Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ofc, pierwszy chętny.

Gierkę będę miał tuż po premierze i pierwsze co śmigam na 10 vs 10

 

Tylko odniośnie tych klanów to jest pytanie.

Wiadomo czy ten cały klan będzie budowany na prawdziwej drużynie np. ManU, Lyon itd. czy gramy własnymi zawodnikami tworząc drużynę, a wygrywając mecze podwyższamy ich overall'a.

Odnośnik do komentarza

mam wersje na ps3-grafika ładniejsza niż w demku(min lepsze zachowanie publiczności),stabilniejsza animacja w powtórkach.na serwery EA nie mogę wejść-czyżby była blokada do czasu oficjalnej premiery gry?Co dziwne gra chodzi super płynnie za wyjątkiem jednego stadionu-wybieram stadion 23 maja i wtedy gra dziwacznie wcina jakbym grał na jakimś starym 486,na każdym innym stadionie jest cud miód i maliny :) Czy ktoś kto ma wersje na ps3 może potwierdzić czy u niego jest to samo?

 

PS.Polski komentarz rox :)

 

edit-jednak idzie grać online ,widocznie coś miałem z netem lub EA z serwerami :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
mam wersje na ps3-grafika ładniejsza niż w demku(min lepsze zachowanie publiczności),stabilniejsza animacja w powtórkach.na serwery EA nie mogę wejść-czyżby była blokada do czasu oficjalnej premiery gry?Co dziwne gra chodzi super płynnie za wyjątkiem jednego stadionu-wybieram stadion 23 maja i wtedy gra dziwacznie wcina jakbym grał na jakimś starym 486,na każdym innym stadionie jest cud miód i maliny :) Czy ktoś kto ma wersje na ps3 może potwierdzić czy u niego jest to samo?

 

PS.Polski komentarz rox :)

 

edit-jednak idzie grać online ,widocznie coś miałem z netem lub EA z serwerami :)

 

Dokladnie tak - u mnie tez gra rwie strasznie na tym stadionie... :| WTF czyzby stadion zostal dodany na szybko? Pod sam koniec developingu?

 

Odnośnik do komentarza

lagi w online-zagrałem 3 mecze,w dwóch wporzo w jednym tak lagowało,że nie dało się grać,piłkarze nie reagowali na komendy i dostałem 5-0 w plecy :P (pozostałe dwa mecze to oczywiście moje zwycięstwa :)).W pudełku na instrukcji jest kod do odblokowania jednej darmowej ligi w live adidas sezon-tak więc nie jest prawdą,że darmową ligą jest tylko angielska-może a nie musi,sami wybieramy.Dużo opcji personalizacji w online-rankingi tygodniowe,dzienne,krajowe.

 

Co do stadionu legii-liczę na szybki patch,pech chce ,że akurat ten stadion jest zwalony,więc odpada tryb menadżerski polską ligą bo 99% meczy odgórnie jest granych na tym stadionie

 

Xymek podaj PS ID

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...