Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

drogba cyrkowiec to sie monza bylo posmiać z tych jego upadków.

 

Zapomniałeś dodać, że można też było się pośmiać, jak za jednym dotknięciem piłki gubił wszystkich piłkarzy Barcelony, jak ściągał na siebie kilku i w zasadzie sobie z nimi radził, jak świetnie ich zastawiał i praktycznie nie dawał odbierać sobie piłki, a że lądował bardziej lub mniej teatralnie, to nie ma to większego znaczenia, ponieważ i tak odegrał jedną z najważniejszych, jak nie najważniejszą rolę w ekipie The Blues. Pośmiać to się można było z całej Barcelony i jeszcze raz do zwolenników tejże drużyny. Ktoś tam mi wcześniej napisał, że to najbardziej efektowny i efektywny styl na świecie. Otóż wiadomym jest, że tak nie jest m.in. te zawody to uwidoczniły. Nawet wielki, telewizyjny fanboy Kowalczyk potrafi zauważyć, że często z tej gry Dumy Katalonii nic nie wynika i nie podnieca się zespołem wraz z jej rozgrywaniem piłki, jak co poniektórzy tutaj. Dzisiaj punktował złe posunięcia gości, imho robił to bardzo trafnie i słusznie, podopieczni Guardioli wykazali kompletną indolencję boiskową. W weekand kolejna porażka, tym razem z Realem Madrid w lidze i tym sposobem z chęci zdobycia trzech trofeów zrobi się co najwyżej jedno realne... ptfu, chciałem napisać nierealne.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

drogba cyrkowiec to sie monza bylo posmiać z tych jego upadków.

 

Zapomniałeś dodać, że można też było się pośmiać, jak za jednym dotknięciem piłki gubił wszystkich piłkarzy Barcelony, jak ściągał na siebie kilku i w zasadzie sobie z nimi radził, jak świetnie ich zastawiał i praktycznie nie dawał odbierać sobie piłki, a że lądował bardziej lub mniej teatralnie, to nie ma to większego znaczenia, ponieważ i tak odegrał jedną z najważniejszych, jak nie najzważniejszą rolę w ekipie The Blues. Pośmiać to się można było z całej Barcelony i jeszcze raz do zwolenników tejże drużyny. Ktoś tam mi wcześniej napisał, że to najbardziej efektowny i efektywny styl na świecie. Otóż wiadomym jest, że tak nie jest m.in. te zawody to uwidoczniły. Nawet wielki, telewizyjny fanboy Kowalczyk potrafi zauważyć, że często z tej gry Dumy Katalonii nic nie wynika i nie podnieca się zespołem, jak co poniektórzy tutaj.

No akurat w tym meczu wynikało,a że na pustą lub sam na sam nie trafiali to już inna sprawa.Nadal nie mam wątpliwości kto awansuje i kto był lepszy w tym meczu.Pep dał dupy ze zmianami i generalnie ze składem (bez Pique przeciw Chelsea???).

2-0 na camp nou i finał z Bayernem :)

Odnośnik do komentarza

Do Adera:

Wynikały co najwyżej akcje, ale po samych akcjach nie strzela się goli i nie wygrywa się meczu, a co najważniejsze nie awansuje się dalej, zatem nic po grze gości nie wynikało. Nie wciskaj tutaj kitu Rychowi i reszcie userów. Chyba nie muszę pisać, że ów stwierdzenie, które tutaj przytoczyłem, zauważył wielki, telewizyjny fanboy i znawca Barcelony?

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Wiadomym oczywiście jest, że jak barcelona nie strzela bramek to jest to wynik niesprawiedliwy i zabijanie piękna futbolu, a jak otrzymuje prezenty w postaci karnych i czerwonych kartek dla rywala to jest to sprawiedliwość dziejowa, bo i tak zasłużyli.

Odnośnik do komentarza

drogba cyrkowiec to sie monza bylo posmiać z tych jego upadków.

 

Zapomniałeś dodać, że można też było się pośmiać, jak za jednym dotknięciem piłki gubił wszystkich piłkarzy Barcelony, jak ściągał na siebie kilku i w zasadzie sobie z nimi radził, jak świetnie ich zastawiał i praktycznie nie dawał odbierać sobie piłki, a że lądował bardziej lub mniej teatralnie, to nie ma to większego znaczenia, ponieważ i tak odegrał jedną z najważniejszych, jak nie najzważniejszą rolę w ekipie The Blues. Pośmiać to się można było z całej Barcelony i jeszcze raz do zwolenników tejże drużyny. Ktoś tam mi wcześniej napisał, że to najbardziej efektowny i efektywny styl na świecie. Otóż wiadomym jest, że tak nie jest m.in. te zawody to uwidoczniły. Nawet wielki, telewizyjny fanboy Kowalczyk potrafi zauważyć, że często z tej gry Dumy Katalonii nic nie wynika i nie podnieca się zespołem, jak co poniektórzy tutaj.

No akurat w tym meczu wynikało,a że na pustą lub sam na sam nie trafiali to już inna sprawa.Nadal nie mam wątpliwości kto awansuje i kto był lepszy w tym meczu.Pep dał dupy ze zmianami i generalnie ze składem (bez Pique przeciw Chelsea???).

2-0 na camp nou i finał z Bayernem :)

Brak Pique to ostatnio akurat wzmocnienie a nie strata :)

 

Ta nieskutecznosc..

Za takie cos powinni dostac z bomby dyskwalifikacje..

Cesc, Bukiets, przeciez to mozna bylo czolem trafic ;D

Przez peiwrsze 30 min balem sie, ze Didier sam sie zabije a w 45 min sprawil taka oto niespodziewajke

 

No teraz jutro cały dzien bedziesz słuchał tych docinek w gimbazie :/ aż mi się ciebie przykro zrobiło

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Do Adera:

Wynikały co najwyżej akcje, ale po samych akcjach nie strzela się goli i nie wygrywa się meczu, zatem nic po grze gości nie wynikało. Nie wciskaj tutaj kitu Rychowi i reszcie userów. Chyba nie muszę pisać, że ów stwierdzenie, które tutaj przytoczyłem, zauważył wielki, telewizyjny fanboy i znawca Barcelony?

Chcesz powiedzieć,że te sytuacje po których tylko ogromne szczęście + mega żenująca postawa w tych sytuacjach kilku zawodników to tylko akcje?Pewnie,że po samych akcjach meczu się nie wygrywa i nie trzeba być magistrem doktorem rehabilitowanym by na to wpaść,ale to były SETKI a nie akcje.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Akurat w ostatnich meczach Pique grał bardzo dobrze,ale co może wiedzieć o tym ktoś,kto o meczach PD czyta na wp albo innym onecie.

Zaje.bisty finał byłby jak by Chelsea wlazła.Równie emocjonujący jak ten mecz,autobus w bramce i tylko jedna drużyna,która chce wygrać.

 

dawson_crying.gif

 

 

Bo Chelsea nie chciała wygrać. :confused:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak Chelsea strzeli gola na wyjeździe to nawet sędzia nie pomoże wbić 3 goli.

strzeli :)

 

(pipi)a od 1996 czekam na tryumf Juve w CL, co mam powiedzieć o Chelsea ...pamiętam ten karny Terrego :confused:

To nie wina Chelsea, że Bóg kibicuje Manchesterowi United.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Jak Chelsea strzeli gola na wyjeździe to nawet sędzia nie pomoże wbić 3 goli.

strzeli :)

 

(pipi)a od 1996 czekam na tryumf Juve w CL, co mam powiedzieć o Chelsea ...pamiętam ten karny Terrego :confused:

To nie wina Chelsea, że Bóg kibicuje Manchesterowi United.

 

To była kara za ruchanie żonek innych piłkarzy. He he.

Odnośnik do komentarza

Do Adera:

Wynikały co najwyżej akcje, ale po samych akcjach nie strzela się goli i nie wygrywa się meczu, zatem nic po grze gości nie wynikało. Nie wciskaj tutaj kitu Rychowi i reszcie userów. Chyba nie muszę pisać, że ów stwierdzenie, które tutaj przytoczyłem, zauważył wielki, telewizyjny fanboy i znawca Barcelony?

Chcesz powiedzieć,że te sytuacje po których tylko ogromne szczęście + mega żenująca postawa w tych sytuacjach kilku zawodników to tylko akcje?Pewnie,że po samych akcjach meczu się nie wygrywa i nie trzeba być magistrem doktorem rehabilitowanym by na to wpaść,ale to były SETKI a nie akcje.

 

Tak, to kompletna indolencja Barcelony nie tylko w ofensywie, ale i defensywie. Może należałoby zadać sobie pytanie, czy aby na pewno ten cały fubtol totalny ma sens, a przynajmniej sens w tak ważnych meczach, jak chociażby ten dzisiejszy, kiedy wystarcza, że przeciwnik wyprowadza jedną kontrę po której od razu pada bramka i robi się naprawdę nieciekawie w perspektywie rewanżu, kiedy trzeba wziąć pod uwagę wagę rozgrywek i siłę zespołu przeciwnego. To nie jest jakieś tam Getafe z La Liga. Może w końcu należałoby pójść trochę po rozum do głowy i zbilansować grę w ataku i obronie, biorąc do tego fakt gry na obcym terenie? Parę stron wcześniej właśnie próbowałem pokazać tą subtelną różnicę pomiędzy byciem trenerem, a udawaniem trenera. Reasumując, Mourinho jest wyrafinowanym szkoleniowcem, taktykiem, cwanym lisem i wygą, natomiast Guardiola bezmyślnym, naiwnym półgłówkiem, który ogranicza się tylko do wystawienia składu i to najlepiej najofensywniejszego w każdym spotkaniu i żyje wizją, w której piłkarze wygrywają mecze za niego, a przede wszystkim Messi. Niestety to nie takie proste i dzisiaj mieliśmy kolejny tego przykład.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...