Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

LOL Hejterzy Barcy sa naprawde zabawni, jak nie ma sie do czego przyczepic, to trzeba napisac, ze graja zbyt ladnie i w ogole bez sensu - na co komu posiadanie pilki, jak mozna grac 4-5-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami i czekac na kontre ? :lol: Ciekawe, co bedzie nastepne, moze Messi jest za maly, zeby grac w pilke ? To nie fair jest przeciez, kazdy gracz powinien byc tego samego wzrostu !

Odnośnik do komentarza

Fajny meczyk. Arsenal mimo remisu większość asystował. Niezrozumiała postawa Barcy po zdobyciu prowadzenia 2:0. Z pozycji sędziego faul Puyola faktycznie mógł wyglądać na nieprzepisowe zagranie...tyle się tego dzieje w piłce teraz.

 

Zwroty akcji były, piękne podania i bramki były - udane widowisko.

Odnośnik do komentarza

reprezentacja bravo sportu zagrala w swoim stylu. tysiac podan, 5 godzin posiadania pilki i nic z tego nie wynikalo. ku.rwa to pilka nozna a nie pong czy jakis arkanoid.

 

no faktycznie druzyna gdzie ponad polowa zawodników to wychowankowie jest reprezentacją bravo sportu

 

jakie (pipi)any bayern czy milan to za to są super drużyny,których można być prawdziwym fajnem bo nic dawno nie osiągneły

 

Co do meczu przy 2:0 barca odpuscila i sie zemsciło. Na camp nou bedzie ciekawie. I dobrze ze Ibra strzelił te brameczki.

Odnośnik do komentarza

reprezentacja bravo sportu zagrala w swoim stylu. tysiac podan, 5 godzin posiadania pilki i nic z tego nie wynikalo. ku.rwa to pilka nozna a nie pong czy jakis arkanoid.

 

no faktycznie druzyna gdzie ponad polowa zawodników to wychowankowie jest reprezentacją bravo sportu

 

 

 

Jest, zawsze byla i bedzie. To okreslenie przylgnelo do Barcy kilkanascie lat temu i tyle. Wybrales sobie chu jowa druzyne do kibicowania, przykro mi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

LOL Hejterzy Barcy sa naprawde zabawni, jak nie ma sie do czego przyczepic, to trzeba napisac, ze graja zbyt ladnie i w ogole bez sensu - na co komu posiadanie pilki, jak mozna grac 4-5-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami i czekac na kontre ? :lol: Ciekawe, co bedzie nastepne, moze Messi jest za maly, zeby grac w pilke ? To nie fair jest przeciez, kazdy gracz powinien byc tego samego wzrostu !

 

 

No ale to wina Barcy, ze ma tyle pilki ? Przeciez nie stoja na swojej polowie i nie podaja miedzy obroncami... Nie wiem co jest zlego w takiej taktyce, ty masz pilke, a przeciwnik biega i sie meczy.

 

Tu chodzi o szybkość rozgrywania tych akcji bo ileż można patrzeć na podania między linią obrony a drugą linią przez kilka minut...taki Real np. nie bawi się w tyle podań tylko od razu próbuje podejść pod bramkę przeciwnika przez co gra jest bardziej intensywniejsza ,a taką bardziej preferuje...;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Moze dlatego Real ostatnio nic nie osiagna;)l Barca zawsze tak grala i nic sie nie zmieni. tak graja juz najmlodsze roczniki w szkolce, wiec przejscie na futbol seniorski jest niemal bezbolesne.

Bravo sport ? Zazdrosc to okrutna cecha...

Pewnie tak :) ...ale nie długo powinno się to zmienić...tak myślę :turned:

Odnośnik do komentarza

Nikt nie mówi przecież, że grała inaczej tylko, że gra nudnie. Mi się to nie podoba, tak jak pisałem jest to skuteczne ale nudne (mogliby podawać tak w polu karnym, wtedy byłoby ciekawie), ale na 40, czy 50 m to niestety, ale z widowiskowością ma tyle wspólnego co polska reprezentacja z mistrzostwem świata.  

 

 

 

 

Oni nacierali i wtedy było ciekawie, jak przestali to nuuuuuuuuuuuudy we ch.uj. Ale i tak nacierali tym swoim tik-tak i tylko dwie kalorie, czy jak się ten ich styl zwie było non stop wykorzystywane (Xavi na 30-40m kółeczko i na skrzydło, Alves znowu do Xaviego, ten do Messiego, ten do Xaviego i kółeczko, ten do Stefana Batorego, ten do Ibrahimovica, ten do Messiego, ten do Xaviego, ten do Ibrahimovica, ten strzela pięćset metrów obok bramki [ale potem pokazał klasę, gdyby Higuain tak potrafił wykańczać z zimną krwią to Real by grał z Żyrondystami]).

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Zedytowałem posta jakby co, chciałem tylko zaznaczyć jeszcze mega formę Messiego - z ligowymi słabiakami, formę ma na poziomie właśnie Higuaina teraz (czyli nie ma formy), a stać go na 13 razy lepszą grę...

Odnośnik do komentarza

postawa pijanych dzieci we mgle paradoksalnie obnażyła nieudacznictwo barcelony, zamiast w kwadrans mieć 3:0 i wyczerpać temat, to okopywali bramkarza

natomiast występ zorientowanego na kamuflowane faule włoskiego arbitra, zamiast drukarza z norwegii czy skądś tam, poskutkował bardzo trafną decyzją o karnym, brawa dla tego arbitra

 

;]

Odnośnik do komentarza

Styl gry Barcy to tiki-taka chyba. Grają podobnie jak reprezentacja Hiszpanii, czyli okropnie dla oka. Pierwsze 20 minut zagrali ładnie, szybko z tak zwanym w piłce nożnej - PIER'DOLNIĘCIEM. Następnie owego PIER'DOLNIĘCIA brakowało przez resztę meczu. Milion podać, które dobrze opisał Oran nie czynią widowiska ładniejszym. Zresztą pisałem to po meczu z VFB- w 1 połowie usnąłem, tak mnie nudziło to kopanie.

 

Kibice Arsenalu to pipki ( ci co byli na stadionie ) Beznadziejny doping, jak nie w UK.

 

W sumie niech CSKA wygra Ligę Mistrzów. Niech mają :D .

Odnośnik do komentarza

postawa pijanych dzieci we mgle paradoksalnie obnażyła nieudacznictwo barcelony, zamiast w kwadrans mieć 3:0 i wyczerpać temat, to okopywali bramkarza

natomiast występ zorientowanego na kamuflowane faule włoskiego szwajcarskiego arbitra, zamiast drukarza z norwegii czy skądś tam, poskutkował bardzo trafną decyzją o karnym, brawa dla tego arbitra

 

;]

 

fix'd

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka ze Arsenal w tym meczu nie istnial poza ostatnimi 20. minutami, gdzie powiedzmy Barca im 'dała' zeby chlopaki chcieli na rewanz przyjechac :)

 

Nie mam nic do Arsenalu, ale spodziewalem sie ze co jak co ale u siebie to beda w stanie jakies skladne akcje stworzyc, a oni mieli problemy przez 70 min wyjsc z wlasnej polowy. Narzekacie, ze nudny mecz byl, ale jesli Arsenal prezentowal by cos w ofensywie, to moglyby byc szybkie akcje z jednej pod druga bramke, a tak mecz toczyl sie na jednej polowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...