Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Oprocz powiekszenia stadionu, o ktorym pisal juz Jedrek brakuje mi bardzo zmiennych warunkow pogodowych.

Gram caly sezon - nie dosc ze w ogole rzadko pada deszcz, - ba - juz luty, gram w Szkocji i ani razu go nie widzialem, to przydalby sie w innych ligach np snieg z deszczem. Szkoda.

 

Reprezentacja Holandii z wczorajszego meczu:

Edwin van der Sar

Dirk Marcellis

Andre Ooijer

Joris Mathijsen

Giovanni van Bronckhorst

Dirk Kuyt

Mark van Bommel

Rafael van der Vaart (82-Wesley Sneijder)

Nigel de Jong (14-Demy de Zeeuw)

Ryan Babel (69-Ibrahim Afellay)

Klaas Jan Huntelaar

 

 

Pełna 22 osobowa kadra:

Bramkarze: Edwin van der Sar (Manchester United), Henk Timmer (Feyenoord), Michel Vorm (FC Utrecht).

Obrońcy: John Heitinga (Atletico Madryt), Dirk Marcellis (PSV), Tim de Cler, Giovanni van Bronckhorst (obaj Feyenoord), Joris Mathijsen (Hamburger SV), Andre Ooijer (Blackburn Rovers).

Pomocnicy: Mark van Bommel (Bayern Monachium), Nigel de Jong (Hamburger SV), Orlando Engelaar (Schalke 04), Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart (obaj Real Madryt), Demy de Zeeuw (AZ), Ibrahim Afellay (PSV).

Napastnicy: Dirk Kuijt, Ryan Babel (obaj Liverpool), Robin van Persie (Arsenal), Klaas-Jan Huntelaar (Ajax), Arjen Robben (Real Madryt), Jan Vennegoor of Hesselink (Celtic).

 

Pozostałych wyszukałem i zamieniłem po prostu na najlepszych.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi koledzy, ale szczerze.

 

Czy FIFA 09 naprawdę pokonała PES-a 2009? Pes od zawsze, choćby nie wiem jak skaszaniony, miał swój genialny silnik gdzie można było klecić akcje jak się chce. Swoboda gry, animacje, realność - tego nie można zepsuć. Czy FIFA naprawdę to zmieniła i pokonała?

 

Grałem, ale chwilę i bez porównania do PES-a, więc nie mam jak samemu ocenić.

Odnośnik do komentarza

Stary - masz 26 stron, poczytaj te od polowy topicu, jak sie ukazala pelna wersja, wejdz na forum PES'a, poczytaj recenzje na sieci, bo chyba nikomu sie nie chce znowu tego samego powtarzac. Ja w PES'a nie gram juz od UEFA Euro 2008, po FIFA 09 za szybko do niego nie wroce (w skrocie)

Odnośnik do komentarza
Pes od zawsze, choćby nie wiem jak skaszaniony, miał swój genialny silnik gdzie można było klecić akcje jak się chce. Swoboda gry, animacje, realność - tego nie można zepsuć. Czy FIFA naprawdę to zmieniła i pokonała?

 

Grałem, ale chwilę i bez porównania do PES-a, więc nie mam jak samemu ocenić.

Wiesz, po paru sekundach pomyslalem, ze jezeli grales w FIFE i PES - chocby 2008, czy kazda inna czesc, to nadal dla Ciebie - "animacja i realnosc", to kup PES'a. :lol3:

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy Wy też tak macie czasem, że po pierwszej połowie nikną głosy użytkowników (na Live!)? Przez pierwszą połową jest bajer, a w drugiej, niezależnie od tego, czy gram 10 vs. 10, czy tylko rankingowy meczyk z kimś, nagle znikają wszystkie "głośniczki" i nastaje cisza. Wątpię, żeby nagle wszyscy zamilkli, bo rozmowa w pierwszej połowie zawsze jest wartka i ciągle ktoś coś gada, więc niemożliwe jest nagłe uciszenie się. Czy to, że nie mam podłączonego HS i słucham przez głośniki ma jakieś znaczenie..? Tzn. to, że ja nic nie mówię? W ogóle, o co kaman?

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś jak to w końcu jest z tymi ucieczkami? Zalicza zwycięstwa czy nie? Bo już się pogubiłem:P A może zalicza zwycięstwa, ale daje mało punktów? Grałem sobie dziś taki ciekawy mecz przez Xbox Live. W regulaminowym czasie gry było 0 - 0, lecz już na samym początku dogrywki udało mi się strzelić aż 3 bramki - cieszyłem się okropnie:P No ale po chwili rywal włącza menu, i ucieka z gry... Strasznie jest to denerwujące...

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Wie ktoś jak to w końcu jest z tymi ucieczkami? Zalicza zwycięstwa czy nie? Bo już się pogubiłem:P A może zalicza zwycięstwa, ale daje mało punktów? Grałem sobie dziś taki ciekawy mecz przez Xbox Live. W regulaminowym czasie gry było 0 - 0, lecz już na samym początku dogrywki udało mi się strzelić aż 3 bramki - cieszyłem się okropnie:P No ale po chwili rywal włącza menu, i ucieka z gry... Strasznie jest to denerwujące...

 

Zalicza, wystarczy grać i pamiętać swoje statystyki. Jeśli gościu wyjdzie z gry a miałeś wygranych 35 to po wejściu w statsy po takim niby meczu będziesz miał 36.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...