Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

są wszystkie zespoły(baa nawet w rest of world jest Zagłębie Lubin) ale Polonia Warszawa,Śląsk Wrocław i Piast Gliwice nie mają licencji na strój i herb.

Na chwilę obecną nie da się grać w ekstraklasie-bardzo mocne są te zwolnienia.Kurcze na tyle stadionów akurat na tym jednym gra musi zwalniać...

 

nie wiem jak z wersją na x360,może tam nie ma tego głupiego błędu

 

ps.polski komentarz jest zacny-aż się zdziwiłem :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
są wszystkie zespoły(baa nawet w rest of world jest Zagłębie Lubin) ale Polonia Warszawa,Śląsk Wrocław i Piast Gliwice nie mają licencji na strój i herb.

Na chwilę obecną nie da się grać w ekstraklasie-bardzo mocne są te zwolnienia.Kurcze na tyle stadionów akurat na tym jednym gra musi zwalniać...

 

nie wiem jak z wersją na x360,może tam nie ma tego głupiego błędu

 

ps.polski komentarz jest zacny-aż się zdziwiłem :)

 

Dzięki za info,generalnie Fifę kupię specjalnie dla ligi Polskiej, mam nadzieję że ktoś w wersji na X360 napisze, czy również pojawia się ten problem...ale wpadka EA, nie ma co, można by w sumie zadzwonić i poinformować i spytać kiedy można się spodziewać patcha :)

Odnośnik do komentarza

jest tryb menadżerski gdzie można kupować zawodników,mamy skautów których wysyłamy w poszukiwaniu talentów,możemy rozbudować stadion,podpisujemy umowy sponsorskie,po sezonie dostajemy oferty pracy w innych klubach itp.

 

Jednak LM nie ma - ta w tym roku na licencji PES

 

PS.Czy mi się wydaje czy zresetowało statystyki online z wczoraj?bo zagrałem dziś 4 mecze i jestem pierwszy w Polsce i pisze ,że tylko 4 razy grałem(a już co najmniej 10 meczów zagrałem),a niektórzy wczoraj rozegrali po 20 meczów i nie ma ich w rankingu

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Czy ktoś kto zamawiał Fife 09 w sklepie PE za pośrednictwem kuriera dostał już przesyłkę?

Ja dzwoniłem do firmy kurierskiej i powiedziano mi, że przesyłka jest w trakcie realizacji i powinienem ją dostać dzisiaj do godziny 17-tej.

Niestety nie chciano mi podac numeru bezpośrednio do gościa który wiezie moją Fifke.

 

Coś czuję, że dzisiaj paczki nie dostanę :angry:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

ta, ja coś czuje, że niedostane w tym tygodniu, a jak będzie dobrze to może łaskawie w przyszłym, co mnie podkusiło na tą ultime.

 

 

edit: hehe napisałem im maila, czy mają zamiar wysłać tę gre tak żeby doszła w dzień premiery, bo nie po to składałem zamówienie na preordera, żeby grać tydzień później, to mi po 20 min. przyszło, że zamówienie zostało zrealizowane, hehe, dobrzy są niema co :D

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Ja dostalem przesyleczke z Fifą 09 dzis w poludnie - i pytanko takie male ... dlaczego nie moge znalezc wyboru jezyka ktory w demku z marketplacu pokazywal sie automatycznie po ucruchomieniu gry ! nie mam polskiego komentarza i wszystko jak w pysk strzelił jest IN INGLISZ ? Odrazu dodaje ze nie strzelam focha tylko pytam sie grzecznie bo z fifą nie mialem doczynienia od 98 roku i dopiero ta wersja skusila mnie zeby szmal swoj ciezko uciułany na nia przeznaczyc .

 

PS. Mysle ze do konca tyg giereczka powinna do was dotrzec w wiekoszci - ja mieszkam z 10 km od redakcji wiec moze dlatego mam szybko

Odnośnik do komentarza

ja mam fife 09 ze sklepu psx extreme(jak to dobrze,że Chorzów jest tak blisko-pozdro Sojer:P) i od wczoraj się nią bawię.Okładka ,pudełko,wszystko po polsku.Dziwne,że ktoś tu pisze,że ma wszystko po angielsku-bo na 99% w wersji polskiej nie ma tego języka do wyboru-jest francuski,węgierski,czeski,chyba włoski ale języka synów albionu to już nie

 

ps.czekam dalej na patch do tego stadionu 23 maja-nawet Gerath ,który stronę wcześniej pisał,że stadion u niego chodzi ok,dziś już na innym forum przyznał,że jednak też ma na nim zwolnienia

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
No wlasnie HITEM jest to ze PO POLSKU ! Okladeczka polska , informacja (polska wersja jezykowa - dubbing) i ze komentuje slawetny duet dario i wlodek a na plyteczce sprawdzilem wszystkie potencjalne miejsca gdzie mogloby to byc i ... ni ma ! Ja juz chyba za stary jestem na to granie i niedowidze moze ...

 

pudełko-strona tytułowa

 

prawy dolny róg- cytat"komentują Dariusz Szpakowski Włodzimierz Szaranowicz"

lewy dolny róg nad napisem 3+ cytat "polska wersja językowa"

 

I w grze od razu masz wybór języka-serio nie masz polskiego do wyboru tylko angielski?

Odnośnik do komentarza

Ja mam w wersji na 360 i z adnotacją na pudełku że instrukcja+txt na ekranie są pl a tym czasem język w grze eng i nie bardzo jest możliwość zmiany(dash Eng sprawdzę na PL)

 

e:Język zależy od języku dasha, a z poziomu gry można wybrać między komentarzem eng/rus/pl

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...