Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kompatybilnosc wydaje mi sie raczej sprawa pewna.Koniec koncow to ten sam silnik i logiczne wydaje sie by wsjo fungowalo jak nalezy.Czego sobie zreszta zycze :)

Tylko, że siedząc trochę w sprawach AV, pozostaje jeszcze np. kwestia kompatybilności treści DLC PAL z zawartością NTSC na płycie. Płyta RF oznacza, że odpalimy ją na palowym X360, bo nie ma blokady. Ale czy będzie do niej pasował kawałek palowego kodu DLC, zawierający np. języki lokazlizacji, tudzież inne, sprzeczne i nierozpoznawalne dla płyty NTSC dane? Nie miałem doświaczeń w tej kwestii wcześniej, stąd obawy. Jeśli wiecie na 100% - to cieszę się. I tak trzymając kciuki :P

 

To, ze DM jest kompatybilne zostało dawno potwierdzone.

 

Jak wyżej - ja WIEM, że DM współgra z GH:M (byłoby idiotyzmem, gdyby nie). Pytanie tylko czy PALowe DLC zagra z NTSC-ową płytą...

 

BTW :D

Lars Ulrich ma problem z własnymi kawałkami? Nawet jego dzieciom idzie podobno lepiej...

Lars Ulrich, czyli perkusista Metalliki, przyznał w jednym z wywiadów, że ma spore problemy z grą "Guitar Hero". Nie wiadomo czy powodem jest różnica pokoleń (gra skierowana przede wszystkim do młodzieży), czy czystego braku umiejętności... Jednak muzyk faktycznie ma powód do zmartwień. Dlaczego? Chodzi, o to, że artysta ma problemy nawet z graniem utworów własnego zespołu. "Wypadam strasznie niezdarnie. Potrafię zagrać wszystkie piosenki na prawdziwej perkusji, ale gdy są one przekładane do gry, to się je nieco modyfikuje", stwierdził muzyk. "Mam te piosenki wrośnięte w mózg, ale wymiękam przed ekranem pełnym małych kropek, próbując zrozumieć, jak je zagrać po przeniesieniu do gry". "Tymczasem moje 10- i 7-letnie dzieci wymiatają obok na gitarach", przyznał jednocześnie Ulrich. "Czuję się, jakby ktoś wypruł mi mózg. Po 45 latach rozwalają mnie własne dzieci."

wp.pl

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Gram już w tę grę i muszę powiedzieć, że rozczarowuje mnie poziom trudności na perce na expercie :( Za pierwszym podejściem większość piosenek na 4*, niektóre na 5*. Chociaż takiego Slayera na exp włączyłem, to mi przeorał dupsko po 6 % :o

 

Wyjaśniła się też sprawa poziomu expert +. Jest on po prostu dostępny tylko w wybranych, specjalnie oznaczonych piosenkach. Łatwo się przy tym domyśleć w których (One, War Ensamble, Master of Puppets etc.).

 

Sam wstęp do gry urzeka. Motyw symfoniczny słyszany chociażby na albumie koncertowym Live Shit i gramy "For Whom the Bell Tolls" i "The Unforgiven". Obie banalne. Potem wracamy na ziemię i poznajemy początek kariery naszego zespołu. Wszystko to naprawdę fajnie zrobione.

 

Podsumowując po kilku godzinach gry - na pewno spełnia ona oczekiwania, chociaż poziom trudności jest daleki od tego z GHIII :( Szkoda. Oprawa daje radę, a expert + nadal czeka na wypróbowanie. Boję się :o

Odnośnik do komentarza

On o perce pisał. Ty pewnie nawet na perce sobie nie poradzisz, a co dopiero na gitarze :P Swoją drogą gra mnie coraz bardziej przekonuje. Łapię się na tym, że przed sesyjką w RB2/GH:WT od paru dni na rozgrzewkę odpalam demko GH:M. "Sad but True" gra mi się wyśmienicie, "Seek&Destroy" daje kopa w dupsko, a "No Excuses" jest miłym dodatkiem z ciekawym rozłożeniem nutek. Queen jeszcze mi się nie udał przejść ;) Ofc wszystko perka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...