Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie zlicza wygranego? 90% moich meczów na rankingu kończy się wychodzeniem zawodnika. Jeśli nie minie 15 minuta meczu, wtedy nie zalicza, lecz już po 16ej min. jak najbardziej. Myślisz, że natłukłem 498 zwycięstw (59L) w meczach, które skończyły się w regulaminowym czasie?

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Ogólnie ustawienia się powinny zapisywać, a nie, że przed każdym meczem trzeba ręcznie ustawiać. Ja to walę, jedynie co to wrzucam - Amauri za Trezegola i Sissoko za Poulsena. A reszta to już moja tajemnica xD

Ta Pavlis mądrze prawi. Manualnie na chama trzeba wbiegnąć i zabierać piłkę.

Odnośnik do komentarza
Jak nie zlicza wygranego? 90% moich meczów na rankingu kończy się wychodzeniem zawodnika. Jeśli nie minie 15 minuta meczu, wtedy nie zalicza, lecz już po 16ej min. jak najbardziej. Myślisz, że natłukłem 498 zwycięstw (59L) w meczach, które skończyły się w regulaminowym czasie?

 

W statach w stats manager jakoś nie zalicza... zresztą i tak coś jest zrąbane, stanęło u mnie na 100 meczach i nie chce dalej liczyć.

Odnośnik do komentarza

Ja od tej edycji gram Chelsea. Powód prozaiczny: ma dużo zawodników o ciemnej barwie skóry :D

Jednak od tygodnia nimi nie gram przez neta, gdyż odkryłem drużyny, które mnie potrzebują: Kolejorz i QLD Roar! Granie nimi uczy pokory i przemyślanej gry... Ale radość z wygranej z ManU powiększona stukrotnie :D

Odnośnik do komentarza

Hehe.:P.Dziwne strasznie jest to że nigdy jeszcze nie spotkałem po sieci kogoś kto grałby Realem Madryt lub Milanem...;/.Może dlatego że te kluby nie są w najlepszej formie. Strasznie mało tego.O ManU wspominać oczywiście nie muszę...;].Ostatnio też Barcelona zrobiła się popularna jak mnie w(pipi)iają ludzie co grają jakimś klubem tylko dlatego że ma teraz forme...;].

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio trochę pohulałem w FIFA 09 i bardzo interesującą sytuację miałem. Nie wiem, czy zauważyliście, ale przy wykopie bramkarza jeśli napastnik podejdzie pod piłkę to ta nie przeniknie przez niego, tylko odbije się. W ten sposób ustrzeliłem gola Torresem, bo mnie nabił bramkarz konsoli.

 

Albo ostatnio grałem Liverpool - Barcelona na poziomie "Klasa światowa" i wygrałem 8-0! Nie wiem co się stało, ale wszystko mi się udaje tym Liverpoolem po tym jak zmodyfikowałem odpowiednio swoje ustawienie konsola nie jest w stanie ze mną grać.

Odnośnik do komentarza

Niedługo będę miał neta w PS3 więc chętnie z kimś pogram w sieci ofkoz w 09.Szkoda,że tak wielu z was gra na X360 :huh: .Na razie mam taki problem,że w FIFE gram 2 dni i dopiero kilka meczy na klasie światowej więc on-line na początku ciężko będzie.Ale teraz już jest nieźle Aston ładnie objeżdża Menczestery tylko Realem trochę trudniej się gra(wolni napastnicy).BTW:Czemu na YT poradniki z trikiami w 09 są tylko na X360?Wiem,że wszystko tak samo się robi,ale mnie to ciekawi ;>.

Odnośnik do komentarza

Zaczyna mnie wkurwiać pewien problem, który pojawił się jakiś czas temu. Otóż nie mogę zagrać na 2-ch playerów !!! :( Wchodzę w ustawienia kontrolera (co by zmienić konfigurkę na PESowską) i gra się klinuje. Do dzisiaj miałem tak, że gra działała tylko na amerykańskim koncie, ale dzisiaj przeniosło się to już i na konto US :/ Nie wiecie jak to pokonać ? Wiadomo, że gra na dwóch daje największą radochę, a na jednego to nie ma co grać. Miał ktoś podobny problem? Chodzi oczywiście o wersję PS3.

 

_______________________________________________________________________________

 

 

Aha i jeszcze jedno. Nie wiem jak można było skopać taki motyw, ale EA potrafi. Chodzi o sytuację, kiedy daję prostopadłe podanie do napastnika, który jest na spalonym, a jednocześnie dostaję kosę na żółtą kartkę. I sędzia odgwizduje... spalony. To jest nienormalne. Pomijam już różnorakie błędy w sędziowaniu, tj. sam na sam, kosa od tyłu, faul i... nic. Bo takie coś było zawsze i wszędzie (ofc rozmawiam o grach). Ale ten motyw ze spalonym to pożoga

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza
Dziś powinien być u mnie status GOLD więc kto chce to zagram. Ofkoz Juve, wszystko jedno na kogo :)

 

Played: 557, Won: 498, Lost: 59 - do czegoś zobowiązuje.

 

Ja chętnie zagram, chcę zobaczyć jakie baty dostanę ;)

 

Update składów w FIFIE 09! Lech wskoczył z 1,5 na 2 gwiazdki, Lewandowski na 71.

 

Lewandowski nie ma gęby, dobrze że podkoksowali mojego superstrzelca Rengifo :D

 

a wisla i legia ile ma ?

 

Wisła ma chyba 3, a legia 2.

Odnośnik do komentarza

Zaczyna mnie wkurwiać pewien problem, który pojawił się jakiś czas temu. Otóż nie mogę zagrać na 2-ch playerów !!! :( Wchodzę w ustawienia kontrolera (co by zmienić konfigurkę na PESowską) i gra się klinuje. Do dzisiaj miałem tak, że gra działała tylko na amerykańskim koncie, ale dzisiaj przeniosło się to już i na konto US :/ Nie wiecie jak to pokonać ? Wiadomo, że gra na dwóch daje największą radochę, a na jednego to nie ma co grać. Miał ktoś podobny problem? Chodzi oczywiście o wersję PS3.

 

_______________________________________________________________________________

 

Miałem to samo. Zresztą chodząc po forach zauważyłem, że sporo osób tak ma i zawsze w wersji na PS3. Cały czas było dobrze i nagle d**a. Wiesza się na dwa pady... Ale udało mi się przechytrzyć konsole ;) Wejdź w mecz na jednego gracza (nie włączaj drugiego pada!), wybierz drużynę dla siebie i kumpla. Zacznij mecz, zapauzuj grę, wejdź w wybór stron i wtedy włącz pada i przypisz go dla drugiej drużyny. Potem powinno być cały czas już dobrze (tzn. kumpel może sam drużynę wybierać). Oczywiście konfigurację wtedy też możesz zrobić. U mnie zadziałało :D Mam nadzieję że jakoś w miarę zrozumiale to opisałem (bo trochę śpiący jestem ;) ) i że pomogłem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...