Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Rozi

Nie posrajcie się konsolomaniaki XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Cholo klepnął sędziego w ramię w geście uśmiechu, 'ty byku', a nie uderzył XDDDDDD

 

 

Cóż za piękny dzień, aby być kibicem piłki nożnej!

Odnośnik do komentarza

Co Atletico kiepy to koniec, Simeone jak (pipi) się rzucał, a bramka na 1-1 mocno kontrowersyjne. Co ta drużyna zabija wesoły, otwarty football to się rzygać chce. Albo bramkarz MVP, albo się (pipi) murują w 10... Oby Real/City Im porządnie wyebało :) Ch0uje z czerwonej strony Madrytu :)

heeeelollll biedaki wrecz nedzare przy zakupach Bayernu czy Realu ale jednak graja w finale. Dla mnie szacun bo licza sie przemyslane zakupy kolektyw i praca stalego coacha a nie kasa i zakupy top pilkarzy.
Odnośnik do komentarza

 

 

Co Atletico kiepy to koniec, Simeone jak (pipi) się rzucał, a bramka na 1-1 mocno kontrowersyjne. Co ta drużyna zabija wesoły, otwarty football to się rzygać chce. Albo bramkarz MVP, albo się (pipi) murują w 10... Oby Real/City Im porządnie wyebało :) Ch0uje z czerwonej strony Madrytu :)

Pierdu pierdu, ważny jest cel, jakby Polska wygrała euro wygrywając mecz jedną bramką, a swoją broniąc całym zespołem, to wszyscy byśmy płakali za szczęścia.

Odnośnik do komentarza

mecz dynamiczny i sporo sie dzialo. niesmak pozostanie po karnym dla atletico (takie akcje w polfinalach LM?) i jak dla mnie griezmann byl na spalonym, wychylal sie za linie glowa. no, ale powiedzmy, ze mozna to puscic.

 

bajern spokojnie mogl awansowac, ale forma z przodu jaka jest taka jest i du.pa. atletico jak dla mnie nie pokazalo nic ponadto co w bundeslidze pokazuja ekipy typy mainz czy frankurt, czyli wybijanie pilki na afere z pola karnego i szopka na koniec.

 

inna sprawa, ze guardiola trzeci polfinal z rzedu do tylu. dobrze, ze to koniec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...