Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pewna wygrana, Arsenal miał swoje okazje, ale bez jaj sam Suarez miał tyle okazji co cały zespół Kanonierów. Sędzia zbyt drobiazgowy, ale nie pomylił się ani razu w ważnym momencie i gwizdał po równo.

 

 

A kto dzisiaj ograbił Lewandowskiego z gola/asysty?

Odnośnik do komentarza

Pewna wygrana, Arsenal miał swoje okazje, ale bez jaj sam Suarez miał tyle okazji co cały zespół Kanonierów. Sędzia zbyt drobiazgowy, ale nie pomylił się ani razu w ważnym momencie i gwizdał po równo.

 

 

A kto dzisiaj ograbił Lewandowskiego z gola/asysty?

nikt, plus za podanie do Robbena przy drugiej bramce powinien dostać po łapkach i myślę że bardziej drobiazgowy sędzia mógłby go wywalić z boiska w drugiej połowie

Odnośnik do komentarza

"Taką" setkę Arsenal miał jedną, do tego celna, ale zbyt słaba główka Żiru (był blokowany, nie była to łatwa pozycja) i fatalne odegranie do tyłu na początku meczu, gdzie no trzeba było to zakończyć inaczej. Można oczywiście powiedzieć, że Arsenal mógł wygrać 3:0, ale mógł też polec 0:8

Odnośnik do komentarza

I tak cud, że dwa zero z Metresackerem na obronie. Jak pomyslałem dzisiaj co go będą jechać katalonczycy to aż mi żal rzyżego się zrobiło no ale nie było tak źle. Flamini to niech to ekstraklapy wylatuje. 

Odnośnik do komentarza

Sanchez i eyezil dwie wiodące postacie armatek zagrały słabo, ten pierwszy jeszcze chociaz walczył, ale E.T. to brak słow. Papa Wenger chyba nie do końca trafił ze składem, bo Giroud to dzisiaj był jakiś dramat vide ta akcja

https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/vb.296731610453866/817886011671754/?type=2&theater

Odnośnik do komentarza

to za zyebane nawyki żywieniowe

 

a co mnie obchodzą twoje problemy? xd

Serio ktoś się ekscytuje jeszcze pojedynkami hiszpańskich gigantów z zespołami Premier League? Nawet zeta bym na Arsenal nie postawił.

 

Ogladałeś mecze z Bayernem w poprzednich latach?

Odnośnik do komentarza

Nie no, Juve-Bayern prawdziwie ligomistrzowy meczyk się okazał. W rewanżu różnie może być, jak Stara Dama się zepnie i strzeli jakiegoś farfocla na początku meczu to mogą być niezłe emocje. I te starcia Lewy-Mandzukic też dodawały uroku. Przełączę na Barca-Arsenal tylko w przypadku prowadzenia armatek gdzieś w 70 minucie meczu. Czyli nie przełączę bo pewnie do przerwy już będzie z 2:0 i po zawodach.

Odnośnik do komentarza

 

Serio ktoś się ekscytuje jeszcze pojedynkami hiszpańskich gigantów z zespołami Premier League? Nawet zeta bym na Arsenal nie postawił.

 

 

Ogladałeś mecze z Bayernem w poprzednich latach?

 

 

A Bayern jest hiszpańskim gigantem, czy zespołem z Premier League? ;)

 

 

No także powinniens wiedzieć, że Londynczycy potrafią zaskoczyć to nie ManU 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...