Skocz do zawartości

GTA IV online


Rekomendowane odpowiedzi

To ciekawe bo ja nie mam problemów z ilością chętnych do grania. Zawsze ktoś jest, a nawet jakiś miesiąc temu gdy odpaliłem tryb Race było maximum graczy (16) i było to około godziny 12-13 w środku tygodnia. Przypuszczam że niektórzy mogą mieć problem z posuchą na serwerach z powodu poblokowanych portów czy tam złego NATu, nie znam się na tym dokładnie ;). Stwierdzam to z autopsji - gdy router mi się od czasu do czasu zawiesi i muszę go zresetować, to w czasie uruchomienia online w gta iv faktycznie jest pusto (ciężko o grę z ponad czterema osobami). Dzieje się to bo po owym resecie router śmigając na domyślnych ustawieniach blokuje porty w każdym z urządzeniu do niego podłączonym. Dlatego zawsze w routerze mam ustawiony Demilitarized Zone dla IP konsoli i online śmiga. Polecam to sprawdzić.

 

Ja tak samo żadnych problemów, wszystko śmiga jak należy. Ale tak oficjalnie to najlepiej grać ze znajomymi. A jeśli ktoś ich nie ma 8) to się polecam, a mój nick na PSN to eskePl.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Właśnie kupiłem sobie na nowo GTA i chcę wycisnąć trophy z tego @!@#$%%^^& multi więc może ktoś pomoże? Gra ktoś w to jeszcze w ogóle? Opłaca mi się zaczynać? Mam headseta, jeśli chodzi o to GTA IV to wydaje mi się że jestem w miare ogarnięty. Mój PSN id - schab0795PL. Tyle trophy co damy radę zrobić razem, spróbujemy wcisnąć. Z resztą będę się pier.dolił sam. Ale wiem że to trophy 'Wanted' da radę zrobić ze znajomkami ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
a ja mam pytanie, gra ktos jeszcze w ogole na multi GTA IV?
Jeszcze sporo osób gra, widziałem niedawno Mastah-a wyścigu na 16 osób. No to wczoraj sprawdziłem i też było z 10, a to są tylko ci co są w lobby, więc grających jest dużo dużo więcej. Może wrócę do GTA4 bo nie ma w co grać (a Forza4 to już trup zwykle 0-5 osób ok.18:00, tylko wieczorami da się grać)..
Odnośnik do komentarza

Wiem ze nie jest łatwo, i najbardziej czasochłonne jest nabicie 5 mln $ na koncie, ale korzystając z tego typu błędów w grze można to szybko osiągnąć.

 

http://www.youtube.com/watch?v=sYOJDiWQP7w

Co to za metoda z du.py na bicie pieniędzy, jak do uzbierania mamy 5mln, tutaj wpada kill co 4sek. warty 100$, można łatwo policzyć ze całość zajmie ponad 200h + loadingi i ustawianie się na miejscu. Stara metoda z hangman noose zajmowała ok. 50.

Najlepszy sposób opisany jest tu: http://www.ps3trophies.org/forum/grand-theft-auto-iv/151888-best-way-boost-rank-10th-tips.html , nie wiąże się z jakimkolwiek wysiłkiem czy stratą czasu, bo level bije się sam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...