Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rok temu mecze Chelsea z PSG były dosyć emocjonujące i dobrze się je oglądało, więc losowanie jak najbardziej na plus. Zakładając, że obędzie się bez kontuzji, pierwszy skład Chelsea powinien zmieść PSG. Do końca sezonu problemem będzie niestabilność prawego skrzydła, ale Willian i Szyrle mają to do siebie, że w CL przypominają sobie, że coś tam jednak czasami potrafią.

 

No i będzie można zobaczyć, jak gra przeciwko Chelsea najdroższy środkowy obrońca świata i główny fundator wzmocnień tego sezonu w Londynie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ehh postawiłem przed meczem X2 żeby zapeszyć, nie udało się - 3 dychy do przodu. No to postawiłem że po dogrywce wyjdzie PSG, też żeby zapeszyć.

 

 

UEygtiK.jpg

 

:cool:

 

Co by nie gadać, PSG było lepsze. Jak można tak zapie,rdalać w dziesięciu? Karny kut,as za wstawianie Drogby, człowiek nie potrafi już nawet piłki przyjąć.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Lekkie zdziwko po powrocie z kąpieli. Przynajmniej się nie denerwowałem jak Ficuś ;)

Jak by nie patrzyć, to z przebiegu dwumeczu, to PSG wyglądało lepiej, a dwukrotne oddanie wygranej przez Chelsea + Jose = kolorowe sny.

 

 

edyta. Swoją drogą, to dzisiaj mieliśmy kolejny przykład, że Costa jest najbardziej chronionym przed wyrzuceniem z boiska piłkarzem świata. To się w głowie nie mieści co on odwala w co drugim spotkaniu i co najwyżej wyłapuje jakieś żółtka...W Hiszpanii, w Anglii i nawet teraz w LM i zero, zero konsekwencji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...