Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda. Tyle że wygląda na to, iż w tym roku sytuacja z zeszłego się nie powtórzy. Albowiem Gran Derbi na wiosnę już nie będą się toczyć o tak wielką stawkę. Jest 100% pewne, że przy stracie kilkunastu punktów Mourinho wystawi pierwszy skład na United i drugi na Barcę.

 

Ponadto, tutaj mamy spory rozstrzał. 13 lutego jest pierwszy mecz w Madrycie. Aż trzy tygodnie do następnego. Tak że to też inna sytuacja niż w tydzień grać trzy kluczowe mecze.

 

 

United też zresztą wydaje się niekłopotane zupełnie w lidze, więc może zrobić podobnie i dostaniemy dwa bardzo intensywne spotkania.

 

 

 

 

W sumie naprawdę nie zdziwię się, jeśli awansuje United. Real gra u siebie, będzie musiał zaatakować, United musi robić nic, co im ostatnio bardzo pasi. Jedna konterka, Rooney do Van Persiego, albo stały fragment i główka Rooneya, United wygrywa, wyobrażam to sobie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepsze losowanie fazy grupowej LM od lat!!! Moim zdaniem Real trafił najgorzej jak mógł, co mnie oczywiście cieszy, hehe. ManU niby gra nic, ale wygrywają, a to jest najważniejsze. Poza tym Rooney ekipą na pewno się Królewskich nie przestraszą, więc na każdej płaszczyźnie powinien być to ciekawy mecz.

 

Ciekawi mnie konfrontacja Bayernu z Arsenalem, te kluby (z tego co pamiętam) nie rywalizowały ze sobą dość często, więc może to byc naprawdę konkretny dwumecz ( pomimo słabej formy Arsenalu aktualnie).

 

Szachtar - Borussia - tę parę udało mi się wydedukować przed samym faktem i jestem nakręcony na konfrontację Brasiliany Lucescu z "polskim klubem". Oby Górnicy pokazali klasę.

 

Malaga - Porto to może być eden ze szlagierów 1/8, oby tylko Hiszpanie się do tego czasu nie wypalili, bo tego się obwiam

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie konfrontacja Bayernu z Arsenalem, te kluby (z tego co pamiętam) nie rywalizowały ze sobą dość często, więc może to byc naprawdę konkretny dwumecz ( pomimo słabej formy Arsenalu aktualnie).

grali w grupie w 2001 (zwyciestwo bajernu i remis), oraz 2005 w 1/8 - 3:1 w monachium wygral bajern, a w londynie arsenal 1:0

Odnośnik do komentarza

Obawiam się strolowania Barcelony, jakoś ten Milan im nigdy nie leżał. Forma im faktycznie wraca, a to oznacza, że murowanie własnej bramki może być skuteczniejsze.

 

Real w normalnych warunkach powinien sobie poradzić z MU, z tym, że nie w dniu dzisiejszym, bo pierwsze MU to najwięksi farciaże futbolu, a po drugie Real gra do bani.

Nie wystawienie pierwszego składu Realu na GD nie wchodzi w rachubę (to byłby mimo wszystko skandal, no chyba, że obie drużyny zdecydowałyby się na takie rozwiązanie...brrrr..) więc pojedynki hiszpańskich potentatów w LM może znowu załatwić ich własna federacja.

 

Dwa czarne konie tej edycji CL wpadły na siebie, faworyta upatruje w Borussi.

 

Malaga-Porto, w teorii najbardziej wyrównana para, stawiam tradycyjnie.

 

Faworytem do ostatecznego triumfu tradycyjnie jest Man City.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://sport.tvp.pl/...nie-tvp/9613864

 

Hahahaha. Szlagierów ci u nas dostatek także puścimy dla plebsu Borussię. Niech się nie dziwią potem, że ludzie nie płacą abonamentu za to ścierwo.

 

Dla nieświadomych: w ten sam dzień co Borussią jest prawdziwy hit LM. Real - United.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

W końcu Polacy mają jakąś tam szansę na wygranie LM! Chuj z tym, że tak naprawdę to Reus i Götze kreują tam grę, ważne, że grają Polaczki i jest się czym podniecać. Darek w komentowaniu na pewno będzie jednostronny, jakby reprezentacja grała.

 

Strach myśleć co by puszczali, gdyby do LM zakwalifikowała się jakaś polska potęga. :rolleyes:

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

A może obie te oczywiste rzeczy, oł maj gad?

 

O tym, że Borussia jest lepsza od Realu, mogliśmy się dzięki TVP przekonać (jeśli oczywiście ktoś nie oglądał 100x lepszego, zaciętego meczu Wielki Manchester vs potęga z Rumunii, bohaterskie 2-1 i ani jednego strzału na bramkę rywala przez ostatnie 45 minut). Szachtar też gra lepiej od United. Mecz Borussia-Szachtar zapowiada się więc bez wątpienia i na ciekawsze widowisko, i na wyższy poziom. Chociaż pewnie optymalnie byłoby na dwie minuty przed końcem przełączyć na ten drugi, żeby zobaczyć gola United ze stałego fragmentu i w ten sposób mieć obcykane w całości wydarzenia z obu meczów.

 

 

Oczywiście dla telewizji nie ma to znaczenia, tylko to, ile osób oglądających właśnie TV nie przełączy kanału. Ale płacze fanów United są komiczne. Proponuję jeszcze, żeby fani Chelsea się dołączyli, że TVP powinna puszczać ich mecz, czyli prawdziwy hit stulecia, a nie jakieś Szachtary.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

A ty jak zawsze będziesz sarkać na to, że edukuję ludzi w podstawowe fakty, zamiast "oryginalnie myśleć" (czyli zawsze pisać "Wielki Manchester zawsze wszystko najbardziej"). Takie mamy miejsce na świecie.

 

 

Przecież wy i tak będziecie oglądać ten mecz na streamie czy nSporcie i nadal wierzyć, że manchesterska murarka plus gol ze stałego fragmentu to jest najlepsze, co ktokolwiek zagrał przeciwko Realowi w historii. Opinia takiej osoby jak ja to jedyne świadectwo, że borussiowe czy donieckowe granie w ogóle istnieje na świecie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Też mam juz dość Polrusii, ale jako, że grają z Szachtarem, któremu kubicuję, to decyzja Januszy, jak prawie nigdy, przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, Brazylia pokaże za(pipi)isty futbol "Ostremu Lewemu" i zwiększy się wskaźnik liczby samobójstw w tym dniu w polskich domach.

 

Poza tym (tym razem obiektywnie rzecz biorąc) oba teamy grają naprawdę widowiskowo, więc dla fanów futbolu, a nie konkretnych drużyn (ja akurat należę do tej drugiej grupy kibiców) meczyk jak znalazł hehe

Odnośnik do komentarza

Jak donosi PAP, premier Donald Tusk negocjuje obecnie z Robertem Lewandowskim, by ten jednak przeszedł do United, tak by można było puścić w TVP Manchester i zjednoczyć na powrót rozpadający się obecnie naród. "Zes'rałbym się ze szczęścia widząc Lewego zmieniającego Rooneya w 89. minucie meczu, w tej pięknej czerwonej koszulce jedynego klubu piłkarskiego na świecie" - powiedział premier dziennikarzom. "To jakby postawić Ferrari obok Cinquecento", dodał.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak donosi PAP, premier Donald Tusk negocjuje obecnie z Robertem Lewandowskim, by ten jednak przeszedł do United, tak by można było puścić w TVP Manchester i zjednoczyć na powrót rozpadający się obecnie naród. "Zes'rałbym się ze szczęścia widząc Lewego zmieniającego Rooneya w 89. minucie meczu, w tej pięknej czerwonej koszulce jedynego klubu piłkarskiego na świecie" - powiedział premier dziennikarzom. "To jakby postawić Ferrari obok Cinquecento", dodał.

 

6a76a6efc2a0c.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...