Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Świetny odcinek. Sprawa strzelaniny rozwiązana należycie, wszystko na swoim miejscu. Walt to prawdziwy s(pipi)iel, jego rozmowa z Skyler, to już był Walt psychopata w pełni.

Jestem tylko ciekawy jak to teraz dalej się rozwinie, dlaczego Walt wróci? Czyżby Jack i reszta zabili jego rodzinę? Na ten moment właśnie to bym obstawiał. Dziwne, że zostały jeszcze 2 odc, bo spokojnie 1 by wystarczył, przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Walt to prawdziwy (pipi), jego rozmowa z Skyler, to już był Walt psychopata w pełni.

 

Walt psychopata i dlatego płakał podczas rozmowy? ;)

Nie zrozumiałeś: Walt mówił to wszystko żeby chronić Skyler, a co za tym idzie - dzieci. Wiedział, że policja słucha więc mógł oczyścić (w miarę możliwości) Sky z zarzutów.

Odnośnik do komentarza

 

Walt to prawdziwy (pipi), jego rozmowa z Skyler, to już był Walt psychopata w pełni.

Walt psychopata i dlatego płakał podczas rozmowy? ;)

Nie zrozumiałeś: Walt mówił to wszystko żeby chronić Skyler, a co za tym idzie - dzieci. Wiedział, że policja słucha więc mógł oczyścić (w miarę możliwości) Sky z zarzutów.

 

Pewnie, że psychopata i s(pipi)iel. Zobacz jak potraktował Jessiego. A co do tej rozmowy, to tak oczyścił Skyler z zarzutów(pewnie to też był jego zamiar), ale ton jego wypowiedzi - według mnie mówił to co myśli. A płakał bo zostawia swoje dzieci i właściwie został sam.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to Walt wynegocjowal z tym mlodym zycie dla Jessiego, kiedy byli sami to mu mowil plan, oszczedz go pod pretekstem informacji, niech ci pokaze kilka razy jak sie gotuje i spraw aby zniknal (zywy). Co do sceny na telefonie, podzielam opinie szczurka.

Jest taka możliwość, ale wtedy po co by mu mówił o Jane? Według mnie chciał zabić Pinkmana, gdyby było inaczej, to nie powiedziałby Jackowi, że Jessie sie chowa pod samochodem.

Odnośnik do komentarza

Zaje,bisty odcinek, naprawdę ogień. Tylko ta cała sytuacja go poprzedzająca była głupia, przynajmniej według mnie. Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że Walter White, ten mądry gość który wykończył połowę narkotykowych lordów w USA, zakopał całe swoje pieniądze w jednym miejscu. No cholera, przecież to jest podstawa, by nie trzymać wszystkiego razem. I to jeszcze miejscu, które Jesse znał (tam gotowali pierwszy raz). Ja rozumiem stres i w ogóle brak czasu, ale te pieniądze to wszystko, o co Mr White walczył, jak można było to tak słabo rozegrać. Już nawet łyknę to, że tak bezmyślnie pojechał po tym SMS-ie, ale tego nie mogę przełknąć.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

No, ale właśnie nie miał wtedy wiele czasu, musiał działać szybko. W dodatku bez niczyjej pomocy z tyloma beczkami. Jesse znał to miejsce, ale co z tego? Przecież nie wiedział, że to tam Walter ukrył swoje pieniądze.

 

Niewiele z tego wynika, fakt, ale gdyby mieli zacząć szukać na ślepo to Jesse mógłby wskazać w końcu to miejse. Nie miał czasu!? On zakopał to siano 4 odcinki temu, nie minął przypadkiem miesiąc od momentu zakopania hajsu czy coś takiego? Nawet jeśli nie, oni wrócili prawie do normalnego życia, nawet jeśli nie miał czasu tego dobrze rozplanować w momencie zakopywania, miał później czas, by je wykopać i rozdzielić. Nosz kurde, mi się wydaje to tak oczywiste, nie trzyma się całego łupu w jednym miejscu. Jeśli nie mógł od razu, to powinien wrócić do ukrywania tego dalej tak szybko jak się da.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...