Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Kogo obchodzą ryje zawodników podczas meczu na kamerze wide ? Powtórkami się nie podniecam za bardzo . A teraz pytanie . Czy cała Premierleague jest na licencjach ? Bo gram tylko w tą ligę a w PESie to wiadomo jak było :huh:

 

Cała :D Nie wiem o co chodzi z tym stadionem 23 maja... U mnie nic nie skacze, nie przerywa, nie przycina... :huh:

Odnośnik do komentarza
Czyli nie da rady zapisywac replay'ow na dysku? Jezeli tak to jak dla mnie WIELKI minus dry.gif Uwielbialem zbierac "powtorki" ladnie strzelonych bramek, a potem robic z nich takie kompilacje i mialem nadzieje, ze z Fifa09 dalej bede to robil...

 

Brameczki uploadujesz na specjalną stronę http://www.eafootballworld.com/en_GB/ skąd możesz ściągnąć na dysk pc. Podobnie jak w zeszłym roku...

Odnośnik do komentarza

a co w rzeczywistosci moze non stop leca bramki z daleka ? hehe :) ja w 08 gram 3 dni i 2-3 bramki z daleka strzelilem, ale ciezko jest , wedlug mnie to dobrze :)

 

w demku 09 strzelilem tez pare razy z daleka 8) nie ma latwo jak w pes ze biegniesz adriano pod katem, walisz cepa i masz bramke :rolleyes:

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam taki problem. Podczas pierwszego uruchomienie gry pojawiło się info o aktualizacji, a więc dałem tak. Aktualizacja się chyba zrobiła, lecz FIFA nie chciała się uruchomić (cała konsola się zwiesiła). A więc włączyłem konsolę na nowo (podłączoną do neta), i gdy pojawia się komunikat "jesteś zalogowany do Xbox Live", od razu konsola się wiesza. I tak za każdym razem. Natomiast gdy włączam konsole niepodłączoną do internetu, to wszystko jest ok. Wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Kurde panowie- nie wiem czy demko udostępnione niedawno na psstore/XL było stare czy co ale grafika w pełnej wersji jest ZAUWAŻALNIE lepsza niż w tym demie.

 

A na stadionie 23 maja nie da się grać. Paranoja. Na tym satdionie gra gorzej chodzi niz Pes 2008 przed patchami:/ Granie w polską lige nie ma sensu póki co.

 

Ps. Wysyłajcie zaproszenia na jakimiec88 (ps3) brachol mój szuka sparring partnerów a jest cholera dobry:D

Odnośnik do komentarza
Kurde panowie- nie wiem czy demko udostępnione niedawno na psstore/XL było stare czy co ale grafika w pełnej wersji jest ZAUWAŻALNIE lepsza niż w tym demie.

 

A na stadionie 23 maja nie da się grać. Paranoja. Na tym satdionie gra gorzej chodzi niz Pes 2008 przed patchami:/ Granie w polską lige nie ma sensu póki co.

 

Ps. Wysyłajcie zaproszenia na jakimiec88 (ps3) brachol mój szuka sparring partnerów a jest cholera dobry:D

proponuje sparing ze mną :) rozwalę twojego brachola :P

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam taki problem. Podczas pierwszego uruchomienie gry pojawiło się info o aktualizacji, a więc dałem tak. Aktualizacja się chyba zrobiła, lecz FIFA nie chciała się uruchomić (cała konsola się zwiesiła). A więc włączyłem konsolę na nowo (podłączoną do neta), i gdy pojawia się komunikat "jesteś zalogowany do Xbox Live", od razu konsola się wiesza. I tak za każdym razem. Natomiast gdy włączam konsole niepodłączoną do internetu, to wszystko jest ok. Wie ktoś o co chodzi?

 

Spko, jestes n-ta osoba, ktora to ma.

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam taki problem. Podczas pierwszego uruchomienie gry pojawiło się info o aktualizacji, a więc dałem tak. Aktualizacja się chyba zrobiła, lecz FIFA nie chciała się uruchomić (cała konsola się zwiesiła). A więc włączyłem konsolę na nowo (podłączoną do neta), i gdy pojawia się komunikat "jesteś zalogowany do Xbox Live", od razu konsola się wiesza. I tak za każdym razem. Natomiast gdy włączam konsole niepodłączoną do internetu, to wszystko jest ok. Wie ktoś o co chodzi?

 

Spko, jestes n-ta osoba, ktora to ma.

 

A jak wyczyscicie cache i sciagniecie jeszcze raz aktualizacje to znowu tak jest ?

Odnośnik do komentarza

Mozliwe ze tak jest jak sciagasz cos z MArkpetplace i grasz w FIFE.

 

Sciagalem dzisiaj demo PES'a i gralem w FIFE...nagle zawias i wyzej opisana sytuacja, zaraz po zalogowaniu do XBL zawias. Odlaczylem konsole od netu, usunalem sciagnie dema wlaczylem i...dziala...

 

W demie juz byl taki BUG ze jak cos sciagales i grales to w momencie ukonczenia sciagania FIFA sie wieszala.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...