Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

561099_358067470896807_356155884421299_923921_819513592_n.jpg

 

jaram się :)

 

Real z Bayernem. Będa dobre mecze, pewnie jednak real przejdzie dalej. Niech wygra lepszy.

 

Para druga- jessu oby ten kataloński %&%^&%& odpadł wreszcie. To nie chodzi o Chelsea tylko by ich juz nie oglądać.

 

Serio z Barcą to jak z Leninem w serii kawałów , gdzie towarzysz wyglądał z każdej lodówki. Rzygac aż się chciało. Tak też mam z Barceloną.

Edytowane przez Orson
  • Plusik 4
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Za te teksty Barcelona was ukarze w imieniu księżyca.

Chelsea już się wystrzelała w ostatnim meczu, Barcelona oszczędzała siły. Stawiam na wynik 2-4.

Real pokona Bayern, chyba, że stanie się to co zatrzymywało Galaktyczny Real w starciu z Bayernem, czyli Great Kahn powróci w formie Neuera.

Odnośnik do komentarza

ja postawilem stowke na remis chelsea z barca.

 

"la bestia negra" dzisiaj wypie.rdala real z LM, trzymac kciuki. dla dobra futbolu zebysmy nie musieli ogladac GD w finale.

ciekawi mnie tylko jakim cudem krol strzelców CL(narazie) tak kiepsko sobie radzi w Bundeslidze?

czyzby nie potrafil strzelac przeciwko mocniejszym zespołom ? ;D

Odnośnik do komentarza

ciekawi mnie tylko jakim cudem krol strzelców CL(narazie) tak kiepsko sobie radzi w Bundeslidze?

czyzby nie potrafil strzelac przeciwko mocniejszym zespołom ? ;D

 

No tam też ma najwięcej strzelonych goli, tak że faktycznie kiepściutko.

 

A że w LM mieli na razie dość łatwo, to już powiedziano wiele razy. W grupie mieli słabujące Napoli i Villarreal oraz debiutantów z City, później mało doświadczony Basel, który przegrywając odpuścił sobie obronę i pozwolił na nabicie myląco wyglądającej ilości goli, wreszcie Marsylia, również w trybie kryzysowym, a i tak pokonana z największym udziałem Neuera i sędziego, dopiero później graczy z pola.

 

No ale taki już jest system LM i taka jest cała stawka. Inni też supertrudno nie mieli. Tym zespołom kryzysowym czy mało doświadczonym nikt nie broni mieć rok w rok wysokiej formy, jak Bayern. Teraz w finałowej czwórce LM mamy cztery, poza United i moooże Arsenalem, najbardziej regularne zespoły ostatnich lat w Europie. Nikt tutaj się nie dostał za darmo... dosłownie i w przenośni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...