Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

ale ludzie przesadzacie, na pecetach graliscie z minimalnymi detalami i chrupiaca grafa i nie narzekaliscie. przeszedlem bayo 2 razy i czasami moze bylo wolniej ale nie robcie tragedii jakby niewiadomo jaki to byl crap.

Tu nie chodzi oto ,ze ta gra jest zje.bana na PS3 (a moze i oto xD) .Tu sie rozchodzi oto ,ze na niby mocniejszym sprzecie Bayonetta lyka palke ,a na Xboxie rusza sie jak baletnica ... i to mnie wlasnie boli ,bo gdyby na obydwu konsolach ta gra byla by jak port z PS3 to nie bylo by takiego krzyku ,a tak to du.pa blada . A w ogole najbardziej to mnie rozwala tekst kolesia : "(...)the PS3 version would be the best it could be," :potter: Rodzyn roku ten port!

 

Btw. jest tu cos na wzor Bloody Palace z DMC?

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

ale ludzie przesadzacie, na pecetach graliscie z minimalnymi detalami i chrupiaca grafa i nie narzekaliscie. przeszedlem bayo 2 razy i czasami moze bylo wolniej ale nie robcie tragedii jakby niewiadomo jaki to byl crap.

ja zawsze robilem tak

- wszystko na low nawet do rozdzialki 640 kosztem fpsow

- jesli to nie podzialalo to gra czeka na konsole lub za pare lat jak komputer bedzie lepszy

 

Niech ktos wypowie sie z takich zwyczajnych graczy ile mu ta gra zajela. Oraz co jest mozliwe do robienia badz odblokowywania po skonczonej grze

Odnośnik do komentarza

A ja byłem tak głupi, że się zastanawiałem nad zakupem pełnej wersji, ale o takim czymś to ja nie wiem co powiedzieć. Nie gadajcie mi tutaj także o PieCowych grach, który nigdy nie są optymalizowane pod troszkę słabszy sprzęt. Nie wiem też co za desperat grał w rozdzielczościach poniżej HD i detalami na low(mnie taki Dragon Age w 720p na medium razi brzydotą), chyba że lubi się patrzeć na kaszankę. Demko jednak miało rację z napisikiem na końcu "fucked up by Sega". Nie wiem też po cholerę priorytetową platformą jest jakiś Xbot 356 brrr co za czasy. Wątpliwe jest, że cokolwiek zostanie poprawione do premiery EU, więc się powstrzymam z dalszym jechaniem tego portu. Na X360 grają w Bayonettę, na PS3 jest Failonetta : /

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

A ja byłem tak głupi, że się zastanawiałem nad zakupem pełnej wersji, ale o takim czymś to ja nie wiem co powiedzieć. Nie gadajcie mi tutaj także o PieCowych grach, który nigdy nie są optymalizowane pod troszkę słabszy sprzęt. Nie wiem też co za desperat grał w rozdzielczościach poniżej HD i detalami na low(mnie taki Dragon Age w 720p na medium razi brzydotą), chyba że lubi się patrzeć na kaszankę. Demko jednak miało rację z napisikiem na końcu "fucked up by Sega". Nie wiem też po cholerę priorytetową platformą jest jakiś Xbot 356 brrr co za czasy. Wątpliwe jest, że cokolwiek zostanie poprawione do premiery EU, więc się powstrzymam z dalszym jechaniem tego portu. Na X360 grają w Bayonettę, na PS3 jest Failonetta : /

 

 

Dwóch niemieckich recenzentów już ma pełną europejską wersję gry. SEGA nie wprowadziła ŻADNYCH poprawek. Cóż, SEGA ode mnie kasy nie dostanie.

Odnośnik do komentarza

A ja byłem tak głupi, że się zastanawiałem nad zakupem pełnej wersji, ale o takim czymś to ja nie wiem co powiedzieć. Nie gadajcie mi tutaj także o PieCowych grach, który nigdy nie są optymalizowane pod troszkę słabszy sprzęt. Nie wiem też co za desperat grał w rozdzielczościach poniżej HD i detalami na low(mnie taki Dragon Age w 720p na medium razi brzydotą), chyba że lubi się patrzeć na kaszankę. Demko jednak miało rację z napisikiem na końcu "fucked up by Sega". Nie wiem też po cholerę priorytetową platformą jest jakiś Xbot 356 brrr co za czasy. Wątpliwe jest, że cokolwiek zostanie poprawione do premiery EU, więc się powstrzymam z dalszym jechaniem tego portu. Na X360 grają w Bayonettę, na PS3 jest Failonetta : /

 

 

Dwóch niemieckich recenzentów już ma pełną europejską wersję gry. SEGA nie wprowadziła ŻADNYCH poprawek. Cóż, SEGA ode mnie kasy nie dostanie.

 

Tak chciałem zagrać w tą perełkę, a tutaj zdziwko dziwko, nie mam X360 więc tak jakby nie mam po co kupować. Szkoda że urządzili sobie kpinę z ludzi i jestem cholernie zszokowany, że takie coś przeszło jakiekolwiek testy, a raczej to utwierdza mnie w przekonaniu, że takie coś jak beta testy itd. to bujda na resorach. Przykro mi i tyle : /

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=XXxgPKw2v7Y

Czy ja mam problemy z percepcją , jestem ślepy czy ta gra po prostu tak tnie na xboxie? :mellow: Przez chwile myslalem ,ze to demo na PS3 ,ale jednak klawiszologia nie kłamie ... a moze mam zje.banego kompa ? :potter:

 

Zawsze mozna sobie wmawiac, ze nie jest tragicznie ;) A to jest przeciez lepsza wersja. Smutne SEGA, smutne.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

sciagnalem sprawdzilem i powiem ze nie wyglada zle patrzac na grafike.

albo ja mam takie niskie wymagania ;)

 

co mnie smieszy to te endingi walk z bossami.

oczywiscie swieci golym tylkiem a kamera robi jeszcze jakiez zblizenia z kazdej strony :rolleyes:

ciekawe jak to wplywa na sprzedaz hehe

Odnośnik do komentarza

Ja to juz chyba swiruje ,albo rzeczywiscie wczorajsze demko wyglada lepiej niz demo japonskie... Wydaje mi sie ,ze kolory sa zywsze ,ostrzejsze , animacja tak nie skacze (bardzo latwo to zauwazyc przy stosowaniu Torture Attack)... chyba ,ze po prostu we lbie mi zaczyna odwalac i tak strasznie chce ,aby wersja na PS3 byla jak najlepsza -_-

Teraz tylko musze isc do braciaka i zobaczyc jak to wszystko prezentuje sie na Xshicie ... pewnie level "Clock Tower" mnie rozj.ebie doszczetnie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...