Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej stwarzali sobie okazje, a że je marnowali? No pierwszy taki przypadek w historii futbolu.

 

Jak w tamtym roku kibicowałem Atletico, bo oprócz walki potrafili zagrać coś więcej niż "wybij na Jana Macieju", tak teraz uskuteczniają tylko kopanie rywala.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Manchester United nie uczestnicząc bezpośrednio w LM i tak zapewnia awans Realowi. 

 

O rany, miał być plus, przepraszam :/ 

 

Plusa wrzuciłem do innego posta w ramach rekompensaty, durny miss click. 

 

Ciesze się, że Atletico odpadło bo w tym sezonie grają koszmarny futbol, pełen agresji i przemocy. Jak zaczęli przegrywać to też wyszło szydło z worka, jakie z nich szuje są. 

Teraz liczę na to, że Barcelona wpadnie na Bayern, a Juventus na Real. 

 

Oby nie było Real-Barcelona w finale :/ 

Odnośnik do komentarza

Dobry mecz Realu, szacunek , bez Modrica i Marcelo zagrali naprawde dobre zawody, Świetny Hernandez, Ronaldo, Isco, Ramos, Varane czyscił aż miło. No duzy plus za ten mecz i zasłużone zwycięstwo. 

 

Po cichu marze o el classico w finale choc to mało prawdopodobne, Bayern zniszczy czy to Barce czy Real na chwile obecną. Więc nie wiem co by było najlepsze dla widowiska? barca-real w półfinale? W sumie, czemu nie :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Najmocniejsze ekipy pozostałe to Bayern i Barcelona. Mimo wszystko Barcelona chyba trochę w lepszej formie obecnie.

 

Juventus zostanie pożarty przez każdego z pozostałych trzech ekip wiec skupie sie na innych.

 

Moim zdaniem

 

Najsłabszy z trojki pozostałych wielkich jest moim zdaniem Real Madryt: wynika to z kilku powodów. Modric 6 tygodni, Benzema 6 tygodni, Bale 4 tygodnie? wiec nie zagrają na bank w obu półfinałach. A co za tym idzie, Real wczoraj nie był wybitnie dobry. To Atletico było niespodziewanie słabe ( w całym dwu-meczu). Osobiście myślę, ze przy sile zarówno Bayernu jak i Barcelony i obecnej formy wydaje mi się ze środek pola Realu może nie powąchać piłki mimo obecności Isco i Jamesa.

 

Zobaczcie jak wiele razy Ronaldo dublował pozycje na prawym skrzydle z Jamesem, nie mogli sie odnalesc w tym ustawieniu, nie sa do niego przyzwyczajeni. Wiec z silna ekipa mogą być naprawdę duże problemy. (nie mowie ze Bayern i Barcelona zagraja fantastyczne półfinały ale chodzi mi o teoretyczne rozważanie teraz)

 

Bayern ma na wiosnę wzloty i upadki dlatego stawiam go na drugim miejscu. Potrafia rozjechac wszystkich  w 15 minut, ale jak trafia na dobrze zorganizowana defensywe (Bardziej Real niz Barcelone) to mogą mieć bardzo ciężką przeprawę. Bayern jest "rwany" w tym sezonie. Dodatkowo paradoksalnie na jego niekorzyść moze działac fakt powrotu na Półfinały Robbena i Riberyego. Zmienia sie wtedy ustawienie i rozkład sił w ataku. Ja uważam ze więcej daje Robert  + Muller w tym ustawieniu , niz Robben = samolub na skrzydle. Owszem jest w stanie zagrać fantastyczny mecz , ale moim zdaniem wpływa generalnie troche destrukcyjnie na atak Bayernu. Z ogórkami z dolnych rejonów Bundesligi sa na tyle mocni , ze ich sam tam ogrywa. Ale z czołówka europejska bardziej bym stawiał na druzyne niz na indywidualnosci.

 

Barcelona. Ah ta barcelona. Patrzac po ostatnim meczu z Valencia , obrona dramat. Patrzac po meczu z PSG - Pique Dramat. Ale Barca w tym sezonie umie grac z wielkimi druzynami. Szczegolnie na wiosne. Dwie porazki z wielkimi druzynami miały miejsce na jesieni, Real i PSG , natomiast widac ze ta druzyna od nowego roku weszła na inny poziom. Jest brutalnie skuteczna, Nie zawsze gra piekna piłke , ale Luis, Ney sa w swietnej formie. A Messi zrozumiał ze majac ich dwóch z przodu on posweica sie bardziej w drugiej linni gdy w słabszej formie przez cały sezon jest Iniesta. Wydaje mi sie ,ze Messi dojrzał do tego by byc wielkim liderem druzyny, zaleznie od sytuacji robiacym wszystko dla zwyciestwa. Patrzcie ze gdy na poczatku roku Ney i Luis byli w gorszej formie , on strzelał jak zaczarowany. Teraz jest troszke wycofany, Bardzij kreuje niz wykancza.

 

Z punktu widzenia kibica Barcelony chciałbym aby trafiła na Juve i druga para Real - Bayern

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dobry mecz Realu, szacunek , bez Modrica i Marcelo zagrali naprawde dobre zawody, Świetny Hernandez, Ronaldo, Isco, Ramos, Varane czyscił aż miło. No duzy plus za ten mecz i zasłużone zwycięstwo. 

 

Po cichu marze o el classico w finale choc to mało prawdopodobne, Bayern zniszczy czy to Barce czy Real na chwile obecną. Więc nie wiem co by było najlepsze dla widowiska? barca-real w półfinale? W sumie, czemu nie :)

 

W zeszłym sezonie tez mial zniszczyc, a sam zostal zniszczony i zeszmacony. Porto to nie Real czy Barcelona.

Odnośnik do komentarza

Wtedy klasyk x2

Boże broń. Już rzygam tymi klasykami, derbami i tym podobnymi sprawami. Real grał z Atletico już 8 razy w sezonie, jak teraz miałby jeszcze dwa razy grać z Barcą to ja nie wiem. Z drugiej strony jak trafią na Bayern to mamy rewanż za mecz sprzed roku... No, ale co się dziwić, że w kółko mamy te same mecze jak od chyba 5 czy 6 lat do półfinału zawsze dochodzą przynajmniej dwie drużyny z trójki Barca/Bayern/Real. Wydaję mi się, że najciekawszym losowaniem było by jednak Barca-Bayern, Real-Juve. W pierwszej parze mielibyśmy mega smaczki- powrót Guardioli na Camp Nou, rewanż za blamaż Barcy 0:7 itd. Wtedy w finale (przy założeniu, że Real klepnął by Juve, co nie jest takie oczywiste w obliczu tylu kontuzji) mamy mecz obrońcy trofeum i szansę na pierwszą obronę tytułu w historii LM, a po drugiej stronie albo Bayern (rewanż za ubiegłoroczny półfinał) albo Barce (El Classico w finale, hype over 9000).

 

W każdym bądź razie mamy naprawdę solidny skład półfinałów, same najlepsze kluby w Europie na tą chwilę plus nieco niedoceniany Juventus, o którym warto wspomnieć, że w cuglach wygra ligę. Ma bardzo dużą przewagę punktową i będzie mógł się skoncentrować na dwóch półfinałach w stu procentach. Po cichu liczę, że napsują trochę krwi wielkiej trójce.

Odnośnik do komentarza

Bayern powinien rozjechać Barcelone, a Real Juventus i będzie fajny finał ;) 

 

Jak teraz Real trafi na Barcelone to będzie tragedia, bo tutaj wynik meczu jest kompletnie nie do przewidzenia, a Bayern zniszczy Juventus i pozostawi po sobie zgliszcza. 

 

Zresztą chciałbym w przyszłym sezonie jakieś inne drużyny w tych finałach - ciągle Atletico, Barcelona, Real, Bayern :/ Jako fan Manchesteru życzę im, żeby jak najszybciej powrócili do czołówki europejskiej i doszli w LM przynajmniej do półfinałów w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dobrze że Juventus awansował, reprezentuje Serie A i wreszcie jakiś powiew świeżości w tych zaniedbanych od paru dobrych lat rozgrywkach. Liczę na finał Bayern - Juventus. Dobrze zobaczyć na tym szczeblu rozgrywek ponownie Buffona, Evrę, Teveza czy Pirlo.

Jakiej świeżości? Żenujący mecz rozegrali, liga włoska to padaka niestety i przeszli tylko dlatego, że dostali słabych rywali.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...