Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojnie bez podniety ;)

W finale Barcelona rozjedzie Bayern i skonczy sie rumakowanie :D

 

nie, bo real wygra u siebie. zobaczysz

to rownie prawdopodobne jak to, ze Ja zostane królem Polski ;)

u siebie tez będa bezradni jak dzieci we mgle i dostana po (pipi)e.

 

hmm

 

 

Real<Bayern<Borussia=Barca?

 

czyli Bundesliga>Liga BBVA ?

Odnośnik do komentarza

Webb w sumie nie najgorzej jak na niego, bramka której nie powinno być i brak czerwa dla Marcelo( chociaż to raczej nie miało wpływu na przebieg ostatnich 10 sekund meczu).

Real może i autobusa nie wystawił, ale widać po co przyjechali do Monachium. W sumie zemściło się to na nich, nawet jeżeli przyjmiemy prze ten wynik nie jest taki zły. W Madrycie muszą zagrać odważniej z przodu, co może wykorzystać Bayern który w ataku pozycyjnym jest tragiczny, co było widać zwłaszcza jak u siebie odważnie atakowali 2-3 zawodników, za to przy kontrze 2-3 piłkarzy może wystarczyć. Mario musi jeszcze tylko nad skutecznością popracować.

Odnośnik do komentarza

Teraz będą płakać,że Marcelo i Ramos nie dostali czerwa. Robben już powinien w pierwszej połowie wylecieć ;)

 

To nie była nakładka na miarę Balotelliego.

 

Ale nakładka za którą mógł dostać czerwo :P Tak jak napisał Pajgi bramki też w sumie nie powinno być bo Alaba czy tam Gustavo był na spalonym,ale to nie ma co zwalać na sędziego. Real sam się prosił o przegraną grając na ten remis. Cóż trudno się mówi i czekamy na, oby wygrany dla Realu, rewanż na Bernabeu.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Real gra w ten weekend Gran Derbi o stawce mistrzostwa najsilniejszej ligi Europy, podczas gdy Bayern gra w weekend mecz, który nikogo, a zwłaszcza Bayernu, nie obchodzi. Na razie nie oceniajmy więc, czy takie podejście dzisiaj się na nich zemściło. Jeszcze nie zemściło, bo to dwumecz. Jeśli przegrają z Barcą i odpadną z LM, to tak. Ale na razie jest też równie możliwe, że unikną jednej lub obu tych rzeczy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

ciezko mi powiedziec czy mecz byl dobry bo nie jestem obiektywny i mocno sie emocjonowalem.

 

gol dla bajernu na pewno kontrowersyjny. gustavo w akcji nie uczestniczyl i pilki nie dotknal. nie wiem czy to nie jest pasywny spalony. no, ale w studiu tez zdania byly podzielone. uznal - sa lekkie kontrowersje, nie uznalby - tez by byly. ja jednak ufam ekspertom w studiu, a nie zakompleksionemu fanowi borussi dortmund z forum o grach video, ktory ladnie sie tutaj pocil w temacie, zeby zdeprecjonowac bajern :D

 

mysza porownal faul marcelo do faulu robbena. dobra beka. faul marcelo byl glupi i czerwona kartka nalezala sie w stu procentach.

 

gol dla realu to mega popis obrony bajernu. juz nawet nie wiem kto dokladnie dal dupy, cala obrona zawalila. jak neuer obronil strzal ronaldo to myslalem, ze juz po wszystkim, a tu klops.

 

bajern ostatnie 30 minut mocno przewazal i wydawalo sie, ze bramka to kwestia czasu. tak tez sie stalo. gomez jest jednak wielki ;]

 

awans jest sprawa otwarta. daje ok 55 do 45 na korzysc bajernu, bo jednak remis daje im awans. real nic wielkiego nie pokazal. boczni obroncy realu to zart, obrona niezla, a ronaldo jak zwykle na wazny mecz sie zes.ral. jestem dobrej mysli.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

Ten mecz przegral Mourinho, nie pilkarze. Gdyby od poczatku gral Marcelo, nie zszedl Ozil, do tego wpuscil Kake a nie Granero za Di Marie, to inaczej by to wygladalo. Prawda jest taka: Bayern musial dzisiaj wygrac, gryzl trawe, bo nie mieli nic do stracenia. Real ma w zanadrzu rewanz u siebie i ciezki mecz w sobote. Wynik 2 - 1 w perspektywie rewanzu na Bernabeu jest slabym wynikiem dla Bayernu.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...