Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ciekawe jak sie to wszystko dalej potoczy.

 

 

Swoja droga dopiero teraz widac jak Walt kardynalnie s(pipi)ił sprawe (chociaz oczywiscie wtedy nie mogl wiedziec jak jest naprawde), bo gdyby nie ta klotnia z Jessem, to nie wykluczone ze moze Jesse sprzatnalby Gusa i Mike'a w tym odcinku (badz to badz, trudno o lepsza okazje).

 

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Śmieszni jesteście z tą teorią, bo a) gdyby tak miało być, to wyraźniej by to zaznaczono, zbliżeniem jakimś czy coś, b) po co? Gus wyraźnie chce mieć Jessiego po swojej stronie. c) to tylko nieopaczny ruch Mika, może miało tak być że zobaczył oprycha i podnosił broń, ale nie zgrał z tym spojrzenia we właściwym kierunku. Zwykły błąd na planie, łatwo go było przeoczyć. Także wiecie, teorie spiskowe to nie ten serial.

 

Za to Walt już 3 odcinek skłania mnie ku przekonaniu o remisji, może nawet wie, skoro tak wyjechał z historyjką o ojcu. Ale mniejsza o to, to long shot z mojej strony, ale ja bym na miejscu Gilligana właśnie tak zrobił.

 

Jesse miał świetną scenę w fabryce, wygrał odcinek. Zaraz po nim Walt wciskający kit Juniorowi, ten koleś jest niesamowitym bohaterem. Ostatnia akcja grubymi nićmi szyta, ale w sumie fajnie to zrobili.

Odnośnik do komentarza

Dobre byly tez te miny Gusa i Mike'a podczas sceny w fabryce - prawdzwiwe wyrazy uznania :P Scena pokazala tez, ze Jesse coraz bardziej zaczyna sie do nich upodabniac (w szczegolnosci do Mike'a).

 

Jesli chodzi o ta teorie z zabiciem Jessego, to strasznie zdziwil mnie ten post bo nic takiego nie zauwazylem - dobrze ze Hela wstawil tego gifa bo nie wiedzialbym o co chodzi. Mi sie tam ogladajac ta scene po prostu wydawalo ze Mike po prostu z(pipi)al sprawe i w pore sie nie ogarnal.

 

Jesli chodzi o remisje to nie jest to wykluczone. Tyle ze w tym serialu to prawie nic nie jest wykluczone, tutaj nigdy nie wiadomo co sie potem moze zdarzyc (i m.in wlasnie dlatego jest za(pipi)isty).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

 

Przede wszystkim cały dialog między Walterem a Juniorem i ogólna otoczka całego tego zdarzenia. Kaleka płaczący, że nie dostał super szybkiej bryki ze wściekłych.

Naciągane dla mnie było przede wszystkim łykanie jakiegoś antidotum przed wypiciem, może i takie rzeczy są, ale zbyt bajkowy był to ruch.

No i przede wszystkim cała sprawa z Tedem i pieniędzmi.

 

Edytowane przez stey
Odnośnik do komentarza

Mnie również to zaskoczyło, bo Walt już jednak trochę pracuje. Nawet cofnąłem się do odcinka w którym Skyler policzyła ile Walt zarabia. To było ponad 7 milionów rocznie. A ile oni dali Tedowi? 617 tysięcy. Coś nie halo. No dobra, wcześniej wydali jeszcze milion na myjnie 800. To nadal się nie kalkuluje. :/

No zobaczymy dalej czy będą brnąć w te problemy finansowe znikąd, czy skupią się na czymś innym. Ale szkoda by było takiej głupiej wtopy z scenariuszu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...