Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy miał kiedyś tę E10, woził nią żonę i dwójkę dzieci wszędzie, w międzyczasie jeździł na KJSy i 1/4 mili. Niedozajechania samochód. Mając 17 lat pojechała służyć dalej do Afryki, pewnie jeździ tam do tej pory.

Chyba wiekszosc samochodow starych bylo wytrzymalszych bo moj stary fordzik ka to jezdzil po takich miejscach na ryby ze chyba sam Ford bylby w szoku gdyby sie dowiedzial. I nic tam sie nie psu.lo. ja tam chyba nawet nic w zawieszeniu przez 2 lata nie musialem wymieniac xd

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to nie wiem, wszystko zależy od cyferek na koncie. Na pewno będzie to coś rwd i ze szpera 100%. Chciałbym jakiegoś japonca z turbo, ale pewnie skończy się na E36/E46, bo są to najtańsze i najbardziej niezawodne samochody do upyerdalania pod remiza.

 

Dawaj Miatkę :)

 

http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-325i-e36-1992-29900-pln-ostrow-wielkopolski/

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

Miaty są super, a zwłaszcza NA, jednak dyskwalifikuje je niska moc :( Co prawda na śnieg i deszcz te ~100KM wystarczy, ale do tego nada się też e36 2.0 za 2-3k PLN. I to nie tak, że jestem zakochany w BMW, po prostu w kategorii niskobudżetowych upyerdalaczy nie mają żadnego konkurenta na polskim rynku. Jeszcze kilka lat temu można było w podobnych pieniądzach dorwać Nissana s13, ale obecnie kwoty jakie trzeba dać za trupa do odbudowania są po prostu chore. 

 

Chcesz tani samochód do zabawy z tylnym napędem? Kupujesz e36 i upalasz.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem w salonie Seata i przymierzałem się do Seata Leona ale obczajałem kombika :) 150 konny 1.4 tsi i za kierownicą było mega wygodnie... Cena troche zaporowa jak chce się mieć na wypasie ale wciąż taniej niż Golf :) To tego dorzucić skrzynkie DSG i wtedy już w ogóle cudo.

Odnośnik do komentarza

Mój ma 1.4 125 koni, niestety w Irlandii nie ma 1.8, są tylko 2.0 Cupra.

Samochod mam dopiero ze 3 miesiące ale jest świetny, to zlepek całej grupy VAG w pozytywnym tego słowa znaczeniu, np. zegary Audi A3/S3, klima to VW/Skoda, centrum multimedialne to również VW itd itd.

Bardzo pewnie się prowadzi, poza DSG warto mieć jeszcze DCC, jeśli będziesz rozważał zakup.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

125 koni i ten znaczek FR na grillu :/

 

Kiedyś FR to był FR...

 

Myślę nad kredytem na takiego ST.

To prawda, nie powiem ze to nie boli miłośnika marki, spotkałem się z takimi komentarzami, kiedys FR to bylo FR, teraz jest to bardziej „wersja wyposażenia”

Mimo wszystko pomimo katalogowych 125 koni, maja one średnio ponad 130-135 koni, można samochod przelaczyc w tryb sportowy ktory czuć.

No i w swojej klasie to ciagle szybki hatch, praktycznie bez turbodziury z momentem obrotowym diesla po małym chipie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...