Skocz do zawartości

GTA IV online


Rekomendowane odpowiedzi

Gierke posiadam od premiery, ale dopiero od 3 dni katuje muliti i powiem jedno, nie wiem kiedy skończę singla. Multi wymiata cops'n'crooks, deadmatch, team deadmatch, i szczególnie team mafija work, tryba dają radę. Tylko race(y), mi się nie podobają, i jedna rzecz, że host jest wybierany losowo. Nie cierpię tego, no ale nic.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wbilem wreszcie w jakies sensowne cops'n'crooks i team mafiya i za(pipi)iscie sie gralo, proba wystartowania helikopterem w cops'n' przy ostrzale 4 glin rox :D Ale i tak najbardziej podoba mi sie jak na razie gta race - najczestszy scenariusz jest taki, ze na pierwszym zakrecie ze 3-4 osoby wyjezdzaja bez szwanku, a reszta tlucze sie po drodze zeby zarabiac kase - pojedynki na skuterach rzadza, raz przyjechalem 9ty i mialem cos ponad 800$ :D I po co komu twisted metal ;)

Odnośnik do komentarza

Kiedy odpaliłem multi kilka dni po premierze nieco się zawiodłem. Trudno mi się celowało, w rzadszych trybach nie mogłem na nikogo trafić, uruchamianie przez komórkę uważałem za przekombinowane.

Ale teraz jest inaczej, przede wszystkim widać, że gra jest jednak najpopularniejsza na Live, bo zawsze znajduje się masę chętnych do gry. Wydaje mi się, że po premierze ludzie generalnie zaczęli singla i olali multi, dopiero teraz gdy wszyscy ukończyli już fabułę, jest znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Mozecie mi powiedziec ile na ogol ludzi szpila po sieci, ja zaczalem dzisiaj ale mam spory problem ze znalezieniem graczy. Znaczy sie ci sa ale stanowczo za rzadko jak na moj gust. To normalne? Czy mam wprowadzic jakies modyfikacje w routerze albo cos?

 

A i jeszcze jedno, mieszkam w angli. Co mam zrobic zeby pograc z ludzmi z innych krajow, jak do tad trafilem grajac na samych angoli.

Sorry za super lamerskie pytania ale dopiero zaczynam zabawe online...

 

Acha, ja tez z checia sie na dethmacza i inne pisze, GT: WooshaQ

Edytowane przez WooshaQ
Odnośnik do komentarza

Po Gt, wiadomo, że masz X-boxa, więc, może masz porty pozamykane. Bo ludzi gra pełno, w każdy z trybów, więc otwórz porty na routerze dla XO i tyle. Daj do friendlisty 2-3 Polaków, zacznij z nimi grać, zaraz poznasz duzo osób(Polaków), nie będziesz trafiał na angoli.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Mozecie mi powiedziec ile na ogol ludzi szpila po sieci, ja zaczalem dzisiaj ale mam spory problem ze znalezieniem graczy. Znaczy sie ci sa ale stanowczo za rzadko jak na moj gust. To normalne? Czy mam wprowadzic jakies modyfikacje w routerze albo cos?

A i jeszcze jedno, mieszkam w angli. Co mam zrobic zeby pograc z ludzmi z innych krajow, jak do tad trafilem grajac na samych angoli.

Sorry za super lamerskie pytania ale dopiero zaczynam zabawe online...

Acha, ja tez z checia sie na dethmacza i inne pisze, GT: WooshaQ

 

A łączysz się z Live czy jest tak, że po połączeniu z Live nie widzisz nikogo grającego?

Trochę to dziwne, żebyś mógł się połączyć a nie mógł zagrać - ludzi jest mnóstwo, oczekiwanie na gre to naprawdę kilka chwil.

Jak masz sieć prze router to przekieruj porty UDP 88, UDP 3074 i TCP 3074 na Xboxa (tyle znalazłem w tej chwili w sieci, ja mam przekierowane chyba 88-89 i 3073-3074, musiałbym sprawdzić w domu) i dla spokoju ustaw DMZ na niego. Ja kupiłem Xboxa, ustawiłem mu dane sieci, połączyłem się, zarejestrowałem, i jakiś czas było dobrze, po kilku dniach zaczęły się problemy, nagłe zerwanie połączenia, niemożliwe zalogowanie itd - dopiero wtedy znalazłem info o przekierowaniu portów i wszystkie problemy zniknęły.

Odnośnik do komentarza

Statystyki jednak się przydają. Te w GTA nie funkcjonują niestety jak należy. Efekt tego taki, że grę zaczyna 10 osób a kończą dwie. Powinny być jakieś punkty karne lub cokolwiek. Rozumiem, że sporo osób opuszcza mecze jedno i dwu godzinne. Przez tak długi czas może wiele się zdarzyć. Ja je omijam szerokim łukiem. Ale te pół godziny można usiedzieć. Ci co wychodzą nie opanowali podstaw gry. Często dochodzi to tak kretyńskich akcji, że głowa mała. Wystarczy schować się za węgłem i poczekać aż oponent wystrzeli cały magazynek w ścianę, płot itd. a następnie wyskoczyć i wykończyć delikwenta.

Odnośnik do komentarza
Statystyki jednak się przydają. Te w GTA nie funkcjonują niestety jak należy. Efekt tego taki, że grę zaczyna 10 osób a kończą dwie. Powinny być jakieś punkty karne lub cokolwiek. Rozumiem, że sporo osób opuszcza mecze jedno i dwu godzinne. Przez tak długi czas może wiele się zdarzyć. Ja je omijam szerokim łukiem. Ale te pół godziny można usiedzieć. Ci co wychodzą nie opanowali podstaw gry. Często dochodzi to tak kretyńskich akcji, że głowa mała. Wystarczy schować się za węgłem i poczekać aż oponent wystrzeli cały magazynek w ścianę, płot itd. a następnie wyskoczyć i wykończyć delikwenta.

 

Wykaż się zrozumieniem, wiele gówniarzy zakupiło GTA bo to GTA. Wielu jest pewnie takich jak ja, czyli ludzi, którzy swoje pierwsze kroki online stawiają właśnie na najgłośniejszej grze roku (przynajmniej jak dla mnie).

Do tej pory nie miałem pojęcia co to jest multi, teraz dopiero zdobywam pierwsze szlify.

 

Odnośnik do komentarza

a ja zadam swoje głupie pytanie....

 

czy da się w ogóle decydować z kim się gra?

 

chciałbym zagrać z "naszymi", nawet pozapraszałem parę osób z forum do friendlisty, a tu dupa, nie dostrzegam zmian. albo mam zaćmę na czas grania w multi i czegoś nie widzę, albo to jest zupełnie losowa gra, co ssie duże małpie cojones : d

 

a w ogóle muszę sobie hedset sprawić, bo irytuje mnie cisza i brak kontaktu z innymi graczami. na piecu przynajmniej można było coś napisać : d

 

 

ps: od razu zaznaczam, że mam zerowe doświadczenie w multi na konsolach. dla gta kupiłem ps3 i dopiero od teraz mam tyle kabli w domu, że nie ma problemu z podpięciem się do chlebaka.

Edytowane przez systematyk
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko: w sobotę wieczorem założyłem sobie konto na SocialClubie tyle, że niestety GT mam na e-maila na serwerach onetu :(. Do teraz mi e-mail potwierdzający rejestracje nie doszedł. Sprawdziłem sobie jak to idzie na innych serverach i dla jaj wyslalem na gmaila - doszlo od razu. Czy jest szansa, ze ten e-mail wogole dojedzie ??

Odnośnik do komentarza

Moze i masz racje Diobeu tyle ze u mnie nie jest to takie proste, konsole mam w lanie z laptopem a ten z kolei bezprzewodowo laczy sie z routerem. I wlasnie, w routerze musze podac IP konsoli a to niestety nie miesci sie w zasiego numerow ktore przyznaje router. Jak na razie to nie mam za bardzo pomsylu jak to rozwiklac...

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko: w sobotę wieczorem założyłem sobie konto na SocialClubie tyle, że niestety GT mam na e-maila na serwerach onetu :(. Do teraz mi e-mail potwierdzający rejestracje nie doszedł. Sprawdziłem sobie jak to idzie na innych serverach i dla jaj wyslalem na gmaila - doszlo od razu. Czy jest szansa, ze ten e-mail wogole dojedzie ??

Nie ma najmniejszych szans (sam próbowałem) ale wiesz Hope Die Last :D .

Odnośnik do komentarza
Moze i masz racje Diobeu tyle ze u mnie nie jest to takie proste, konsole mam w lanie z laptopem a ten z kolei bezprzewodowo laczy sie z routerem. I wlasnie, w routerze musze podac IP konsoli a to niestety nie miesci sie w zasiego numerow ktore przyznaje router. Jak na razie to nie mam za bardzo pomsylu jak to rozwiklac...

 

Chyba nie rozumiem. Jednym z urządzeń w sieci LAN jest laptop a drugim xbox? Oba są wpięte do osobnych portów routera czy laptop udostępnia łącze xboxowi przez siebie?

BTW: Widziałem cię wczoraj na Live.

Może pisz na priv bo to trochę OT?

 

Odnośnik do komentarza
Te w GTA nie funkcjonują niestety jak należy. Efekt tego taki, że grę zaczyna 10 osób a kończą dwie. Powinny być jakieś punkty karne lub cokolwiek. Rozumiem, że sporo osób opuszcza mecze jedno i dwu godzinne. Przez tak długi czas może wiele się zdarzyć. Ja je omijam szerokim łukiem. A

Polecam grac tylko ranked, tam raczej malo ludzi wychodzi, a na pewno nie 90%. Najczesciej ludzie wychodza podczas wyscigow, w Race nie gram, ale w Gta RAce ludzie wychodza jak nie maja szans na cokolwiek po rozwaleniu auta jak dostaja skuter a reszta aut to infernusy ;] Ja wtedy przechodze na polowanie, biore jakies duze auto i zabijam, czesto da sie tak wyciagnac wiecej forsy niz za wygrana ( + zbieranie kasy po trupach :D )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...