Skocz do zawartości

GTA IV online


Rekomendowane odpowiedzi

Online jest beznadziejny przez ludzi, którzy w niego grają. C&C to totalny chaos. Gra się rozpoczyna a ja stoję w miejscu i zastanawiam się gdzie zapiernicza reszta mojej drużyny. Każdy biegnie w inną stronę nie wiadomo z jakiego powodu. Chyba głupota nimi steruje. Dochodzi do tak kretyńskich akcji, że głowa mała. Sam w pojedynkę załatwiłem 3 uciekinierów znajdujących się już na łodzi. Pomijam resztę mojej drużyny, która nie wiem gdzie była i co robiła w tym czasie. Jakim cudem załatwiłem tych gości? Tym bardziej, że każda osoba jest wyświetlana na mapie. Nie wiedzieli jak się strzela? Najgorsze jest to, że wszyscy startują w jednym radiowozie. Jeśli osoba, która trzyma kierownice nie umie prowadzić to traci się przewagę i właściwie jest po grze. A opcji jest zbyt dużo do wyboru przez co mecze stają się niegrywalne. Zakończyłem 1 rundę C&C w 15 sekund podnosząc bazookę znajdującą się pięć kroków ode mnie i strzelając w radiowóz, w którym siedzieli wszyscy gracze z drużyny przeciwnej. Problem w tym, że reszta osób stała obok mnie i nikt na to nie wpadł. A deathmatch to śmiech na sali. Co drugiego "gracza" można załatwić chowając się za czymkolwiek. Gość podbiega jakby nigdy nic a wtedy jedna celna seria trafia ze 100% skutecznością. Z takiego bliska nie da się nie trafić.

Mam podobne odczucia... byłem ostatnio u kumpla na melanżu i padł pomysł żeby sprawdzić wkońcu online bo i ja i on graliśmy tylko singla. Pogralismy 30 minut i dupa moim zdaniem. Przeszliśmy do singla, do sklepu z bronią, save i ogień z policją... nie ma o czym mówić 10 razy większa zadyma. Rąbaliśmy tak ze 3 godziny :)

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem co kolega na stronie piątej.

Chce grać ranked matche, ale pisze to samo.

Jedynie mogłem grać przez sieć na player matchu i party mode, na dodatek kolega mnie zaprosił(pozdro bajej :*).

W pudełku GTA IV jest trial golda na miesiąc, jak trzeba to wklepie. Na razie na kodach jadę.

Odnośnik do komentarza

Ta gra jednak ma coś w sobie... Dzisiaj bite 5 godzin jeździłem z 3ma znajomymi po samym lotnisku - skakanie na helikopter, zderzenia helikopterami, drifty po pasie, lądowanie na jadącym samolocie, walki na bazooki, wyścigi skuterami itd. itp. 5 godzin w tej jednej miejscówce :]

 

Moje osiągnięcie :D :

p2006080131sy3.th.jpg

p1906082303uu7.th.jpg

 

niedługo nakręcę jeszcze kilka filmików, jak stoję w trudno dostępnych miejscach - maszty, samolot itp. I na yt :) Wszędzie wyskoczyłem po prostu z helikoptera.

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza
Ja na necie 1,5MB mam czasem lagi na x360.
Nie masz wcale 1,5Mb/s, bo się liczy upload. Do grania 256kbps starczy, do hostowania, to już trochę za mało, bo wolno łączy ale łączy.

 

A lagi są oczywiste, bo gra się z całym światem. O ile ping do USA (120-250ms) w wyścigach jest akceptowalny, to już nie w strzelance, gdzie chodzi o to by trafić idealnie w cel, a nie jak w wyścigach by widzieć mniej więcej rywala.

 

Co do zdrapek to wypisujecie bzdury, próbowałem na 3 srebrnych kontach (w tym jedno nigdy nie było złote) i chodzi bez problemu. Zapewne nie umiecie/nie chcecie przekierować portów, więc i nie możecie dołączyć (więc mogli zablokować wam psucie gier rankingowych). Albo, że nie wszystkie tryby są równie popularne i w niektóre trudno o rywali (szczególnie podczas meczów ME).

 

Odnośnik do komentarza
Przy probie podlaczenia Online w GTA IV (PS3) wywala mnie z lobby zanim rozpocznie sie gra.

"The connection to one or more player have been lost" - to co kiedys bylo.

Jest na to jakis sposob ? :)

 

nie ma - może wreszcie coś poprawili tym nowym patchem, to będzie różnica. Ja wczoraj z kolegą chciałem pograć sobie z spokojnie my vs reszta świata, i za cholerę nie dało się wskoczyć w dwójkę na jeden mecz...co chwilę któryś z nas miał sławetne

"The connection to one or more player have been lost"

blee.....

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, powiedzcie mi czy wy też wyczuwacie w rankingowych meczach że zostajecie zabici zbyt szybciutko. Gość strzela do mnei z pistoletu i zabija mnei 3 strzalami...a ja nawet 15 go nei powalę...nawet jak wiele razy to ja zacząłem nawalać w neigo...mam 512 łącze ale lagów nie widzę. Trochę mnie to irytuje;/ Czy twoja siła ma też coś wspólnego z levelem? No chyba nie ale nei wierze że koleś z takiej odległości wali mi heda...

Odnośnik do komentarza
Panowie, powiedzcie mi czy wy też wyczuwacie w rankingowych meczach że zostajecie zabici zbyt szybciutko. Gość strzela do mnei z pistoletu i zabija mnei 3 strzalami...a ja nawet 15 go nei powalę...nawet jak wiele razy to ja zacząłem nawalać w neigo...mam 512 łącze ale lagów nie widzę. Trochę mnie to irytuje;/ Czy twoja siła ma też coś wspólnego z levelem? No chyba nie ale nei wierze że koleś z takiej odległości wali mi heda...

 

Może dostajesz 3 headshoty i po tobie a ty walisz w korpus?

Odnośnik do komentarza
To jak z tym onlien sprawa się ma?
Warto przykucnąć, by celność była większa.

A łącze 512 to nie żadne 512, ale 128, zapewne dl512/ul128, czyli za mało. Dodatkowo gramy z całym światem, a tu i 100Mbits nie pomoże, bo do USA zawsze będzie duży lag, a do Australii makabryczny.

Zapewne w pokoju unrankked z max.7 kumplami z Polski problemów mieć nie będziesz.

Odnośnik do komentarza

Hmm może ktoś z Was mi powie co jest grane tak apropos?

Załączam dzisiaj <20.07.2008r> GTA IV Online a tu nagle patrze, że jestem pozbawiony sporej ilości pieniędzy przez co spadła mi jedna gwiazdka. O co kaman?

 

EDIT: O ja pierpapier ! Mamona wróciła ! CUD ! :D <21.07.2008r>

Edytowane przez Brainiac
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...