Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Co do wersji językowych to pamiętam że edycja '07 u nas zawierała języki słowiańskie i jeżeli mnie pamięć nie myli to nie było nawet angielskiego. Na Europę pewnie są ze trzy cztery wersje, więc najlepiej kupić w Polsce i mieć pewność że dostanie się to co się chce, a za granicą dużo taniej i tak się nie znajdzie w tej chwili.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę,że zbierzemy 11 graczy posiadających PS3 i grę Fifa 09 i utworzymy drużynę forum psx extreme ,która będzie postrachem online'owych boisk całego wirtualnego świata i pokażemy wszystkim,że w Polsce gracze potrafią grać w piłkę!!(dla niewtajemniczonych fifa09 w wersjach na next geny będzie posiadała tryb klanowy,w którym będzie się tworzyło własne drużyny i walczyło z innymi-będą nawet możliwe transfery graczy online między zespołami/klanami)

 

PS.jako,że ja zaproponowałem ten pomysł pierwszy mam nadzieję,że wszyscy będą chcieli moją skromną osobę na stanowisko managera/założyciela tego klanu/drużyny :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy w temacie, ale:

 

Electronic Arts Polska partnerem Legii

 

19 września Legia podpisała umowę o współpracy z firmą Electronic Arts Polska. Na jej mocy producent gry FIFA 09 stał się oficjalnym partnerem stołecznego klubu. Zakres współpracy obejmować będzie między innymi wspólne działania marketingowe i reklamowe. Trener i zawodnicy uczestniczyć będą we wspólnych akcjach firmy i klubu. Stołeczna drużyna będzie też odwzorowana w grze FIFA 09.

"Teraz każdy kibic będzie miał okazję zagrać legionistami na wirtualnej murawie. Natomiast podczas spotkań z piłkarzami, z okazji premiery nowej gry, fani otrzymają możliwość zmierzenia się z nimi na ekranie" – powiedział Kornel Eljaszewicz, szef marketingu warszawskiej Legii.

 

"Umowa jest naturalnym krokiem naprzód we współpracy Electronic Arts Polska z Legią Warszawa, którą mamy przyjemność prowadzić od 4 lat. Warszawska Legia była pierwszym polskim klubem, który pojawił się w grze i od wydania gry FIFA 06 gracze co roku mają możliwość wybrania tego klubu spośród wielu innych drużyn – mówi Tomasz Jarzębowski, Product Manager EA Sports na Europę Środkową i Wschodnią.

Odnośnik do komentarza

Czekam na razie na jakies testy trybu 10vs10, interesuje mnie czy nie bedzie lagow i czy inteligencja bramkarzy nie bedzie doprowadzac od szewskiej pasji ;] Jak w testach potwierdza ze bedzie rewelacja, to kupuje i jestem redi do stworzenia jakiegos bocznego obroncy i puszczeniu go w miedzynarodowe boje ^^ Zobaczymy tylko, czy szybko przestawie sie na system fifowski, bo ostatnia Fife jaka meczylem caly rok byla 98 ;]

Odnośnik do komentarza

Najsmieszniejsze jest to, ze dali mozliwosc zmiany ustawien pada, na co zawsze czekalem, ale po zmianie na dokladnie takie przyciski jak w PESie gra mi sie zupelnie nie wygodnie :lol: Jednak kontrola tempa pod lewym spostem i sprint pod prawym sprawdza sie rewelacyjnie i o wiele wygodniej niz oblozenie w PESie, pewnie przez mozliwosc wykonywania trickow prawa galka. Tak czy siak - jestem juz tak przyzwyczajony do ustawien alternatywnych, ze jedyne co zmieniam to galke na krzyzak. ;)

Odnośnik do komentarza
Ostatnia Fife jaka meczylem caly rok byla 98 ;]

Ja podobnie, był to worldcup98, a później 10 lat ISS, PES, no może 8 lat, bo nie dałem się dymać tym kukiełkom. Żeby tylko w wersji PL był angielski komentarz dostępny, bo zdzierżyć szpaka na żywo jest ciężko, a co dopiero grając masę meczów na Xie. Jak wiekszość się napaliłem na 10 vs 10, obaczymy jak to się sprawdzi, ale jestem na tak;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...