Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Cale zycie gralem w PES,ale gdy zobaczylem Fifa 08,zaczalem miec watpliwosci czy by nie przeskoczyc,ale bylem twardy i zostalem przy PES 08.Teraz wyszla Fifa 09,pogralem w demo i rzucilo mnie na kolana,JEZU JAKI REALIZM!Dodatkowo te komentarze o tej grze tutaj,mialem poczekac az cena gry spadnie w dol ale chyba jutro wyskocze po Fifke 09 i kupie bez zastanowienia.

Dziwnie mi tylko,bo zawsze mialem fife za shit,PES forever itd,no ale chyba warto zainwestowac.

 

Jak tam wyglada polska liga?

Jak sie prezentuje PL wersja,bardzo skopana czy nie bac sie?

Odnośnik do komentarza

Zagrałem 4 mecze w sieci - dwie wygrane normalnie (zawodnik nie opuścił meczu) zaś dwa kolejne dwóch pacanów przerwało mecz bo wysoko przegrywali. O co mi chodzi, zapytacie, otóż: w statystykach rankingowych mam "-" - wygrane, przegrane, remisy itd. ciągle mam "-". O co chodzi? nie zlicza statystyk.

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanko - jak zdobyć te acziwy?

Eat my chip

Score by chipping the keeper in a match

In off

Score off the woodwork in a match

Za cholere nie wiem jak mam je zdobyć <_<

Pierwsze nie wiem, zas w drugim musisz po prostu zdobyc bramke od slupka.

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanko - jak zdobyć te acziwy?

 

 

%20GriZw==.jpg

Eat my chip

Score by chipping the keeper in a match

 

UPyO1Z4=.jpg

In off

Score off the woodwork in a match

 

Za cholere nie wiem jak mam je zdobyć <_<

 

1 lobnij bramkarza w meczu

2 strzel gola od słupka

 

powodzenia

Hmm... Z tym pierwszym ok, ale drugi mi się nie podoba, bo już kilkukrotnie zdobyłem bramkę w ten sposób, czy nawet od poprzeczki i słupka, a acziwa ani widu, ani słychu :(

 

Swoją drogą, to z którego miejsca w polu trzeba zasadzić bramkę, żeby dostać tego acziwa?

 

Screamer!

Score from over 30 yards out in a match

 

Odnośnik do komentarza

In Off masz za zdobycie bramki od poprzeczki lub spojenia(tak mi sie zdaje ze wtedy go wlasnie dostalem).Mi sie wiekszosc tych glupich udalo juz zdobyc jak po strzale z przewrotki czy po szczupaku :]

Taktyka u mnie prosta 1-4-3-1-2

Trojka w pomocy blisko srodka jeden cofniety napastnik i dwojka z przodu.Taktyka pressing i krotkie podania w srodku pola.

Odnośnik do komentarza
Weź np; Real Madryt(Sneijder) daj się sfaulować na 20 metrze następnie uderz mocno w górny róg z bramkarzem ;)

Można jakoś się zablokować lub symulować faul tak aby zawodnik mnie sfaulował ?

Zagraj z kolegą albo zacznij biegać przy polu karnym w końcu sfauluje(albo odbierze gałe :P )

 

Ma ktoś rady na rzuty wolne oraz ten strzał z szczupaka, bo raz na rok wychodzi mi :x ?

Weź np; Real Madryt(Sneijder) daj się sfaulować na 20 metrze następnie uderz mocno w górny róg z bramkarzem ;)

 

Hm a jak ustawić zawodnika, żeby strzelił w ten górny róg ;)

 

Mur masz po prawej bramkarza po lewej.Napie'rdalasz w okno przy bramkarzu trzymając strzał + przycisk odpowiadający za mocny strzał(left bumper) i gol ;) .Trzeba poćwiczyć to trochę w końcu wpadnie ;)

Odnośnik do komentarza

A jak to bedzie z tym ADIDAS LIVE SEASON ? Podobno ma byc to platne. I troche lipa moze byc niektorzy beda miec uaktualnione statsy ale wiekszosc pewnie nie... W PESie przynajmniej maja byc updaty darmowe.

Wlasnie mysle zeby przerzucic sie na fifke ale ten problem mnie troche wstrzymuje bo lubie miec akutalne sklady i statsy ale nie mam zamiaru placic i to osobno za kazda lige (imho to przesada). Dlatego chyba jeszcze dam szanse PESowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...