Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co by nie mówić, Breaking Bad jest na pewno najbardziej przerażające. Kiedy mówię, że podczas oglądania robi mi się duszno, to nie jest taka metafora fajna, tylko naprawdę jest to najtrafniejszy opis uczucia, z jakim się to śledzi. Ta historia jest kure'wsko przerażająca i męcząca. Popularne show zazwyczaj opierają się na przynajmniej okresowym dawaniu widzowi jakiegoś komfortu, a w czwartym sezonie takiego czegoś w praktyce nie ma. Jest albo śmieszno-strasznie, albo strasznie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cały odcinek oglądałem w pełnym napięciu, aż mnie plecy rozbolały. Masakra.

 

Co do głównego zwrotu akcji to moim zdaniem

dzieciak sam podwędził fajkę żeby sobie zajarać w ramach nastoletniego buntu no to się teraz przekona- PALENIE ZABIJA. Podobała mi się też opcja, że to Walt mógłby otruć dzieciaka (w końcu tytuł serialu to Breaking Bad) no ale wtedy trudno byłoby wyjaśnić zniknięcie rycyny z paczki fajek Jesse'go.

 

Ciekawe czym zaskoczy finał. Liczę na coś bardziej kreatywnego niż sprzątnięcie Gusa. Podczas oglądania do głowy przyszła mi samobójcza śmierć Jesse'go. W końcu to przez niego zginął brat Andrei (o ile dobrze pamiętam), a teraz prawdopodobnie jej syn, ale on już jest chyba za twardy na takie akcje. W każdym bądź razie ktoś padnie trupem w następnym odcinku. Tylko szkoda, że trzeba czekać aż tydzień...

 

Odnośnik do komentarza

a moim zdaniem to co podales jest za bardzo oczywiste.

 

 

 

-dzieciak raczej sam fajki nie zabral bo on jest jakis przymulony wiec raczej nie mialby na tyle odwagi. Sama trucizna byla zamknieta we fiolce, ktora raczej pod wplywem ciepla z zapalniczki by sie nie rozpuscila.

-co do Walta, trudno mi uwierzyc, zeby chcial zabic dziecko

 

 

 

bardziej pasuje mi....

 

 

 

- czysty przypadek, dzieciak zatrul sie czyms innym, jassy zabral zla paczke fajek, kazdy skacze na kazdego a tu nikt nie jest winny

 

- kiedy jassy przyszedl do saula to ten duzy gruby go ostro przeszukal, mozliwe, ze zabral/podmienil mu fajki i dzieciak zostal zatruty na zlecenie saula majac nadzieje, ze pozabijaja sie sami.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mała ciekawostka

dokładnie 2 17:00 Jessy sięga do kieszeni po kluczyki, a na ulicę coś upada. Co do wspomnianego przeszukania to też tuż po jego zakończeniu wyraźnie widać jak murzyn chowa coś do kieszeni, ale to mogą być tylko takie zabawy z widzem albo po prostu błędy.

Odnośnik do komentarza
- kiedy jassy przyszedl do saula to ten duzy gruby go ostro przeszukal, mozliwe, ze zabral/podmienil mu fajki i dzieciak zostal zatruty na zlecenie saula majac nadzieje, ze pozabijaja sie sami.

 

dokładnie 2 17:00 Jessy sięga do kieszeni po kluczyki, a na ulicę coś upada. Co do wspomnianego przeszukania to też tuż po jego zakończeniu wyraźnie widać jak murzyn chowa coś do kieszeni, ale to mogą być tylko takie zabawy z widzem albo po prostu błędy.

lol, już Wam chyba mówiłem, że teorie spiskowe, to nie ten serial. Albo prawda się okaże bardzo trywialna, czyli że dzieciak sam się otruł, albo jednak Gus. Ale imo to pierwsze, już taki jest ten serial, że bohaterowie - zwłaszcza Walt - myślą że wszystko się kręci wokół nich, że wszystko się dzieje przez nich, a w rzeczywistości to po prostu życie się toczy od przypadku do przypadku.

Mocny odcinek, ciekaw jestem finału.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...