Jump to content

Mathiu

Co ostatnio jadłeś/piłeś?

Recommended Posts

tosty na śnaidanie, z serem, oregano, curry i ketchupem z biedrony :P do tego kropla bezkitu

Edited by Plugawy

warzywa na patelnię z Biedronki + jajka sadzone + browarek

Mój ulubiony zestawik, dobre w hooj, polecam :D

Placuszki z dodatkami. Nie wiem naprawdę, jak to nazwać, więc powiem, jak się robi, bo jest całkiem prosto.

Kroimy pożądane w plackach dodatki w kostkę (ja używam plastra wędliny, pieczarki, papryki i troszeńkę cebuli), wrzucamy do jakiejś michy, wbijamy w to jajko, około 6 łyżek mleka i mąki. Mieszamy, aż zrobi się jednolita konsystencja, w międzyczasie rozgrzewając patelnię. Gdy patelnia się rozgrzeje smażymy aż się zarumieni z obydwu stron. Potem od razu rzucamy na talerz i jemy z ketchupem (można z czymś innym albo w ogóle na sucho). Dla jednej osoby podane ilości starczą.

Placuszki z dodatkami. Nie wiem naprawdę, jak to nazwać, więc powiem, jak się robi, bo jest całkiem prosto.

Kroimy pożądane w plackach dodatki w kostkę (ja używam plastra wędliny, pieczarki, papryki i troszeńkę cebuli), wrzucamy do jakiejś michy, wbijamy w to jajko, około 6 łyżek mleka i mąki. Mieszamy, aż zrobi się jednolita konsystencja, w międzyczasie rozgrzewając patelnię. Gdy patelnia się rozgrzeje smażymy aż się zarumieni z obydwu stron. Potem od razu rzucamy na talerz i jemy z ketchupem (można z czymś innym albo w ogóle na sucho). Dla jednej osoby podane ilości starczą.

To sie chyba omlet nazywa. ;)

Boczniaki, kiełbasę swojską domowej roboty i wódkę.

Nic dodać nic ująć.

Wczoraj ośmiornice, a na śniadanie krewetki. Powiem jedno - pychooooota, ale kosztuje. ; p

Wczoraj ośmiornice, a na śniadanie krewetki. Powiem jedno - pychooooota, ale kosztuje. ; p

Fakt, jest strasznie droga, a poza tym niesmaczna. Miałam kiedyś okazję spróbować i jakoś nie przypadła mi do gustu.

Dzisiaj na śniadanie chleb z szynką, na śmierć zapomniałem, że post jest :/.

Na obiad smażone boczniaki, a na podwieczorek naleśniki z dżemem truskawkowym :)

2 bulki z paprykarzem i zoltym serem + jablko. Sok pomaranczowy. A pozniej bede jadl kieblase - nie wiem, czy smazyc, gotowac, czy moze tak na sucho wszamac.

Kiełbasa w cienkie plasterki + przyprawa do grilla, albo inny komponent tego typu + podsmażona cebulka + gęsta musztarda.

Guest Oran

Frytki z sosem czosnkowym własnej roboty (frytki jak i sos) na obiad.

Na kolacyjkę byłem u emsi donalda, który mnie poczęstował tortillą w cieście pomidorowym i nadzieniem pikantym (czyli tym samym które było za 7.50, a jest teraz za 7.90 tylko dlatego, że jest alternatywa w postaci nadzienia "delikatnego" i wyboru ciasta [pszenne [typowy naleśnik - ten co był za 7.50] lub pomidorowe - oba kul) oraz pikantnego kurczaka za 3 złocisze.

Powiem tak, tortilla jest kul, hamburgera wziąłem aby się zapchać - ale najlepsze co jadłem tego dnia to i tak były te fryteczki home made z PYSZNYM sosem, wycisnąłem całą główkę czosnku - MOOOOC. Miałem na trzy godziny spokój z katarem dzięki temu. :)

ja dzisiaj na obiad ziemniaczki, tradycyjnie podsmażone na 'sucho' razem z czosnkiem dobra oliwa,

przyprawami sojowiaki, potem zalane za(pipi)istym sosem i uduszone ze szpinakiem mm

do tego buraczki 'z torby' podsmzone na uduszonej cebulce, duszone dobre ;>

do tego wszystkiego piwo desperados 6,0%

wlasnie zjadlem moj ulubiony bucatini no 9, zrobiony po swojemu z zielonym pesto, a na wierzchu sos pomidorowy z orzeszkami pinii a na tym wszystkim, tunczyk i kalmary w sosie maslano-limonkowym.

udany eksperyment.

Eksalupki od knorra-pierś z kurczaka w tym sosie, dodałem makaron, pieczarki i oliwki mmmm wyborne, tylko dobrze przyprawić

wlasnie zjadlem moj ulubiony bucatini no 9, zrobiony po swojemu z zielonym pesto, a na wierzchu sos pomidorowy z orzeszkami pinii a na tym wszystkim, tunczyk i kalmary w sosie maslano-limonkowym.

udany eksperyment.

tewe, weź pochwal się w przepisach jak to zrobić kiedy będziesz miał czas kiedyś, bo brzmi świetnie, a czytając Twoje przepisy wszystko zawsze ciekawe wychodziło ;d

Guest MasterShake

duzy gyros z malibu, pekam