Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Da sie cos zrobic z tymi powtorkami po meczu/w przerwie meczu?Nie wiem czemu ale zawsze pokazuje mi tylko 3 najlepsze akcje w kolko i tyle,w PES albo wczesniejszych odslonach FIFA mozna bylo obejrzec wszystkie ciekawe strzaly i akcje,a tu dupa,nawet jak strzelisz 4 gole to ci pokaza 3 lub 2 i strzal.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupilem Fifke, pierwsze wrazenie srednie. Spodziewalem sie czegos lepszego po waszych komentarzach, ale byc moze tak jest bo wciaz nie moge sie odzwyczaic od Pesa 5 (ostatnia pilka w ktora gralem). Pogram wiecej to moze zdanie zmienie, mam teraz jedno pytanie.

 

Co oznacza ten wybor na samym poczatku gry pomiedzy poczatkujacym (pierwszy kontakt z pilka nozna na konsole), gram od czasu do czasu i futbol konsolowy to moja pasja (cos w tym stylu). Jakie korzysci daje jedna z wybranych opcji ? Da sie zmienic predkosc gry ? Jak tak to jak ?

Odnośnik do komentarza
Boze,jaki błąd dzisiaj miałem...

 

Gram meczyk z jakimś ziomem,strasznie wyrównany, w pewnym momencie strzelam bramkę...Ku mojemu zdziwieniu,gra zalicza trafienie jako mojego samobója!! Mecz oczywiście przegrywam 0:1. Zdarzyło się to wcześniej komuś?

 

BTW: jak ktoś chce popykać,niech uderza na gamertaga Tadekpl88

 

Miałem podobną akcję. Na szczęście nie w grze sieciowej, tylko przeciw konsoli. Grałem dość wyrównany mecz Wisłą Kraków z Legią i powiem tak - pamiętam, że strzeliłem jedną bramkę, a wygrałem mecz 2:1 - hmmm... ;). Jest jakiś bug z tym zliczaniem goli. Podobnie w komentarzu - prowadzę 3:0, a Szpaku mówi, że 2:0. No ale to tylko komentarz, więc mało istotne. W każdym razie patch na pewno jakiś się pojawi. W sumie wkurza mnie tylko jedna rzecz - w akcjach sam na sam często pomimo wciśnięcia strzału zawodnik nie robi nic, bramkarz rzuca mu się w nogi i po akcji. I niestety ma to miejsce praktycznie w każdym meczu. Nie mam pojęcia czy to bug, czy widzimisię twórców, czy też może dotyczy tylko poziomu World Class, ale tak czy siak potrafi być mocno irytujące, zwłaszcza w sytuacjach remisowych. Niemniej pomijając to gra naprawdę świetna jak dla mnie - widać wprowadzone zmiany - w Fifę 08 grałem namiętnie i 09, to olbrzymie zmiany w gameplay'u, praktycznie jakby się grało w zupełnie inną grę... no i te zachowania zawodników, przestrzelanie konsoli gdy strzela do pustej bramki i wreszcie bardziej aktywnie i znacznie mądrzej grający bramkarze (też nie zawsze, ale poprawa drastyczna) - no jestem pełen podziwu dla tempa, z jakim EA rozwija tę serię... mam 4 czy 5 nowych gierek, a gram cały czas w Fifę... ba, tak mnie wciągnęła, że dwóch nawet nie odpaliłem. Jak dla mnie wypas!

Odnośnik do komentarza

Od godz. gdzieś 14ej nie mogę zagrać meczu multi. Pisze, że nie znajduje przeciwników podobnych do moich umiejętności, gdy chcę sam założyć mecz to pisze, iż serwery są wyłączone i nie można grać. Mam nadzieję, że to chwilowe, sprawdzę później. Passa trwa. 20 Z i 2 P

Odnośnik do komentarza
A jak to bedzie z tym ADIDAS LIVE SEASON ? Podobno ma byc to platne. I troche lipa moze byc niektorzy beda miec uaktualnione statsy ale wiekszosc pewnie nie... W PESie przynajmniej maja byc updaty darmowe.

Wlasnie mysle zeby przerzucic sie na fifke ale ten problem mnie troche wstrzymuje bo lubie miec akutalne sklady i statsy ale nie mam zamiaru placic i to osobno za kazda lige (imho to przesada). Dlatego chyba jeszcze dam szanse PESowi.

Na ostatniej stronie instrukcji powinienes miec kod do ALS.Tym kodem mozesz uaktywnic usluge ale tylko dla jednej ligi.Reszta jest juz platna.

Odnośnik do komentarza

No panowie, jutro szykuje się całonocne granie w FIFE 09 przy napojach bezalkoholowych...

 

W końcu obadam, czy to w końcu FIFA króluje, czy może to tylko wydumany slogan marketingowy. W każdym razie nie mogę się doczekać, a już za jedyne 51 dni FIFA 09 przejdzie na moją własność wraz z Xboxem 360 :).

Odnośnik do komentarza

Gdańsk godzina 19.28, idę do MM po nową Fifkę na mojego kochanego żydboxa. Niestety, nie wiem, czy były koszulki czy nie, ale jedyne dostępne wersje gry to te na PS3 i PC. Pytam się sprzedawcę o edycję na XO - "niestety, już sprzedaliśmy" - odpowiada. Udałem się do Empiku i kupiłem za 179zł. Nie żałuję, po latach grania przesiadłem się z PESa. Na razie nie jest idealnie, wiadomo - pewne nawyki zostały, jednak gameplay w nowym dziele EA Sports ma taką siłę przyciągania, że 3 mecze temu miał być ostatni mecz. Gdyby nie to, że rano muszę wstać myślę, że zarwałbym całą nockę. Ostatni raz taką zajawkę miałem przy PES3. Ach, EA dziękuję Ci :)

Odnośnik do komentarza
A jak to bedzie z tym ADIDAS LIVE SEASON ? Podobno ma byc to platne. I troche lipa moze byc niektorzy beda miec uaktualnione statsy ale wiekszosc pewnie nie... W PESie przynajmniej maja byc updaty darmowe.

Wlasnie mysle zeby przerzucic sie na fifke ale ten problem mnie troche wstrzymuje bo lubie miec akutalne sklady i statsy ale nie mam zamiaru placic i to osobno za kazda lige (imho to przesada). Dlatego chyba jeszcze dam szanse PESowi.

Super stary - w zadnym jeszcze nie byl updatu - ani w PES 6, ani w 2008, ZERO, ale pewnie jak Konami mowi, ze teraz bedzie, to na bank bedzie. LOL.

W FIFIE sklady pobierasz za darmo - przed kazdym meczem rankingowym masz pobieranie skladow i o ile sie nie myle, po meczu mozesz zachowac je.

Co do statystyk - sorry, ale co tygodniowe statystyki wszytskich lig - nie dziwi mnie to, ze chca miec za to placone, z ta roznica, ze w FIFIE nie ma wiekszego problemu z Cyborgami, jak w PES, wiec raczej w pileczce Konami przydalaby sie taka opcja.

Odnośnik do komentarza

Da sie w trybie menedzerskim zobaczyc gdzies asysty?Ciagle tylko bramki,kartki i shit,gdzie sa asysty do cholery...?

Jako zatwardzialy gracz w PES"a mam kolene pytanie,da sie jakos zastawiac cialem po przyjeciu pilki?bo trace ja jak dziecko.

No i czy replaya w przerwie meczu/po zakonczeniu sa od nas nie zalezne czy da sie ustawic skroty z calego meczu,a nie tylko 3-4 akcje na krzyz?

Odnośnik do komentarza

Replaye są takie a nie inne, lipnie to wygląda ale na co mi to skoro strzelam sukcesywnie masę bramek.

 

Da się zastawić. Trzymaj tylko RT a chłopek zastawi piłkę ciałem i przeciwnik będzie miał nieco utrudnione zadanie. Po co zastawiać się? 3, 4 podania z klepki i obrona rozklepana.

Odnośnik do komentarza
Glupie jest to, ze w trybie menadzerskim jak rozbudowujemy stadion to mimo jego wielkosci caly czas gramy na tym samym.

Szkoda - w kazdej FIFIE jest wlasnie tak samo ! Mogliby w koncu chocby podmiane stadionu robic, na jakis wiekszy, albo murawe zmieniac - cokolwiek.

Co do asyst - tez nigdzie tego nie widze ! jakby o tym zapomnieli.

 

Grajac w tryb menadzerski juz sobie wyobrazam, co to bedzie w BE A PRO ! ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...