Skocz do zawartości

GTA IV online


Rekomendowane odpowiedzi

Online jest beznadziejny przez ludzi, którzy w niego grają. C&C to totalny chaos. Gra się rozpoczyna a ja stoję w miejscu i zastanawiam się gdzie zapiernicza reszta mojej drużyny. Każdy biegnie w inną stronę nie wiadomo z jakiego powodu. Chyba głupota nimi steruje. Dochodzi do tak kretyńskich akcji, że głowa mała. Sam w pojedynkę załatwiłem 3 uciekinierów znajdujących się już na łodzi. Pomijam resztę mojej drużyny, która nie wiem gdzie była i co robiła w tym czasie. Jakim cudem załatwiłem tych gości? Tym bardziej, że każda osoba jest wyświetlana na mapie. Nie wiedzieli jak się strzela? Najgorsze jest to, że wszyscy startują w jednym radiowozie. Jeśli osoba, która trzyma kierownice nie umie prowadzić to traci się przewagę i właściwie jest po grze. A opcji jest zbyt dużo do wyboru przez co mecze stają się niegrywalne. Zakończyłem 1 rundę C&C w 15 sekund podnosząc bazookę znajdującą się pięć kroków ode mnie i strzelając w radiowóz, w którym siedzieli wszyscy gracze z drużyny przeciwnej. Problem w tym, że reszta osób stała obok mnie i nikt na to nie wpadł. A deathmatch to śmiech na sali. Co drugiego "gracza" można załatwić chowając się za czymkolwiek. Gość podbiega jakby nigdy nic a wtedy jedna celna seria trafia ze 100% skutecznością. Z takiego bliska nie da się nie trafić.

Odnośnik do komentarza
dlatego trzeba unikac random meczy i zebrac ekipe "rozumnych" ludzi a nei wskakiwac w mecz z 12-letnimi amerykanami ;]

ja gram z Polakami i mogę powiedzieć, że jesteśmy przech**e :D

wystarczy dużo kucać, przyklejać się do ścian i to wszystko.

Amerykanie są niemądrzy ;p

 

Najczęściej gram z Emetem i rzadko mamy jakieś problemy w TDM. Zdarza się nam wygrać z bardziej liczną grupą podczas gdy nas jest tylko 2 :lol:

 

baj de łej: W którym trybie można zarobić największą kasę w jak najkrótszym czasie?

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza
baj de łej: W którym trybie można zarobić największą kasę w jak najkrótszym czasie?

W misjach kooperacji, nie ma jak je powtarzać setki razy...

Jak dla mnie to multi jest przekombinowane (odpalanie przez telefon, ciągłe powroty do singla), zabugowane (wyścigi z niewidocznymi przeciwnikami, nienaliczanie zwycięstw jeśli zablokuje się loading, nienaliczanie wygranej gdy wszyscy wyjdą z wyścigu) i ma nieadekwatne do tego co się dzieje Osiągnięcia (wygranie każdego wyścigu, w tym cannonball run, niemożliwość przechodzenia misji kooperacji ze znajomymi).

Rockstar tak chciał ograniczyć możliwość ustawek czy podkładania się, że utrudnił nawet normalne granie.

Odnośnik do komentarza

Statystyki nie działają jak należy. Na PSN pierwsze miejsce zajmuje gość, który rozegrał i wygrał tylko jeden mecz. Ma na koncie ponad milion i 10 poziom. Żałosne. :blink:

 

Wreszcie udało mi się rozegrać klika ciekawych meczy z rzędu. Cops & Crooks, 3 na 2 (w tym ja). Runda 1. My jako policja, ostrzelaliśmy ich wóz. Na tym runda się kończy. Runda 2. My jako uciekinierzy. Pierwsza myśl, rozdzielamy się. Ja wsiadam na motor crossowy i zwiewam bezpiecznie wąskim nadbrzeżem. On ucieka samochodem przez miasto ciągle ostrzeliwany przez policję. Po drodze znajduję bazookę, dojeżdżam do helikoptera i czekam na pościg. Mój wspólnik, ledwo co, dojeżdża w strachu a ja precyzyjnym strzałem załatwiam całą grupę gliniarzy. Spokojnym, luźnym krokiem wsiadamy do helikoptera.

 

Trzeba przewidywać i szybko myśleć. Większa część graczy tego nie robi. Gra jest spontaniczna ale jak ma się łeb na karku to można takie ciekawe akcje odstawiać bez problemu. Szkoda, że tego nie nagrałem.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
mam mega n00bowskie pytanie odnośnie trybu online. czy to prawda, że jest "blokada regionalna" przy grze online? Czy jeśli gramy w wersję euro to czy mamy dostęp tylko do europejskich serwerów? z góru dziękuję.

Nie, gra się głównie z Amerykanami.

Mam mega głupie pytanie. Czy serwery dla GTA są wspólne dla Xbox 360 i PS3. To zanczy jak ja mam xbox-a to czy mogę grać z ludźmi co mają PS3 ?? Tylko się nie śmiejcie, jest to dla mnie dosyć istotne.

Nie możesz.

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się : mam PS 3

 

weteranyug

 

 

Mam przy okazji małe pytanko : jak oni to robią ,że w deadmathu gościu strzeli do mnie z pistoletu 2-3 razy i jestem denat ,podczas kiedy ja w tym samym czasie wywalam w niego cały magazynek z karabinu i jemu nic ????????

:(

Edytowane przez SORROW
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na oficjalnym amerykańskim forum PlayStation powstała ciekawa inicjatywa Fight Club. Jeśli widzieliście film lub czytaliście książkę o tym samym tytule to wiecie o co mniej więcej chodzi. Sam Rockstar wyszedł z tym pomysłem ale mało kto go pochwycił. Na jednym screenie z trybu multiplayer było widocznych dwóch graczy walczących na pięści na jakimś wąskim rusztowaniu. Walki nie muszą się toczyć jeden na jeden. Noże i kije baseballowe też nie zaszkodzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...