Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Multipla to świetny wóz, praktyczny, wygodny, z niezniszczalnymi silnikami. I do tego jest szalenie nieprestiżowy.

 

Oj, jak bardzo nienawidzę tych wszystkich ludzi segmentu P r e m i u m, których to idiotów Alanki czy Dżesiczki uczęszczają na judo, karate czy inny lacrosse.

 

Nieprestiż to nowy prestiż, kiedyś zrozumiecie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ogólnie ja jako młody człowiek jak sobie przypominam jakie samochody jeździły po ulicach jak byłem dzieckiem to mi się przyjemnie robi. Śmieszne jest to, że wtedy jak widziałem takie coś:

samochodowy-bmw-e-31607304.jpg

 

 

 

To to był złom, jeździły takie gruchoty po ulicach i się rozpadały, a teraz? Klasyki warte grube hajsy. Hondy CRX czy stare Alfy Romeo było tego pełno a dzisiaj tylko na aukcjach klasyków :)

Odnośnik do komentarza

Piekne czasy :) Wtedy jak ktos napisal zwykle chrupki, teraz klasyki. No i czesto te ciekawsze auta mialy meskie pojemnosci pod maska, a nie karton mleka jak teraz. Np. takie 3er mialo 5 6-cylindrowych silnikow, teraz jeden :-)

W tamtych czas najwiekze wrazenie robil na mnie m.in. merc w140. Co to byla za maszyna ! Sasiad mial taka s420, genialne auto.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Akurat ta nubira nie jest z lat 90

 

No, ta Nubira, jak i każda inna, jest z lat 80. Podłoga Vectry A, sprawdzone silniki GM. Lanos był na Kadetcie E, a Leganza chyba nawet na Omedze A (ale tu głowy nie dam).

 

A stare Citroeny są za(pipi)iste, szczególnie powyższy CX - kołyskowy przełącznik migaczy, który nie odbija, peryskopowe liczniki (poniżej), jednoramienna kolumna kierownicy, radio ułożone w poprzek między fotelami, wklęsła tylna szyba... wszystko po(pipi)one. Ale te kanapy, to zawieszenie, o Jezusku. Jeździłbym, aż by mnie koła odpadli.

 

citroen_cx_2400_pallas_7_530x386-gaycarb

 

Bonusowo Citroen Visa (u nas kiedyś widywany jako rumuński Oltcit Club) - tu nawet nie podejmuję się ogarnięcia tego syfu.

 

helpdesk_image.3186478.jpg

Edytowane przez Grzaewoo
Odnośnik do komentarza

 

Akurat ta nubira nie jest z lat 90

 

No, ta Nubira, jak i każda inna, jest z lat 80. Podłoga Vectry A, sprawdzone silniki GM. Lanos był na Kadetcie E, a Leganza chyba nawet na Omedze A (ale tu głowy nie dam).

 

A stare Citroeny są za(pipi)iste, szczególnie powyższy CX - kołyskowy przełącznik migaczy, który nie odbija, peryskopowe liczniki (poniżej), jednoramienna kolumna kierownicy, radio ułożone w poprzek między fotelami, wklęsła tylna szyba... wszystko po(pipi)one. Ale te kanapy, to zawieszenie, o Jezusku. Jeździłbym, aż by mnie koła odpadli.

 

citroen_cx_2400_pallas_7_530x386-gaycarb

 

Bonusowo Citroen Visa (u nas kiedyś widywany jako rumuński Oltcit Club) - tu nawet nie podejmuję się ogarnięcia tego syfu.

 

helpdesk_image.3186478.jpg

 

proste

 

głowę wkladasz w ten otwór w kierownicy, i oczy przykładasz do gogli, widziszm wszystko co potrzeba, predkosc i obroty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...