :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po wielu kłopotach z zakupem mam wreszcie swoją wersję Tales of Vesperia i powiem jedno: To jest najlepszy jRPG tej generacji!

 

Wczoraj grałem 7h nieprzerwanie do 1 w nocy a takie coś mi się nie przydarzyło od czasu Persony 4. Żadna gra na X360 czy PS3 z gatunku jRPG nie była tak wciągająca. Lost Odyssey kończyłem Rok, Folklore pół roku, Star Ocean 4 - na razie stoi na półce i się kurzy, Blue Dragon - dałem radę tylko pierwszą płytę skończyć, Eternal Sonata - także stoi i się kurzy.

 

Grafika, klimat i nawet voice acting jest bardzo dobry. Fabuła średnia jeżeli chodzi o RPG ever ale jeżeli mówi o nex genach to fabuła bardzo dobra bo historia jest spójna, bohaterowie raczej nie wkurzają jak w niektórych jRPG i chce się wiedzieć co będzie dalej.

 

Must Have dla każdego fana jRPG posiadającego nex genową konsole.

 

P.S. ehhh czemu nie dorwałem tej gry w wakacje bo teraz to nie mam za bardzo czasu na granie;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pytanie do ludzi co już grę skończyli :

 

Wróciłem do gry i mam zamiar ją skończyć do niedzieli. Jestem,w trakcie zbierania Souls (po zabiciu Alexieja :)) .Ile czasu tak około potrzeba jeszcze na ukończenie gry (bez zabawy w sidequesty) ?

 

Odnośnik do komentarza

no wystarczyło 5 h :) naprawdę fajny RPG. Tylko nie chciało mi się sidequestów robić ale to prawie nigdy mi się nie chce :)

 

36h zajęło mi przejście gry bez zbytniego pośpiechu ale też podążałem tylko za głównym questem. Jak dla mnie idealna długość jak na jRPG:) Chociaż wiem że maniacy gatunku pewnie ToV będą przechodzić 100+ godzin no ale ja hardkorem nie jestem :P

 

P.S. Nie wiem czemu dużo ludzi w necie narzeka na zakończenie mi idealnie współgra z całą grą :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wersja na ps3 japonska juz jest i jest lepsza niz ta na xboxie. posiada prolog do anime ktore ukazalo sie pod tym samym tytulem oraz postac ktora nie byla w wersji x0 i to nie wszystko. takze jest na co czekac. nie znalazlem zadnego potwierdzonego info o wydaniu wersji angielskiej na ps3, ale mam nadzieje ze niedlugo bedzie. z drugiej strony to jest bezsensu, skoro maja juz cala gre angielska wystarczy to wrzucic na ps3 i dodac tlumaczenie tego dodatkowego contentu. ale jak wiadomo, japonczycy to egoisci i eksluzywnosc dla danego kraju trzeba odmimbac ;) mam tylko cicha nadzieje ze nie bedzie z ta gra tak jak w przypadku innych talesow - w japonii ich 2x tyle co dla nas.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
Gość donsterydo

Chciałem poczekać na anglojęzyczną wersję na PS3, ale chyba nie ma co czekać jak od tak długiego czasu ani widu ani słychu. Dlatego jak znalazłem jedną jedyną aukcję z nówką na X360 to hapnąłem bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo czy Vesperia na PS3 będzie po angielsku bo Tales Studio jest w finansowym dołku.

o cholera, a wlasnie lupie w tales of eternia i szczerze dawno w nic tak dobrze mi sie nie gralo, a na vesperie na ps3 czekam do teraz od chwili zapowiedzi, no coz... jesli nigdy nie wyjdzie us/eu vesperia na ps3 to bedzie POTEZNY argument aby sie uzbroic w X0, chyba zaden z exow na X'a mnie tak nie kreci jak TOV

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Chciałem poczekać na anglojęzyczną wersję na PS3, ale chyba nie ma co czekać jak od tak długiego czasu ani widu ani słychu. Dlatego jak znalazłem jedną jedyną aukcję z nówką na X360 to hapnąłem bez zastanowienia.

 

ile kosztowała?

 

Nówka w folii 119zł. Gra po angielsku, okładka i instrukcja chyba po francusku czy też włosku.

 

Na X360 gra jest praktycznie nie do zdobycia, raz na jakiś czas pojawi się pojedyncza aukcja na Allegro. W sklepach internetowych z UK też nie ma.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...