Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko jest pewien haczyk w tej promocji: otóż aby mieć możliwość ściągnięcia tych piosenek zestaw musi być zakupiony przed końcem roku. Poza tym jak już się wpisze te nr seryjne itp. to kod na pobranie piosenek dostajemy po 3-4 tygodniach. Źródło

 

W ciagu 4-6 tygodni !!! Otrzymam instrukcje na maila jak sciagnac kawalki. Byle do lutego <_< Nie ma co dbaja o klienta. To nic innego jak ankieta ktorej za darmo nikt by nie wypelnial. Dobrze ze przynajmniej kawalki sa znosne The Racounters yes,yes,yes.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie radzę uważać na gitary z World Tour. Wczoraj zakupiłem Guitar Bundle i na początku miałem problem z graniem, gdyż strum bar po prostu nie łapał uderzeń ! :o W takiej grze to skandal, ale kilka razy zayebałem płaskiego w pudło i zaczęło działać ;) Spotkał się ktoś z czymś takim ?

Odnośnik do komentarza

Dzisaj z kumplem rano wpadlismy na pomysl zeby kupic caly pack na spolke i popołudniu juz bylismy w krk po sprzet . Pierwsze wrazenie OMFG , jak to fajnie wszystko wyglada [ nooby jestesmy jesli chodzi o takie tematy :P ] . Perka daje sporo funu no i sprawia wrazenie dosc stabilnej :P Narazie gramy na easy no i momentami mamy problemy ale brniemy do przodu . Jak zobaczyłem eye of the tiger na expercie to doszłem do wniosku ze to nie da sie zagrac :P Przegięcie pały :crazy: Da sie na tym sprzecie naparzać w rock band 1 lub 2 ? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bosshhheee... jakie ta gra zawiera gówna muzyczne i zapchajdziury, to głowa mała...

Każdy kolejny GH przynosił tego coraz więcej, tracklista GHIII irytowała już na maxa - ale to co trzeba przejść w GHWT, żeby się dokopać do Metallicy, Foo Fighters czy Toola, to już jakaś zemsta developera na Graczach. Tylko jeszcze nie wiem za co - za to, że wydałem kasę na ich grę ? :/

Jeśli ktoś szuka dobrej zabawy w towarzystwie nowoczesnego ROCKA I METALU, omiajać tą grę z daleka. Chyba, że te kilkanaście utworów warte jest dla kogoś ca. 150 zł (aktualnie).

Ofkoz wszystko jest kwestią gustu - np. w przeciwieństwie do Kosa w recenzji, uważam set Toola za jeden z najlepszych punktów tej gry. A takie wizualizacje w tle mógłby mieć każdy kawałek, zamiast jakichś plastusiów na scenie...

Odnośnik do komentarza

Mam tylko gitarę, na perkę wciąż się czaję, ale dylematy powoli mi znikają...

Głównie ze względu na cenę i dostępność towaru, która z kolei pokrywa się z wizualno-grywalnościowymi przeczuciami.

Wynik: GHWT. Perka oczywiście.

Sprzęt? Jest w PL bez cudowania, importu i kombinacji.

Cena? Ujdzie - przyz akupie zestawu, resztę można opchnąć.

Zestaw? Większy. Kompatybilny ze wszystkim. Talerze tam gdzie trzeba.

Gadałem z Kosem, który testował obie produkcje i feeling perki GHWT daje radę.

Odgłosy, budowa stopy czy inne bzdety nie interesują mnie. Grałem już w RB kiedyś i nie wyobrażam sobie gry bez silencerów.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rozbudowaną odpowiedź. Chyba się skuszę na cały zestaw. Tak w ogóle, to myślę, że na perkę z RB2 zrobił się jakiś niezdrowy hype (patrząc na recki na internecie wychodzi na to, tak naprawdę to niewiele się różni od pierwszej, która była GŁÓŚŃA jak cholera). Porównując: cena samej perkusji do RB2 na allegro za niedługo osiągnie 500 zł, a cena bundle-packa GH:WT 720 zł. Faktycznie, wybór jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza

Sory Butcher, ale ta gra nazywa się Guitar Hero, a nie Metal Hero :P Ma trafić w mainstream, to nie jest część poboczna jak Gh Metallica, które napewno gorzej się sprzeda. Zresztą to oczywiście są gusta, jak przegladalem soundtrack to jest kilka potworków, ale też parę fajnych odskoczni od heavy młócenia.

Odnośnik do komentarza

Brat ma perkusję GH od premiery PL i sprawuje się znakomicie. Gdyby coś się działo dam znać , ale się na to nie zapowiada , bo jest solidnie wykonana ;)

Wg mnie jej wadliwość jest uzależniona od eksploatacji (w tym stopnia użycia siły podczas grania).

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...