Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

 a nie da się jakoś cofnąć transakcji? Bardzo poważna usterka, która raczej nie stałaby się z dnia na dzień, może forumowi prawnicy zabiorą głos.

 

jak żeś go oglądał? z autem było coś nie tak i mirek powiedział, że to sprzęgło a ty pewnie "a to zrobi się" jeszcze pewnie tysiaka utargowałeś na naprawę i zadowolony odjechałeś. Tak było? 

Odnośnik do komentarza

Balon wstaw więcej fot tego paska.

Mozi mam lepsze zajęcia niż fotografować Passata, jeszcze sąsiad zobaczy.

 

Mój jest identyczny jak ten kolor, felgi, lampy. No wsio tylko ja mam jeszcze lusterka składane i to jest diesel 150 z dsg, a ja mam benzyne manual 220 km.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-variant-2-0-tdi-150km-dsg-highline-r-line-exterieur-polski-dealer-aso-ID6yUcQR.html

 

ps teraz byłem klika dni na mazurach i np na trasie Gorzów -> Iława, w 3 osoby, załadowany spalił mi 7,0 litra a nie oszczędzałem go. Super wynik jak dla mnie.

Aaaa no i ten aktywny tempomat tego nawet w Audi nie miałem. Ku rwa przez 400 km może 5 razy chamulec dotknąłem, a tak całą trasę fura sama hamowała mi silnikiem, bez mojej ingerencji. Mocno się czułem jakbym grał na Playstation.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aktywny Tempomat to jest mega opcja. Tez wczesniej tego nie miałem. Jak ktos robi trase to jest to masakracja , szczegolnie w połaczeniu z automatem

Ja mam manual , ale na autostradzie gdzie jak wrzucisz 6 to wlasciwie nie musisz zmieniac biegu to piekna sparawa jest. 

Skoda Octavia III , po lifcie 2.0 diesel i 150 km pali generalnie 5/ 100, Jak chce się oszczędzić i jeździ po trasie 110 to mozna spokojnie zrobic 4,6

Nie mniej ze Skody po Leasingu nic nie zostanie raczej wiec dobrze , ze wziałęm bez wykupu. W 3 tygodnie zrobiłem 7500 km

 

Skoda Octavia III 2.0 Disesel 150km , Pakiet Amazing , Swiatła Top Led z tyłu , + dodatki ktorych nie chce mi sie pisac. Łapcie jedna , potem jak bedzie zapotrzebowanie to moge zrobic jeszcze z 3

 

skoda.jpg

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...