Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

:diablo::diablo: Brawo Milan. Co prawda nie wierzyłem w zwycięstwo, ale przy tak słabym Realu jednak się udało wygrać tak ostatnio słabemu Milanowi. Chyba jakieś przebudzenie po wygranej z Romą, teraz 2-3 z Realem na ich terenie, to się ceni.

Powinno być co prawda 2-4, ale zostawmy to.

 

Można narzekać na Seedorfa, Pirlo i Pato ale dziś pokazali że nie tylko biegają po boisku. Dobrze że Kaka nie pokazał co potrafi i zlitował się nad kolegami.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie smieje z Milanu,widze ze meczyk byl naprawde pieknie ustawiony.I to jest wlasnie mecz druzyn,ktore sponsoruje najwiekszy buk jakim jest bwin.Zarobil sobie kilka(set?) baniek na takim ladnym meczyku;)

 

 

Śmieszny mecz, pełno strat z obu stron, strzały w trybuny itp. Milan dostaje z Zurychem, Real dostaje z Milanem..cóż w tym roku chyba nici nawet z 1/8. Wczorajsza porażka Barcelony juz sie mniej śmieszna wydaje przy tym.

 

 

Bo rację ma Faranell - ustawka. Nic więcej, dzieciaki się jarają.

Odnośnik do komentarza

No i po meczu.

 

1. Po pierwsze, kolejny mecz pokazal, ze jestem najwiekszym futbolowym znawca na forum. Ogladanie livescore'a i zbieranie plakatow z bravo sport nie wystarczy, by sie znac na futbolu. Na dobry poczatek proponuje ogladac mecze, a po zaliczeniu parunastu zapraszam do moich postow, by miec najszerszy mozliwy oglad na kazde spotkanie i sytuacje poszczegolnych zespolow.

 

2. Po drugie, mecz pokazal ,ze Real moze sobie wygrywac w tej swojej smiesznej lidze hiszpanskiej, natomiast w starciu z powaznym zespolem jest zwyczajnie marny. Przegrana z u siebie, z niemajacym ochoty do gry, stojacym Milanem, gdzie w bramce stoi 3 bramkarz druzyny i daje przy okazji 1 bramke? W Serie A Galacticos toczyliby zapewne fascynujace pojedynki z Bologna w walce o utrzymanie. Wystarczylo kilka minut, gdy Milanowi zachcialo sie zagrac jak z powaznym przeciwnikiem (przeciez dwie porazki z rzedu z tak cienkimi zespolami jak Zurich, czy Real to juz przesada, get real), by rozklepac Real jak dzieci. Juz wiecie czemu w klasyfikacji najlepszych zespolow w historii nie bierze sie pod uwage pucharow krajowych? I dlaczego to Milan byl losowany z 1 koszyka? No wlasnie. Nie ta liga, doslownie i w przenosni.

 

Nie chce nic mowic, ale w fazie pucharowej, Real spotka sie juz zespolem, ktory zapewne potraktuje ich powaznie, wiec wiecie co....Real 1/8.

 

 

Aha, Kaka to faktycznie byl rewelacyjny zakup, klekajcie narody BUAHAHAHAHAHAHA.

Odnośnik do komentarza

1. Po pierwsze, kolejny mecz pokazal, ze jestem najwiekszym futbolowym znawca na forum.

O ile pamiętam, to napisałeś przed meczem mniej więcej tyle, że Milan może przegrać, albo może wygrać. Niesamowite masz zdolności.

 

Prawda?

 

 

81302e9bb0e3583a941aef2bb8f3eae0,5,1.jpg

 

Nie rozumiem tych złych komentarzy o Realu, przecież Real miał aż 13 rzutów rożnych!

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak Obsolete komentował transfery Milanu i jak reszta naskakiwała na niego za banialuki jakie wypisywał...well...IN YOUR FACE MUTTAFUCKERS!!! Nie jestem jakimś tam wielkim fanem Milanu, ale pokazali, że bez tych "iluśtammilionowych" zawodników potrafią grać piłkę marzeń, potrafią z sytuacji stworzyć bramkę-cudo. Potrafią być drużyną w momencie kiedy Real nią nie był. Nie można zawierzać jednemu zawodnikowi zwycięstwa (mowa o Ronaldo). Należy grać tym co się ma i być skutecznym. Pretensji do Casillasa nie mam - nawet najwięksi bramkarze w historii piłki nożnej mają swoje słabe dni i dziś był jego, ale to co wyrabiał Pato (ten zwód mijający, bodajże, Drenthe to był majstersztyk w pełnym tego słowa znaczeniu, nie wspominając bramek) dał z siebie tyle ile pomieściło jego serducho i konto z zarobkami.

 

Generalnie jestem fanem FCB z Hiszpanii, ale Milan zaoferował największe widowisko i pewnie najładniejszą bramkę sezonu (Pirlo).

 

Co również zaobserwowałem to mnóstwo strzałów z dystansu obu drużyn. Niektóre parady bramkarzy przyprawiały o łapanie się za głowę z zachwytu...niektóre z rozpaczy. Ale koniec końców otrzymaliśmy to co powinniśmy byli otrzymać - football na najwyższym poziomie. Teamy stworzyły widowisko na miarę finału. Szkoda, że się tam nie spotkają.

Odnośnik do komentarza

pokazali, że bez tych "iluśtammilionowych" zawodników potrafią grać piłkę marzeń

Dla ciebie piłka marzeń polega na tym, że grasz totalne dno przez 60 minut, a później jednemu zawodnikowi wychodzi strzał życia? No cóż, kwestia gustu.

 

Real...co? PATO!!

ogólnie to Hala! Dzieci Madrytu.

Nie zrozumcie nas kibiców Milanu zle, nie chodzi o to że wygraliśmy z Realem na ich stadionie. Chodzi o to że Milan będąc teraz w kompletnym dołku, potrafi się zmotywować i ograć wielkiego faworyta. I z tego ta radość.

 

Co do Didy.- wpuścił jedną szmatę, ale Cassilas zawstydził Didę, wpuścił dwie szmaty. Ogólnie czasy obojga się już kończą.

Odnośnik do komentarza

W sumie ta kolejka ligi mistrzów, to jakiś kosmos, faworyci dostają manto i to często na swoim terenie. Milan wykrztusił resztki swojej dawnej wielkości, o której wciąż pisze Obso (tyle,że w czasie rzeczywistym), ale czy naprawdę myślicie, że to nie jest ostatni łyk powietrza przed zatonięciem? Zobaczymy, bo jak nie lubię tego zespołu, tak wolałbym, żeby Barca trafiła na mocny Milan, a martwi degrengolada, jakiej się w ostnich sezonach poddał. Cieszy mnie za to wysoka forma skazywanego na pożarcie (w swojej lidze również)Lyonu. Real drugi raz z rzędu przegrywa z wymagającym przeciwnikiem, czyli to jeszcze nie to ,co się oczekuje po 250 mln na waciki. Barca przegrywa z Rosjanami i Murawskim, który wielkim piłkarzem jest i aż dziw człowieka ogarnia, że taki talent siedzi na ławce. Może Katalończycy go docenią?

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak Obsolete komentował transfery Milanu i jak reszta naskakiwała na niego za banialuki jakie wypisywał...well...IN YOUR FACE MUTTAFUCKERS!!!

milan sie w tym sezonie przebudzil na okolo 30 minut a ty wyskakujesz z czyms takim xD milan w tym sezonie jest slaby, i dobra druga polowa z realem tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...