Skocz do zawartości

GTA IV online


Rekomendowane odpowiedzi

siema

w tym (pipi)m rOCKSTAR nie pracują żadni betatesterzy chyba. W wersji na PS 3 po wejściu do tutoriala i po wybraniu modelu postaci, w momencie wskoczenia do wody ekran robi się ciemny i gra zwyczajnie się zawiesza. Pierdo**ny szajs. Tyle mam do powiedzenia. Dziękuję

oczywiście po zainstalowaniu patcha

 

Edytowane przez maciejj
Odnośnik do komentarza

Online jest genialny. Mafiya Works zawiera multum różnorakich misji. Myślałem, że będzie 5 zleceń na krzyż i dawaj od początku to samo. Przez 3 godziny gry żadna z misji nie została powtórzona. Jedyny mankament to ogólnie panujący chaos. Statystyki się nie zapisują. Nie wiadomo jak hostować grę. Sporo ludzi wychodzi w trakcie rozgrywki. Nadużywanie RPG. Misje co-op są świetnie rozpisane tylko, żeby je wykonać trzeba ludzi myślących.

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie poszukać kilku z was i pododawać do kontaktów.

Jak się komuś przypomni to walcie do mnie zaproszenia na Live - GT: Diobeu PL, chętnie pogram w każdym trybie, choć przyznaję, że do tej pory próbowałem swoich sił w Deathmatch i Team Deathmatch. To moja pierwsza pozycja w Multi więc proszę o wyrozumiałość :D

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie macie kurde ja nawet jak patcha pobralem to nadal mi pisze na czarnym tle ze wraca do single playera itd... O co z tym chodzi czy chodzi tu o porty nieodblokwane? Bo powiem szczerze ze z 2 razy zagralem w multi i to bez lagów i wywaleń ale tak to cieagle mnie wywala i to z tamtad gdzie sie wybiera miasta , policje , itd.... a jak uwas? Jak wy gracie że na spokojnie wam chodzi?

Edytowane przez ramzes_1981
Odnośnik do komentarza
Fajnie macie kurde ja nawet jak patcha pobralem to nadal mi pisze na czarnym tle ze wraca do single playera itd... O co z tym chodzi czy chodzi tu o porty nieodblokwane? Bo powiem szczerze ze z 2 razy zagralem w multi i to bez lagów i wywaleń ale tak to cieagle mnie wywala i to z tamtad gdzie sie wybiera miasta , policje , itd.... a jak uwas? Jak wy gracie że na spokojnie wam chodzi?

Wczoraj pierwszy raz usiadłem do multi i bez żadnych problemów z laodingami czy wywalaniem z gry. Tylko raz jak zerwało połączenie z hostem, wróciło mnie do single p. Oczywiscie wszystko na PS3

 

Mafiya W. wypas kompletny, trzeba tylko rzeczywiście znaleźć myślących. GTA Race łooo matko, wciągło mnie na kilka godzin. A najlepsze że ani jednego nie dałem rady ukończyć.

Odnośnik do komentarza

Ranking powinien zostać wyczyszczony. Oczywiście pierwsze miejsce zajmuje osoba, która ukończyła i wygrała tylko jedną rozgrywkę. Walić to. I tak większość grających w multi to półgłówki. Mając AK47 biegną w stronę przeciwnika jakby w ręku trzymali kosę. Wystarczy schować się w zaułku, wyskoczyć i wypalić cały magazynek.

Odnośnik do komentarza

Na razie najbardziej podoba mi sie GTA race, jak 16 chlopa wpada w 1 zakret to a) framerate leci na ryj b) frajda jest nieziemska :D Natomiast dzis do cops'n'crooks nie udalo mi sie ani razu podlaczyc, ciagle blad :/

ps. Aha jak zginiemy w gta race to gra podstawia nam skuter :D Fajnie sie przejezdza ludzi na skuterze jakims Cavalcadem.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...