Skocz do zawartości

GTA IV online


Rekomendowane odpowiedzi

ja ladnie prosze o dodanie mnie do friendow :D ID: nitek_pl końsola ps3 :D

 

siedze teraz niestety w pracy (ciezkie 8h w pracy bez gta :( ) wkurza mnie troszke trafianie np w cops'n'crooks na male druzynki... chociaz dzis rano jak trafilem w zbiorowisko 16 chlopa w c'n'c tak zeszlo mi 4h grania :D wiec fajno by bylo jakos sie ustawic w wiekszej grupie i nie czekac, az sie ludu uzbiera czy cus :) jak tylko nie jestem w pracy czy u laski to łupie w gta :D takze zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Wczoraj podłączyłem neta pod PS3 i powiem wam że team deatmatch wymiata!!! Miałem taką akcję że biegałem po ulicy szukając dobrego schronienia na przyczajkę. Naglę jakiś obcy koleś z mojego teamu podjechał do mnie bryką i zaklaksonił, więc wsiadłem. Obkręcił brykę w miejscu i dawaj na łowy. Jakie piękne akcje potem były że głowa mała. Dla większości z was pewnie to żadna nowość ale jak mówię gram online dopiero od wczoraj ;)

 

Witam w klubie, mam dokładnie takie same wrażenia z pierwszego wejścia na Live. Xboxa mam od piątku, razem z GTA i próbnym Live'm. Nie wiedziałem że granie online daje tyle frajdy!

Odnośnik do komentarza

Nawet team-deathmatch ma zalazek taktyki, gralem juz pare razy z ekipami ktore obstawialy miejscowki spawnu m4/ak i troche trzeba bylo pokombinowac zeby ich stamtad wysadzic ;] Generalnie oplaca sie duzo z covera korzystac, na razie spora wiekszosc ludzi biega radosnie srodkiem ulicy :D

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Bo za mało zapłaciłeś za Golda. Ja dałem 140zł i wszystko śmiga.

 

:rolleyes:

 

Czemu zawsze jak chce włączyć Team Deathmatch to pisze: Discconnected from game session. Returning to single player. ? :angry:

 

Możliwe, że wina samego łącza. Niektóre gry mogą iść normalnie, a niektóre w ogóle mogą nie iść na pewnym łączu.

Może porty zablokowane?

Odnośnik do komentarza
Podejrzewam, że ludzie najpierw kończą Singla, a później uderzają w multi (np. Ja)

Rowniez tak jest moim przypadku. MP nie bede meczyl do poki nie przejde gry (na razie jedynie 30.3% :P - malo czasu na granie :() :). W MP z ciekawosci zagralem 2-3 razy i calkiem spoko, wiec pewnie pogram jeszcze po skonczeniu singla :).

Odnośnik do komentarza

my tam dzisiaj planujemy sie ustaiwc kolo 23 jak bozia da (czyli panna za dlugo mnie u siebie nie zatrzyma :D ) takze odzywajta sie PSN_Id: nitek_pl to sie zrobi burdello :D poki co jest nas 5tka :)

 

----EDIT--------

 

czy wam tez nie zapisuje kasy jak gracie w multi i zawsze zaczynacie od 0 $$ w portfelu? bez sensu...

Edytowane przez Peacemaker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...