Skocz do zawartości

GTA IV online


Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 z tego co pamiętam nie ma nawet ogólnego rankingu w poszczególnych trybach :rolleyes:.
Mógłby to ktoś z graczy na PS3 potwierdzić? Jeśli nie ma to żenada a nie online, nie chce mi się w to wierzyć.

 

Potwierdzam, statsy są tylko dla poszczególnych trybów (tzn. możesz sortować według np. ilości zarobionej kasy), nie ma czegoś takiego jak TrueSkill na X360. W trybach Race i GTA Race można tylko sprawdzać leaderboardy dla poszczególnych wyścigów.

 

To ciekawe, bo nigdy z tobą nie wygrałem (mimo, że wygrałem wiele razy). Ponadto nawet rozłączanie z winy pajaców jest nie fair, bo to daje przewagę nad tymi co tego nie robią. No i powód jest niemal zawsze, ja niemal po każdym wyścigu daję 2-8 badfeedbacków i tyleż filecomplaints, może z 20% wyścigów jest w miarę czystych (czyli mikt nie przeszkodzi), a w 1/3 nie ma idioty jadącego pod prąd (lub z prądem mario taranującego rywali, nie dla zyskania miejsca, ale żeby obaj stracili).

 

Może nie trafiliśmy na siebie po prostu? Co do rozłączania w razie porażki to nie wiem kto z czołówki tego nie robi, z tych lepszych graczy to kojarzę jedynie MadmanaMarkyD.

 

Ja mógłbym być w Top10, ale to nie dałoby mi żadnej satysfakcji, uczciwy TrueSkill 29 i miejsce 400-450 jest więcej warte. Nie quittuj i przejedź 100 wyścigów, a dowiesz się jak twój jest realny TrueSkill. Ja miesiąc temu miałem TS 28 na czterech aktywnych ksywkach i miejsca 610-650 (co świadczy, że TS działa bardzo dokładnie).

 

Tak szczerze to ja mam głęboko w d..., które miejsce będę miał w rankingu, ale robię to co robię, bo chcę się ścigać z najlepszymi, a z tego co się domyślam to TS ma duży wpływ na dobór graczy. Nie ma nic piękniejszego niż wyścig praktycznie koło w koło na całym dystansie, a nie odjechanie na kilkanaście sekund i jazda na luzie przez resztę okrążeń.

 

Randomowe? Może być wszystko, byle nie traffic high, bo to random, a samochody trafficu szaleją i rzucają się na mnie, medium to też często za dużo, to nie Burnout gdzie jest boost.

Zglitchowanych? Czyli? Wyścigi z niewidocznymi rywalami są najfajniejsze - wygrywam ok.95%. A inne zgltchowane to nie problem (tylko do rekordów, ale tu też trzeba usunąć te glitchowane "z rozpędu"), bo jechałem zaledwie dwa.

Wieczny loading jest chyba związany z kondycją serwera (XBL lub rankingowego), bo czasem mam to co 15minut, a czasem przez tydzień nic.

 

Dużo samochodów i dużo przechodniów = lagfest, przynajmniej z tego co zaobserwowałem. Hitem są skaczące, albo jak we Free/Cannonball Race znikające auta.

 

Ja nie mam nic do samotnych wyścigów, może poza faktem, że praktycznie po każdym z nich muszę uruchamiać grę od nowa, bo w przypadku wyboru kolejnego wyścigu następuje owy wieczny loading. Denerwują mnie także wyścigi, na które trzeba czekać strasznie długo, bo odliczanie zatrzymało się na jedynce i nie wiadomo kiedy się skończy. Jak na pierwszą grę online od tej ekipy jest dobrze, ale aż strach pomyśleć, co działoby się, gdyby nie przesunięto premiery na kwiecień.

Odnośnik do komentarza
1.Tak szczerze to ja mam głęboko w d..., które miejsce będę miał w rankingu, ale robię to co robię, bo chcę się ścigać z najlepszymi, a z tego co się domyślam to TS ma duży wpływ na dobór graczy.

2.Denerwują mnie także wyścigi, na które trzeba czekać strasznie długo, bo odliczanie zatrzymało się na jedynce i nie wiadomo kiedy się skończy.

1.Nie ma raczej żadnego wpływu, jesteś wrzucany zwykle do najpełniejszego pokoju i tyle. A nawet jeśli to tych "lepszych" ode mnie (z TS 29) jest tak mało, że zawsze się do takiego pokoju załapię, szczególnie że nawet jak jest ich 10-ciu to i tak kilku właśnie jedzie. Dodam też, że Poppa J (posiadacz niemal wszystkich rekordów) ma TS 29 (też się przy mnie nie rozłączał), zaś Madman ma TS 27-28 i się rozłącza w 10% przypadków.

Ponadto, jak już prowadzisz z dużą przewagą to można bić rekordy.

2.To jest wina łączenia (w tym NAT-u), jak gra wyszła i hostowałem to licznik latał jak głupi, bo upload 256kbps to za mało do hostowania wyścigu na 16 osób (w GT5P jest napisane 512kbps i tyle zalecam)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wychodzenie to jakaś masakra. Jak ja tylko mogę to siedzę do końca. Wkur.wiające jak zaczyna 16 osób, a po 3 minutach są tylko cztery bo ktoś zginął i od razu ucieka. W ten sposób to się ma dosyć, bo powinno się mecz wygrać ale trwa to za długo i żadne punkty nie wskakują :/.

Odnośnik do komentarza
Wychodzenie to jakaś masakra...
Zgadza się. Ale się pochwalę: WCZORAJ 29.11.2008 nastąpiło WIEKOPOMNE wydarzenie otóż do mety dojechało 16/16 graczy! Niewyobrażalne, ale prawdziwe. Gram niemal codziennie od 6 miesięcy i proszę stał się cud. Co ciekawe wygrałem $1300 (podczas gdy jest 15 graczy to wtedy się wygrywa $1350).
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, jak to jest z tym onlinem, na jakiej zasadzie to działa?

 

Wybieram Multiplayer, ranked, jakikolwiek tryb i co teraz? Wrzuca mnie do jakiejkolwiek szukającej graczy gry, tak? Nie da się wybrać jakiejś konkretnej trasy np. w GTA Race?

 

Da się założyć swoją grę? Czasami tylko po kliknięciu Continue po skończonym scenariuszu mogę być hostem, ale i tak wbijają inni gracze i mnie kickują. Kolejne pytanie: dlaczego?

 

Czy za każdym razem, jak chce zmienić tryb w online musi się ładować offline i potem znowu online? Da sie to zrobić jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza

Te 3 misje kooperacyjne to fajny pomysł. Szczególnie kiedy chcemy zrobić arcziwa Fly the Coop. Potrzeba do tego pełnego zgrania 4 graczy - i takie założenie jest fajne tylko że... Zwykle trafiamy na kolesi, którzy nie potrafia tego dobrze zrobić. Zamiast wymaganymi do szybkiego ukończenia misji skrótami oni wsiadają w samochód i jadą po żółtej linii.

 

Wczoraj mi się udało z losowymi osobami zrobić Deal Brakera, bo trafiłem szczęśliwie na 2 kolesi którzy orientowali się w tym co trzeba zrobić i jednego kolesia który zrobił tą misje w ok 4 minuty :P A na dodatek okazało się że z polski jest :P

Co ciekawe wtedy okazało się że to nie jest takie trudne i nawet przy ginięciu i respawnowaniu się w beznadziejnych miejscach zostaje dużo czasu :P No i da się to zrobić w 4 osoby.

 

Został mi tylko jeden, ale ten się wydaje prosty i nawet z przypadkowymi osobami da się zrobić (jeśli się nie trafi na debili, którzy zamiast współpracować, to zaczynają jeździć po Tobie samochodem :P)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam. Ale to zaraz.

 

Hangman jest niepodważalnie lepszy - szybko i jak się jest dobrym do gra skończona w 2:00 - 2:30 a jeszcze lepszym to z ponad 5 000 $ w kieszeni.

 

Jest jeszcze inny sposób, zarobkowo wychodzi tyle co Hangman czyli około 100 000 w godzinę. Wymaga on 4 osób, które odpalają GTA Race - ze względu na brak licznika czasu gra może stać w nieskończoność, są bronie i jest kasa za fragi. Metoda wygląda tak że kasę trzepię w danym momencie tylko jedna osoba. Wszyscy stoją na jednym czekpojncie, obok dobrej broni. Wybraniec fraguje na przemian (bo każda osoba jest nieśmiertelna przez 3 sekundy po respawnie) a w tym czasie żywe tarcze są daleko od konsoli, zajmując się swoimi sprawami - można posprzątać pokój, pouczyć się do sesji, albo zrobić coś pożytecznego. Rotacja co parę godzin. Konsole muszą być włączone, ale wymaga to mniej zaangażowania i upierdliwości w postaci szukania sprawnej ekipy do Hangmana.

 

No i szukam chętnych do tej metody. Jestem ja, i może Figlarz, ale wszystko to kwestia ustalenia terminu. My obaj mamy niestety sesje na karku więc łatwo może nie być. Co nie zmienia faktu że warto, bo każdy kto ma ambicje na 10 lvl i Wanted, w okolicach 2 baniek na koncie zacznie szukać metody alternatywnej od misji.

 

edit: Mowa oczywiście o wersji PS3

Odnośnik do komentarza

Jak mam team dobry to umiemy regularnie kończyć misje w 2:05, mam na fl kolesia z którym robimy we dwóch w 1:55. Nie grywam już z randomowymi ludźmi bo to zbyt dużo ciśnienia, roboty i zachodu.

Mam teraz niecałe 3 miliony i dość misji. Po przerwie świątecznej jak znów grać zacznę to pewnie każdy z kim grywałem będzie miał już 10 lvl. :/

Raz już robiłem kasę wg powyższego sposobu i wyszło mi niewiele poniżej 100 000 na godzinę.

Odnośnik do komentarza

signap: Wypuszczono tylko łatkę, która poprawiła niektóre błędy. Nowe tryby mają dojść wraz z dodatkiem.

 

 

No proszę kogo można spotkać zupełnie przypadkiem w Hangman's Noose :D. Ciekawi mnie Twoja reakcja na moment, w którym wystrzelałem na ziemi słowo Polska :D.

 

Jeśli chodzi o 10 poziom to mi zostało już mniej niż 500 tysięcy i zamierzam je zdobyć do końca tego tygodnia, chociaż rzygać mi się chce na samą myśl o następnych 10 godzinach wałkowania tego samego. Ale calak w GTA IV jest wart takich poświęceń, oj warty :).

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz spotkałem się z takim sposobem przedstawiania swojej narodowości :D Ale można było się domyślić że jesteś polakiem, profesjonalnie robione misje to chyba przez rutynę... :P

 

Dla mnie do 10 lvl zostało ''tylko'' 2 400 000 i długie godziny użerania się z hamburgerami. Moim zdaniem to lekka przesada z tymi 10mln. , mogli chociaż zrobić jakiś tryb w którym zarabia się więcej kasy.

Odnośnik do komentarza

0YCLiGJhbC8yCBoEGlxTVkYyL2FjaC8wLzJGAAAAAOfn5-6FGoI=.jpg

 

Chciałoby się powiedzieć w końcu. W końcu zdobyłem dzisiaj 10 rangę w multi i zostałem królem Liberty City :). Tym samym wszystkie online'owe osiągnięcia mam już za sobą, a do calaka zostały mi już tylko gołębie, skoki, randomowe postacie i 100%. Mam nadzieję, że do końca roku się wyrobię.

 

Zna ktoś adres e-mailowy R*, na który można byłoby podesłać swoje komentarze i sugestie dotyczące multi (a właściwie to i całej gry)? Bo co jak co, ale kilka rzeczy powinni naprawić, żeby nie rzucać wiązankami po pojawieniu się jakiegoś błędu, jak to mi się kilka razy przydarzyło :).

 

Odnośnik do komentarza

Daj sobie spokój, kontaktowałem się R* w sprawie bugów z trofeami online na ps3, próbując nie tyle rozwiązać swój problem, co uświadomić ich że problem w ogóle istnieje, i jedyne co otrzymałem to linka do gamefaqs oraz "kopiuj-wklej" instrukcje do ps3. Jak odpisałem że mi nie chodzi o pomoc, tylko o wskazanie słabej strony produktu, koleś przysłał mi "kopiuj-wklej" instrukcje do x360. Na supporcie więc mają cepów. Żadnej innej formy kontaktu nie ma, for też najwyraźniej nie czytają.

Odnośnik do komentarza
Ja mam. Ale to zaraz.

 

Hangman jest niepodważalnie lepszy - szybko i jak się jest dobrym do gra skończona w 2:00 - 2:30 a jeszcze lepszym to z ponad 5 000 $ w kieszeni.

 

Jest jeszcze inny sposób, zarobkowo wychodzi tyle co Hangman czyli około 100 000 w godzinę. Wymaga on 4 osób, które odpalają GTA Race - ze względu na brak licznika czasu gra może stać w nieskończoność, są bronie i jest kasa za fragi. Metoda wygląda tak że kasę trzepię w danym momencie tylko jedna osoba. Wszyscy stoją na jednym czekpojncie, obok dobrej broni. Wybraniec fraguje na przemian (bo każda osoba jest nieśmiertelna przez 3 sekundy po respawnie) a w tym czasie żywe tarcze są daleko od konsoli, zajmując się swoimi sprawami - można posprzątać pokój, pouczyć się do sesji, albo zrobić coś pożytecznego. Rotacja co parę godzin. Konsole muszą być włączone, ale wymaga to mniej zaangażowania i upierdliwości w postaci szukania sprawnej ekipy do Hangmana.

 

No i szukam chętnych do tej metody. Jestem ja, i może Figlarz, ale wszystko to kwestia ustalenia terminu. My obaj mamy niestety sesje na karku więc łatwo może nie być. Co nie zmienia faktu że warto, bo każdy kto ma ambicje na 10 lvl i Wanted, w okolicach 2 baniek na koncie zacznie szukać metody alternatywnej od misji.

 

edit: Mowa oczywiście o wersji PS3

 

Wujaszku_JJ, signapie, sado - Grigori ma świetny pomysł, może zrobimy coś takiego, ale na Xboxie 360? Wpadłby wtedy acziw za 10 level :). Ja jestem bardzo chętny na ustawkę w ten sposób. Xbox 360.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...